در حال حاضر که شما به آن اشاره افسر آن را مانند یک ماشین پلیس

یک مرد رفت و به طول های شدید به SUV خود را نگاه مانند یک ماشین پلیس, نصب, فشار بزرگ ضربه گیر و یک آرایه نور در اطراف کمر و پهلو. اما یک عکس برگردان گفت: “پاسخ اضطراری” به شدت رنگی جلوی پنجره ها و دیگر بی نظمی جلب توجه عبور کلانتر در Oakland County, Mich., که کشیده این خودرو بیش از. “پاسخ اولیه او بود ‘شما چه کسانی هستند؟’ “افسر گزارش شده است. “و من گفتم: “من کلانتر که شما هستند؟’ “فشرده بازجویی منجر شد.

من قول می دهم نمی شوم دیوانه عسل… FZZZZT! 73 ساله گفت: او 68 سال است که او می خواست جدایی نادر از سیمین پس از نه سال از ازدواج او برافروخت او را با یک تیزر.

فقط خودتان را در خانه آقا: 40-year-old man ممنوع شده است از کتابخانه در سندوسکی اوهایو پس از او در وجود نوشیدن آبجو و تماشای پورنوگرافی بر روی یکی از رایانه است.

WHEW! که نزدیک بود … آه خدای من! نگاه کردن! یک زن منحرف برای جلوگیری از هدف قرار دادن یک توالت بود که چپ در وسط رو به مشرق لین در یک جاده در Marshfield, Wisc. اما او بلافاصله سقوط کرد یک دوم توالت بود که در سمت چپ در مقابل westbound خط.

شما در حال رفتن به نگه داشتن این در برابر من افتخار شما? یک مرد بسیار مست و سوار به دادگاه در مونت کلمنس, Mich., به صورت یک عامل در حالی که مست شارژ. هنگامی که او وارد شدند او slurring سخنان او و اعتراف به دادرس که او “یک زن و شوهر از عکس های” اما سطح الکل خون او بود و نزدیک به چهار برابر حد قانونی.

آیا چیزی هست که من باید در مورد شما می دانید ، یک مرد قلم در محاکمه او در ساکرامنتو کالیفرنیا در چندین اتهام تجاوز جنسی به ملاقات با یک دختر در میشیگان که او تا به حال ملاقات آنلاین.

ناتاشا آمد سریع! آه هرگز به ذهن: یک وحشت در روسیه فکر نوزاد خود را به دام افتاده بود داخل ماشین لباسشویی بود که در تمام چرخه شستشو هنگامی که او را دیدم چهره کودک فشرده تا در برابر درب شیشه ای. اما این فقط یک تی شرت با رنگ صورت چاپ شده بر روی آن.

آنچه باعث می شود شما فکر می کنم من برنامه ریزی شده بیشتر جرم ؟ یک سارق که شکست را از طریق درب شیشه ای از یک خانه در نزدیکی Nashville دنیاست. به سرقت برده و یک تلویزیون و یک تفنگ به طور تصادفی کاهش یافته نوت بوک در طی استراحت در که شامل یک لیست از مکان های دیگر او برنامه ریزی شده به هدف قرار دادن. آن را نیز شامل دختر خود را به آدرس.

آره جای من! چرا شما بپرسم ؟ یک مرد به فرد دیگری فصلی خانه در Charlevoix County, Mich., تغییر قفل و حتی با قرار دادن یک صندوق پستی جدید. پلیس او را در بازداشت است.

آگهی دعوت به همکاری: 1 BDRM 1 حمام 1 غار از عجایب: ساختمان مدیر یک مجتمع آپارتمانی در سیدنی استرالیا به سرقت برده یک مقدار عظیم از اموال شخصی خود را از مستاجرین سازی قالبهای مخفی مسائل در یک زیرزمینی “علاءالدین غار” او ساخته شده بود برای پنهان کردن کالا. پلیس حمله کردند مخفیگاه خود و بیش از 250 آیتم ها از جمله کالاهای ورزشی باغ, تجهیزات و ابزار قدرت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر