NSW خوشه ای گسترش می یابد: سیدنی Kmart خاموش بیش از coronavirus نگرانی

نشانه دوخته خارج از فروشگاه در Casula گفت: خروجی را به طور موقت نزدیک به “تمیز کردن عمیق”. آن است که درک کارمند دوستان با 18 ساله کارگر در تقاطع هتل که تست مثبت برای این ویروس در اوایل این هفته.

در ویکتوریا وجود دارد ترس از عمده پلیس پس از شیوع یک افسر دوم در ملبورن مشغول ایستگاه آزمایش مثبت است. ده ها تن از افسران در حال حاضر در انزوا.

افسر مستقر در frankston تبدیل ایستگاه پلیس در این شهر در جنوب شرق بازگشت و نتیجه مثبت در روز یکشنبه و ایستگاه به طور موقت بسته برای تمیز کردن. مقامات هیچ ردیابی تماس های خود بیش از دو هفته گذشته.

در ضمن NSW برتر Gladys Berejiklian اعلام کرده است یک رشته محدودیت های جدید در میخانه. تغییرات امروز با جریمه های سنگین و سخت تر قوانین و مقررات در مجموعه ای از اطلاعات تماس و اندازه گروه.

بیشتر: دنبال آخرین اخبار coronavirus

استرالیا ثبت کرده است در مجموع 9788 موارد COVID-19 با 3967 در ویکتوریا 3301 در, New South Wales, 1071 در کوئینزلند 443 در جنوب استرالیا 635 در غرب استرالیا 228 در تاسمانی 113 در استرالیا australian Capital Territory و 30 در قلمرو شمالی.

ما را دنبال کنید پوشش زنده زیر:

به روز رسانی زنده

ویکتوریا برتر Daniel Andrews خواهد بود fronting رسانه ها در 11 بعد از ظهر امروز صبح.

مثل همیشه ما به شما جزئیات کلیدی در اینجا در این وبلاگ زندگی می کنند.

کوئینزلند وزیر بهداشت می گوید: هر کسی به شکستن دولت مرز محدودیت صورت می تواند تا شش ماه در زندان است.

استیون مایلز گفت: حداکثر در نقطه خوب برای نقض کوئینزلند بهداشت عمومی, سفارشات $است 4,003. اما او گفت که برای بعضی ها که نیست به اندازه کافی بزرگ بازدارنده.

“شاید مردم از کشورهای دیگر فکر می کنم آنها ممکن است دور بدون نیاز به پرداخت هزینه برای آن را,” او گفت:.

“شاید مردم فکر می کنم که 4000 دلار است که ارزش آن برای آمدن به کوئینزلند به ارزش خطر است. بنابراین در این هفته حرکت خواهیم اصلاحات است که اجازه خواهد داد که ما را به اعمال مجازات حبس برای نقض آن سلامت جهت.

“بنابراین حداکثر مجازات در این نقطه خواهد بود $4,003 یا تا شش ماه حبس و من امیدوارم که آن را نشان می دهد به مردم چقدر جدی ما در مورد اجرای این اقدامات چقدر جدی آن است که هر کس مطابق با آنها چقدر جدی مجازات ممکن است اگر آنها موفق به انجام این کار است.”

این می آید پس از شش ویکتوریا copped a $24,000 خوب بیش از یک بی پروا تلاش برای عبور از کوئینزلند مرز غیر قانونی است.

گروه شش متهم است که دروغ گفتن در مرز خود اعلام اشکال به دولت آفتاب در یک مینی ون. آنها فوقالعاده بستری آنها می دانستند که “100 درصد” آنها با شکستن قوانین.

پلیس می گویند مسافران پریدند بیرون و سعی در عبور از مرز در پا اما ماموران کشف آنها.

زمانی که افسران خود را بررسی گوشی, تنظیمات موقعیت مکانی و عکس نشان داد, آنها می خواهم در ویکتوریا در گذشته 14 روز. آنها جریمه $4000 در هر یک از آوردن کل هزینه سفر جاده ای به $24,000.

تصویر از 7News

سیدنی Kmart فروشگاه در همان حومه به عنوان چهارراه هتل شیوع بسته شده بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت است.

نشانه دوخته خارج از فروشگاه در Casula گفت: خروجی را به طور موقت نزدیک به “تمیز کردن عمیق”.

آن است که درک کارمند دوستان با 18 ساله کارگر در تقاطع هتل که تست مثبت برای این ویروس در اوایل این هفته.

“ما شده اند در تماس با ما Kmart, فروشگاه و دفتر مرکزی خود را و این مورد تایید شده است. Kmart کارمند و همکار کارکنان در حال حاضر منزوی” مرکز مدیریت posted on Facebook.

“در طول این مرکز تمرکز ما باقی می ماند به طور منظم و سخت کوش تمیز کردن ما نیز متعهد بیشتر عمیق تمیز کردن کلی بازار که شامل تمام مناطق کلیدی مانند سطوح سخت دادگاه های مواد غذایی و دستشویی و حمام.

“بهداشت و ایمنی از هر کسی که کار می کند و بازدید Casula بازار همچنان به تمرکز اولیه ما و افکار ما هستند با کسانی که تحت تاثیر قرار است.”

می آید پس از پنج مورد جدید در ارتباط بودند به شیوع بیماری در تقاطع هتل روز دوشنبه با سه تماس از مواردی بودند که در هتل.

NSW بهداشت گفت: هیچ یک از این موارد به نظر می رسد به احتمال زیاد شده است منبع عفونت در هتل که باقی می ماند بسته شده است.

حداقل 21 عفونت در حال حاضر شده است مربوط به هتل.

دو سیدنی LGAs اعلام شده است COVID-19 نقاط توسط دولت کوئینزلند معنای ساکنان وجود دارد نیاز به رفتن به هتل قرنطینه اگر آنها مراجعه آفتاب دولت است.

از ظهر, قوانین جدید اعمال خواهد شد به هر کسی که شده است به لیورپول یا کمپبللتون در گذشته 14 روز.

هجده Queenslanders که برای بازدید از چهارراه هتل در سیدنی آزمایش شده است و نتایج انتظار می رود به زودی.

کوئینزلند گزارش هیچ مورد جدید از coronavirus یک شبه. هنوز هم وجود دارد چهار فعال موارد در دولت است.

https://platform.twitter.com/widgets.js

NSW برتر Gladys Berejiklian هشدار داده و حتی شدیدتر محدودیت.

او تایید کرد بارها و هتل ها خواهد بود محدود به 300 مشتریان بدون در نظر گرفتن محل اندازه.

NSW کابینه در روز دوشنبه شب تصمیم به قطع از 20 به 10 تعداد کاربران است که می تواند کتاب را در یک گروه در میخانه.

“اگر ما نیاز به رفتن بیشتر ما خواهد شد” Ms Berejiklian گفت: 2GB رادیو صبح روز سه شنبه.

“ما نمی توانیم به مردم mingling ما نمی توانیم به مردم اجازه گارد خود را پایین و متاسفانه این چیزی است که اتفاق می افتد همه بیش از حد اغلب برای ما میل و شواهد را نشان می دهد.”

Ms Berejiklian گفت: محدودیت را در محل اقامت برای حداقل سه تا چهار هفته است.

برخی از این پوشش برای دریافت Covid-تست شده در جنوب غرب سیدنی می تواند انتظار برای مقدار فوق العاده ای از زمان.

وجود دارد این است که عمده فشار برای تست در Casula پس از 21 نفر در ارتباط بودند به چهارراه هتل دیروز.

اما کنترل ترافیک گفت: امروز نشان می دهد آن است رفتن به هشت ساعت برای برخی از مردم پوشش در اتومبیل های خود را امروز برای رسیدن به جلوی خط.

دیروز وجود دارد گزارش از مردم انتظار تا پنج ساعت برای تست است.

برتر Gladys Berejiklian گفت نگران بود با تعداد زیادی از مردم انتظار دارد که کادر پزشکی در حال انجام بهترین خود را برای تست همه.

“در شب جمعه, کارکنان مشغول به کار تا 10 تست مردم شنبه شب تا 10 تست از مردم به طوری که آنها تمدید ساعت و ما به مردم جایگزین چهار یا پنج مکان های دیگر در نزدیکی که در آن آنها می توانند تست شده,” او گفت: امروز نشان می دهد این صبح است.

“مردم تصمیم به رفتن وجود دارد و ما درک می کنیم وجود دارد. بسیاری از مردم احساس راحت تر ماندن در اتومبیل های خود را.

“اگر وجود دارد تاخیر عذرخواهی من برای آن اما لطفا می دانم که بهداشت اعلام کرد چهار یا پنج مکانهای دیگر که در آن مردم می تواند تست شده است.

“من رها ما رو از طریق خیلی تست در آن زمان به دلیل تعداد موارد دیروز و امروز امیدوارم پوشش اکثریت قریب به اتفاق که وجود دارد در اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در آنجا بودند در هتل.”

ده ها تن از ویکتوریا افسران پلیس در انزوا پس از دوم پلیس عضو در ملبورن مشغول ایستگاه آزمایش مثبت به کوروناویروس.

افسر مستقر در frankston تبدیل ایستگاه پلیس در این شهر در جنوب شرق بازگشت و نتیجه مثبت در روز یکشنبه و ایستگاه به طور موقت بسته برای تمیز کردن.

مقامات هیچ ردیابی تماس های خود بیش از دو هفته گذشته.

در حال حاضر 57 افسران پلیس از جمله افسران خط مقدم کارآگاهان PSOs و بازداشت افسران تست شده اند و در انزوا به عنوان یک احتیاط.

“ویکتوریا, پلیس همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و خدمات انسانی در تلاش برای تعیین افسر آلوده شد,” ویکتوریا یک سخنگوی پلیس در بیانیه ای گفت. “سوالات در حال ساخته شده برای تعیین اینکه آیا هر یک از اعضای این مکان تا به حال تماس با افسر در حالی که آنها مسری است و ممکن است نیاز به آزمایش می شود.”

نگرانی وجود دارد یک راننده کامیون می تواند “بیمار صفر” در COVID-19 شیوع در سیدنی غربی.

بیست و یک مورد از این بیماری مرتبط شده اند به چهارراه هتل در Casula اکثر آنها با حضور محبوب میخانه در جولای 3 یا تماس نزدیک از کسانی که.

NSW افسر ارشد پزشکی کری, شعار, تایید کرد روز دوشنبه که مقامات با توجه به امکان یک راننده کامیون می تواند منبع چهارراه هتل شیوع.

ادامه مطلب

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار حمایت کرده است محدودیت در بارها در NSW پس از یک میخانه خوشه ای افزایش یافته و به 21 نفر دیروز.

“در برخی از این بارها به وضوح شواهد و مدارک است که به جای حفظ فاصله مردم شده اند در ازدحام با هم – آن را قابل درک است اما هنوز هم چیزی نیست که قابل قبول باشد در این مرحله” آقای هانت گفت سیدنی ایستگاه رادیویی 2GB این صبح است.

NSW دولت اعلام خواهد کرد که امروز گروه رزرو در میخانه کاهش خواهد یافت از 20 نفر به 10 و بزرگ سالن اجازه داده نخواهد شد به بیش از 300 مشتریان.

سالن را در قوانین سختگیرانه تر در مورد جمع آوری اطلاعات تماس با مشتریان در صورت وقوع.

سازمان جهانی بهداشت هشدار داده است که جهانی همه گیر تنها بدتر خواهد شد مگر اینکه دراماتیک گرفته شده است در بدترین متاثر از سازمان ملل.

Coronavirus عفونت رز بالاتر از 13 میلیون نفر در سراسر جهان در روز دوشنبه نوردی با یک میلیون فقط در پنج روز.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که از 230,000 موارد جدید در روز یکشنبه 80 درصد از 10 ملل و 50 درصد از فقط دو کشور. آمریکا و برزیل کشورها بدترین ضربه است.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=b-ZrksYW2yw&w=560&h=315]

“به من اجازه دهید بلانت بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه ویروس باقی می ماند دشمن عمومی شماره یک” او گفت:.

“اگر اصول نیست پس تنها راه این بیماری همه گیر در حال رفتن به رفتن در آن است رفتن به دریافت بدتر و بدتر و بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de