NSW مرد سرفه در افسران ویروس شوخی

یک زن 21 ساله کففس هاربر مرد مواجه است زندان برای فیلم برداری coronavirus شوخی که در طی آن او گفته سرفه در NSW افسر و به او گفت که او تا به حال بسیار عفونی بیماری است.

بازداشت در روز سه شنبه به اتهام نوشیدن-راننده نیز متهم سرفه در جهت یک افسر در موسوللبروک در حالی که گفت که او مبتلا به COVID-19.

این زن 21 ساله در دادگاه حاضر خواهد شد در ماه مه پس از شارژ شدن بیش از سواحل شمال, حادثه که ناشی از کففس هاربر ایستگاه پلیس به صورت موقت بسته شده است.

پلیس اتحادیه ناودان شوخی به عنوان “به شدت غیر مسئولانه و خطرناک” پس از انسان متهم شده بود از سرفه در 71 سال کلی ایستگاه افسر.

ویدئو آپلود شده در اینترنت نشان می دهد که انسان با نزدیک شدن به ایستگاه و گفت: “من یک جنایتکار کردم به گزارش به این سگ هر روز.”

زمانی که او می رسد در مقابله با او می گوید: “من آزمایش مثبت است که coronavirus … من باید گزارش هر روز یا من به زندان برود.”

او پرسید که توسط یک افسر پلیس “آیا شما صادقانه فکر می کنم که این خنده دار است ؟” قبل از پاسخ دادن: “این یک کمی از خنده.”

یک زن دوست فیلم برداری بخشی از این حادثه و شنیده می شود remonstrating با پلیس به 21 سال را از شما دور شد.

“ایستگاه پلیس بسته شد و لازم انزوا پروتکل های قرار داده بودند در محل” NSW پلیس در بیانیه ای گفت.

“بر سوالات بیشتر مشخص شد این مرد نیست که این ویروس.”

او به اتهام تعقیب و یا تهدید و ارعاب قصد به علت ترس از آسیب فیزیکی – که حمل حداکثر حبس از پنج سال – و مقاومت در برابر بازداشت.

او به قید وثیقه و با توجه به نظر می رسد در دادگاه در تاریخ 6 مه.

در ضمن 42 ساله متهم شده است که از سرفه در پلیس پس از کشیده شدن بیش از و خواست تا با ارائه یک نفس تست در موسوللبروک در بالا شکارچی منطقه است.

او به اتهام بالا-محدوده نوشیدنی-رانندگی پس از اتهام ضبط یک سطح الکل خون از 0.274 – بیش از پنج برابر حد قانونی.

او کشیده شد بعد از پلیس متوجه خود هولدن کومودور متوقف شد و در وسط جاده در روز سه شنبه بعد از ظهر.

پلیس می گویند که زمانی که از او خواسته شد برای ارائه به نفس تست او ادعا کرد که او COVID-19 و سرفه در این افسر پلیس است.

او به قید وثیقه به نظر می رسد در موسوللبروک دادگاه محلی در مارس 6.

Police Association of NSW جمهور تونی پادشاه می گوید: ماموران پلیس وحشت زده با رفتار برخی از اعضای عمومی در طول COVID-19 pandemic – از جمله در سوپر مارکت ها.

“با توجه به قرار گرفتن در معرض خطرات مواجه هستند که هر روز توسط NSW Police Force به شدت غیر مسئولانه و خطرناک رفتار این دو نفر امروز که گفته سرفه نسبت به یک کارمند در کففس هاربر و یک افسر در موسوللبروک است فراتر از اسفناک” آقای شاه در بیانیه ای گفت.

“افسران پلیس در حال کار در بالا و فراتر از ندای وظیفه برای دادن اطمینان به مردم در زمان بحران عمومی – آنها هرگز نباید اهداف سوء استفاده است.”

در اصل منتشر NSW مرد سرفه در افسران ویروس شوخی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im