NSW Woolworths آمار با COVID-19

Woolworths تایید کرده است یک کارگر در یکی از آن نیو ساوت ولز فروشگاه دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اعصاب بیش از یک بزرگتر شیوع ادامه به تلق تلق کردن دولت است.

یک عضو هیات از Woolworths بورل در NSW, Southern Highlands, 110km جنوب غربی سیدنی آزمایش مثبت برای ویروس ها و فروشگاه دستخوش عمیق, تمیز, یک شبه, با توجه به گزارش ABC.

گزارش های تایید نشده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد کارکنان هشدار داده شد در حدود 7.30 در سه شنبه شب و یک اعلام شده در فروشگاه برای همه مشتریان را ترک کنند.

کارکنان ابلاغ شده است و Woolworths ارائه پشتیبانی کامل برای کسانی که نیاز به خود منزوی.

مرتبط با: Woolworths کارکنان در انزوا

مرتبط با: Woolworths فروشگاه در ملبورن بسته پس از مثبت مورد

مرتبط با: Woolworths بازگشت به حالت عادی معاملاتی ساعت

The Woolworths supermarket at Balmain was closed briefly earlier this month after a worker tested positive for COVID-19. Picture: David Swift
media_cameraاین Woolworths سوپر مارکت در Balmain بسته شد به طور خلاصه در اوایل این ماه پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای COVID-19. تصویر: David Swift

این عضو تیم بنا به گزارش آخرین مشغول به کار در Woolworths در پنج شنبه, جولای 12 بود و نه توسعه یافته هر گونه علائم مربوط به virus.

هر یک از مشتریان که خرید در فروشگاه در روز بودند خواست به تماس با NSW سلامت باید آنها احساس ناخوشی.

مشتری اطلاعیه قرار داده شده در اطراف فروشگاه و دوباره باز خواهد شد در 7 صبح تا امروز صبح.

دوشنبه شب یک مشتری در زمان به توییتر به شکایت او “تنها یک” با پوشیدن ماسک در فروشگاه.

این می آید به عنوان دو COVID-19 موارد کشف شد در سیدنی چهارراه هتل خوشه آوردن تعداد مربوط به شیوع 30.

دو مرد در 20s خود تایید شد به عنوان ویروس پس از آنها جلو آمد برای تست هنگامی که مشخص شد یک مورد تایید شده از تقاطع هتل شیوع بازدید همان ورزشگاه به عنوان آنها را.

مستند شده است را رد کرد در حال حاضر اما موارد مثبت از این هتل بازدید از یک مرکز خرید و مرکز مراقبت از سالمندان جرقه بیشتر نگرانی است.

صحبت به ABC 7:30 NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: او نمیخواهد به او ارسال دولت coronavirus متاثر از حومه به مستند

“ما لازم نیست که پایان تاریخ. آنچه ما می دانیم در حال حاضر خیلی بیشتر از آنچه ما می دانستیم که شش ماه پیش” او گفت: ABC 730 شب گذشته.

“اگر شما یک علامت و گرفتن آزمایش ماندن در منزل و یا اگر شما شده اند به یک محل که در آن شما می دانید وجود دارد شیوع انجام درست هر یک از ما.”

در اوایل این ماه, NSW بهداشت خواست ساکنان در Balmain در هشدار برای COVID-19 علائم بعد از یک Woolworths سوپر مارکت کارگر آزمایش مثبت به COVID-19.

سفر او در Jetstar پرواز JQ510 ملبورن به سیدنی در ژوئن 26.

انسان و سپس مشغول به کار در Woolworths فروشگاه Balmain در ژوئن 27 و 28.

پس از ارائه با COVID علائم او COVID-19 تست شد و مثبت ارزیابی شده شب گذشته.

وزیر بهداشت براد Hazzard گفت Woolworths شده است نمونه در مدیریت این موضوع و حصول اطمینان از همه کارکنان که ممکن است در تماس با این مرد در حال حاضر در انزوا. عمیق, پاک, فروشگاه نیز انجام شده است.

در اصل منتشر NSW Woolworths آمار با COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im