پرستاران در بیمارستان عمومی ماساچوست التماس برای کمک در مبارزه با کروناویروس

بخش مراقبت ويژه پرستاران در بیمارستان عمومی ماساچوست در حال التماس به انجام بخشی خود را و کمک به صاف منحنی در حال انجام coronavirus نبرد در یک عاطفی تصویری از خط مقدم.

این ویدئو ارسال شده به Instagram روز دوشنبه نشان می دهد یک گروه از 15 نقاب ويژه پرستاران از بیمارستان عمومی ماساچوست که همه کار در یک اختصاص داده شده coronavirus طبقه.

این ویدئو گرفته شده و ارسال شده توسط راسل Gallen که گفت: او پسر عموی Sarahjane سالن اصلی پرستار ICU صحبت در این ویدئو.

Gallen که در زمان تصویری از طریق اسکایپ گفت: او این کار را کرد چرا که او احساس “به طور کلی نگرانی برای پسر عموی من و او آوردن ویروس در خانه به شوهر و خانواده است.”

علاوه بر این Gallen گفت: عمویش Joel Gallen تولید شده در یکشنبه iHeart اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا سود توسط التون جان و به دنبال ویدئوها از خط مقدم به ویژگی های نشان می دهد.

در این ویدئو, پرستار ICU Sarahjane هال می گوید:

“سلام نام من Sarahjane سالن و این همکاران من. ما پرستاران بلیک 12 تعیین شده COVID-19 بخش مراقبت ويژه در جرم است. بیمارستان عمومی. ما مراقبت برای sickest جمعیت تاج بیماران و در حال آماده سازی برای این تعداد همچنان به رشد.

“کار در ICU ما در مواجهه با مرگ و زندگی هر روز و اختصاص داده شده به صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است. اما من خواهد بود اگر من دروغ گفت من می ترسم.

“بیمارستان ها در سراسر کشور کم تجهیزات حفاظتی. ما در حال اختصاص داده شده به یک ماسک در هر روز به حفظ و آماده شدن برای بدترین. یک ماسک برای محافظت از خودمان را از ابتلا و گسترش این ویروس مرگبار به ما همکاران و عزیزان.

“ما می ترسند که تعداد کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده ادامه خواهد داد به افزایش است.

“ما می ترسند و دل برای خانواده های بیماران و همسران همکاران و کودکان است که نمی توان با عزیزان خود را به عنوان آنها مبارزه برای زندگی خود را. اما بیماران ما به تنهایی نیست. ما همه در اینجا.

“ما در حال قوی و متحد و نمی خواهد داد تا در مبارزه برای نجات زندگی. به تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور ما با تشکر از شما ما مفتخریم در تیم خود.

“به هر کس دیگری ما هنوز هم به شدت نیاز به کمک شما. تنها راه برای متوقف کردن گسترش این ویروس است در خانه بمانند. اگر شما دسترسی به فولاد ماسک N95 ماسک و یا سایر تجهیزات حفاظتی, لطفا, لطفا آنها را به بیمارستان های محلی برای کمک به محافظت از کسانی که از ما در خط مقدم.

همه ما بخشی برای بازی در مسطح منحنی ما به شما التماس برای انجام با شما بنابراین ما می توانید با ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im