خانه سالمندان نشان داد چند نشانه آن آماده برای شیوع ویروس

توسط برنارد CONDON و کارلا K. JOHNSON

کرکلند بشویید. (AP) — در روز قبل از زندگی مراقبت مرکز پرستاری خانه شد ground zero برای coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده وجود دارد چند نشانه آن بود girding در برابر یک بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

بازدید کنندگان در آمد و به آنها همیشه گاهی اوقات بدون ثبت نام. کارکنان تا به حال تنها به تازگی آغاز کرده اند و با پوشیدن ماسک صورت, اما ضعیف ساکنان و کسانی که به دیدن آنها نمی خواست به انجام این کار. و حوادث سازمان یافته در رفت و به عنوان برنامه ریزی شده از جمله بنفش و طلا-festooned مردی گراس, حزب هفته گذشته که در آن ده ها تن از ساکنان و بازدید کنندگان بسته بندی شده به یک اتاق مشترک گذشت صفحات از سوسیس و, برنج و پادشاه کیک و سنگ به عنوان یک دیکسیلند گروه بازی “زمانی که پرستاران راهپیمایی.”

“ما همه خوردن و نوشیدن آواز خواندن و کف زدن به موسیقی گفت:” پت مک کالی بود که وجود داشت از دیدن یک دوست. “در حقیقت, این یک واقعی جوانه متحرک.”

که فقط سه روز قبل از روز شنبه گذشته اعلام کرد که یک زندگی مراقبت از مراقبت های بهداشتی کارگران در 40s خود را و اقامت در 70s تا به حال تشخیص داده شده است با این ویروس جدید است. اخبار خواهد بود به دنبال آن طی چند روز آینده اولین مقیم مرگ و میر: دو مرد در 70s خود یک زن در 70s و یک زن در 80s.

از 16 مرگ و میر در سراسر کشور از روز شنبه حداقل 10 مرتبط شده اند به Seattle-منطقه خانه سالمندان همراه با ده ها تن از عفونت های دیگر در میان ساکنان کارکنان و اعضای خانواده.

یک مرد در 60s که فوت پنج شنبه شده بود یک بازدید کننده به خانه سالمندان در کرکلند مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد اواخر جمعه.

به عنوان بیماری کارآگاهان سعی کنید برای حل رمز و راز از دقیقا چگونه coronavirus رو داخل زندگی, مراقبت از آنها نیز سوال که آیا 190-تخت خانه که تا به حال جریمه شده است قبل از آن به دست زدن به عفونت بود که مراقب باشند به عنوان آن شده است می تواند در حفاظت از آن بیماران آسیب پذیر در برابر شیوع آن در حال حاضر به کشته شدن هزاران نفر در چین و در سراسر جهان است.

یک تیم از فدرال و ایالتی تنظیم کننده برنامه ریزی برای بازدید از زندگی مراقبت از روز شنبه در یک حرکت است که می تواند منجر به تحریم, از جمله امکان تصاحب مدیریت آن است. این تیم را در خانه شیوه از جمله کنترل عفونت.

در شیوع این بود “این کسب و کار به طور معمول پس از کسب و کار به عنوان معمول است که نمی تواند OK” گفت: دکتر مارک Dworkin, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو دانشکده بهداشت عمومی. “باید وجود داشته باشد برخی از مرتب کردن بر اساس بسیج در این مرکز برای افزایش پایبندی به روش. کنترل عفونت و بازدید کنندگان ورود به سیستم در. این چیزها نیاز به ترجمه در سراسر کشور است.”

مراقبت از زندگی نیست, پاسخ به سوالات از آسوشیتد پرس که فرستاده شد به یک آدرس ایمیل برای, اخبار رسانه های سوالات. در این هفته پس از وقوع شروع این مرکز با صدور بیانیه گفت: آن شریکی با خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده. همچنین اشاره کرده است که بازدید شده اند متوقف کارکنان در حال نمایش و ساکنان با هر نوع بیماری تنفسی قرار داده شده اند و در انزوا.

تعدادی از اعضای خانواده و دوستان که بازدید از ساکنان در زندگی مراقبت بیش از چند هفته گذشته گفت: AP که آنها متوجه نیست غیر معمول احتیاطی و گفت: هیچ یک از آنها خواسته شد در مورد سلامت خود را و یا اگر آنها در حال بازدید از چین یا هر کشور دیگری رخ داد توسط ویروس.

پت و باب مک کالی که بازدید یک دوست و هشت بار در دو هفته قبل از شیوع این بیماری گفت: آنها متوجه برخی از اعضای هیات پوشیدن ماسک صورت در طول سفر در فوریه. 26 که شامل مردی گراس, حزب, اما فکر نمی کنم خیلی از آن است. آنها رفت و به یک اتاق مشترک با یک و نیم دوجین جداول و شروع به آواز خواندن همراه با دوستان خود را به عنوان ساکنان در صندلی چرخدار مفتول در کویل با هم به روشنی از بانجو, باس و washboard بازیکنان.

“عنوان شد شلوغ تر ما کمک کرد تا حرکت بیماران مبتلا به کرسی حرکت صندلی چرخدار به مکان بین جداول نگه داشتن درب ها تنظیم میز و صندلی به جای صندلی چرخدار” پت مک کالی گفت. “ما تا به حال تماس بسیار نزدیک با بیماران متعدد.”

دو روز بعد زمانی که زن و شوهر وارد شده را برای یکی دیگر از بازدید آنها متوجه دلیل ماسک. یک عضو هیات گفت: آنها را در درب است که آنها را مجبور به پوشیدن آنهایی که خود را به خاطر یک “ویروس تنفسی” گسترش یافته بود.

آنها تبدیل به اطراف و به خانه رفت.

لری اسپنسر که 81 ساله و مادر در زندگی و مراقبت و گفت: او همچنین متوجه ماسک در سفر که همان روز شنبه و چگونه بسته بندی شده در محل شد.

“راهرو شلوغ شد با مردم است. محل وزوز شد,” او گفت:. “همه درها را به اتاق باز بود و من می توانید ببینید وجود دارد چند نفر در آن وجود دارد. فکر کردم که چگونه مردم در بالای هر یک از دیگر.”

اسپنسر گفت که آتش نشانان تا به حال فقط در بازدید از این محل بیش از حد وجود دارد و پرستاران دانشجویی به عنوان به خوبی.

یک نماینده اتحادیه برای کرکلند آتش نشانان گفت: این همه آتش نشان ها تست شده اند تا کنون دوباره منفی برای coronavirus اما آنها می خواهند تست بیشتر.

“ما در حال پخت و پز با هم و غذا خوردن با هم” اوان هرلی گفت. “در واقع تلاش برای ردیابی این همه به کسانی که در معرض دشوار است.”

بتسی McCaughey, مرجعیت و غیر انتفاعی کمیته کاهش مرگ و مير عفونت گفت که روز به روز, مردی گراس, حزب برگزار شد به خانه سالمندان انجام شده است باید بیشتر به حفاظت از ساکنان آن است.

“همه این امکانات, پرستاری نگه دارید و احزاب” او گفت:. “مسئله این است: ما شرکت کنندگان خواسته جلوتر از زمان, ‘چگونه شما احساس ؟ … آیا شما در سفر به یکی از coronavirus نقاط داغ? کسی در خانواده شما در سفر به یک نقطه داغ? وجود هر گونه بیماری در خانواده خود را?'”

McCaughey برآورد 380,000 خانه های پرستاری ساکنان مرگ در هر سال از عفونت حدود نیمی از آنها قابل پیشگیری است. او گفت: تنظیم کننده فدرال تا حد زیادی به سرزنش برای نگه داشتن خانه های پرستاری با استانداردهای همان بیمارستان. در حالی که ساکنان خانه های سالمندان ممکن است نیاز به تعامل اجتماعی از بیماران بیمارستان “آنها نباید به فدا کردن جان خود را برای آن” او گفت:.

دقیقا چگونه این ویروس ساخته شده راه خود را به خانه سالمندان یک راز باقی مانده است. یک نظریه این است که کسی که آلوده شد در خارج از کشور به ارمغان آورد آن را به واشنگتن دولت و تصویب آن به دیگران. معمولا در خانه های سالمندان بستری بیماران مبتلا به این ویروس را توسط بازدید کنندگان و یا کارکنان که بیمار هستند.

در حالی که مراقبت از زندگی به طور کلی دارای یک امتیاز خوب با فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات دولت بازرسان آوریل گذشته یافت عفونت-کنترل کمبود زیر دو آنفولانزا شیوع بیماری که مبتلا 17 ساکنان و کارکنان. زندگی مراقبت دلار جریمه شده بود 67,000. پیگیری و بازرسی در بر داشت که آن را به حال اصلاح مشکلات.

از جمعه, 69 ساکنان باقی مانده در زندگی مراقبت بعد از 15 گرفته شده بودند به بیمارستان در 24 ساعت گذشته. پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین گفت: دولت پیشنهاد کرده است برای کمک به خانواده ها مجموعه, مراقبت در منزل, اگر آنها می خواهند به حرکت خود عزیزان است.

Dr. Stephen C. Morris یک دانشگاه دانشکده پزشکی بهداشت عمومی متخصص که فرستاده شد به خانه سالمندان برای ارزیابی بیماران شنبه گفت که در میان این بحران کارکنان وجود دارد نیاز به کمک.

“آنها نیاز به پرستاران که بهتر آموزش دیده است. آنها نیاز به پزشکان که بهتر روت,” او گفت:.

اعضای خانواده گفت که از خانه سالمندان has been locked down آنها رنجدیده بیش خروج از عزیزان خود را در داخل و متوسل به برقراری ارتباط با آنها را با قرص, کامپیوتر, تلفن های همراه و نشانه های برگزار شده در ویندوز.

پاتریشیا Herrick که 89 سال درگذشت مادر پنج شنبه گفت: آن را سخت بدانید که مادر او گرفتار شد در کانون شیوع در یک اتاق خیلی نزدیک اما به طور کامل غیر قابل دسترس.

“دانستن است که او در یک محیط است که خطرناک است و قادر به کمک به … افتضاح بود,” او گفت:. او گفت که او می خواهد مادرش آزمایش برای دیدن اگر او درگذشت ویروس.

هریک گفت که او متوجه برخی از کارکنان بودند با پوشیدن ماسک سه روز قبل از مردی گراس, حزب, دیدار, اما او فکر نمی کنم خیلی از آن است. او همچنین گفت که او راه می رفت در آن روز بدون امضای بازدید کنندگان وارد شوید. اما او فکر می کند مشکل نهفته است نه با کارکنان مراقبت زندگی است اما با دولت مقامات بهداشتی.

“حتی در سطح دولت وزارت بهداشت باید دیکته چه این امکانات باید انجام دهید: هیچ طرف. هر کسی با مشکلات تنفسی می رود به انزوا” Herrick گفت.

“این است که از خواب بیدار کردن تماس. وجود سوراخ در سیستم ما است.”

___

Condon گزارش از نیویورک است. AP عکاس تد وارن در کرکلند کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net