NWS پیشنهاد جدید برای سیستم محکم از هشدارهای باران شدید ممکن است بهتر به شما هشدار

هشدارهای باران شدید ممکن است به زودی نگاه متفاوت و جدید ارائه شده در سیستم ممکن است بهتر است به شما هشدار برای طوفان با احتمال افزایش تهدید کننده زندگی یا اموال.

یک پیشنهاد جدید از سرویس ملی آب و هوا (NWS) منتشر شد در اوایل این هفته با توجه به جدید سیستم محکم به هشدارهای باران شدید. تحت سیستم جدید شدید رعد و برق هشدار را ردیف های مختلف متصل به آن از جمله امکان راه اندازی یک بی سیم اضطراری هشدار بر روی تلفن خود را.

در حال حاضر زمانی که یک باران شدید هشدار صادر شده است برای محل سکونت خود را که به معنی NWS است برآورد بادها در و یا بیش از 58 mph و/یا تگرگ یا بزرگتر از یک اینچ در قطر (تقریبا به اندازه یک چهارم). همه طوفان شدید در حال حاضر با برچسب مشابه با سرویس آب و هوا تا زمانی که آنها در دیدار با 58 mph و/یا چهارم اندازه تگرگ معیارهای اما پیشنهاد جدید را اضافه کنید یک سیستم محکم به هشدارهای باران شدید.

برای مثال اگر یک طوفان بسته بندی بادها از 70 مایل در ساعت و/یا تگرگ به اندازه توپ گلف و یا بزرگتر (1.75 اینچ در قطر) NWS پس از آن برچسب هایی که باران شدید هشدار به عنوان یک “قابل توجه” آسیب و تهدید به آن است.

اگر یک طوفان بسته بندی بادها از 80 مایل در ساعت و/یا تگرگ به اندازه یک توپ بیس بال و یا بزرگتر (2.75 اینچ در قطر) NWS پس از آن برچسب هایی که باران شدید هشدار به عنوان یک “مخرب” آسیب و تهدید به آن است. طوفان یک “مخرب” تگ نیز تحت NWS پیشنهاد ماشه هشدار اضطراری تابع بر روی گوشی خود را شبیه به یک گردباد یا فلش هشدار سیل.

تخمین زده می شود که تنها دو درصد از هشدارهای باران شدید خواهد دیدار با “مخرب” ضوابط و ماشه هشدار اضطراری صادر می شود بر روی تلفن خود را.

ایده پشت این سیستم جدید این است که برای بهتر هشدار عمومی در مورد طوفان است که می تواند حمل به خصوص خطرناک جزء به آنها. طوفان که باد و تگرگ قدر مورد بحث در “قابل توجه” یا “مخرب” آستانه به طور معمول در میان مرگبارترین و خطرناک ترین طوفان شدید و ایده های بهتر هشدار عمومی به این افزایش خطرات.

“لایه طبقه بندی از…تهدیدات آشنایی به ادامه تلاش برای بیشتر مناسب فراهم تاثیر مبتنی بر اطلاعات در مورد در حال تحول تهدیدات یا از طریق رادار تحلیل دریافت گزارش در مورد تهدید یا ترکیبی” NWS نوشت: در پیشنهاد.

پیشنهاد باز است به بازخورد از طریق جولای 31st, و اگر شما می خواهم به شما بگویم در اصطلاحات از هشدار و/یا بی سیم جزء هشدار به آنها NWS پذیرش عمومی پیشنهادات و انتقادات در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de