نیویورک تاخیر ریاست جمهوری اولیه; پرستاران خواهش کنم برای ماسک

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

نیویورک — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به تعویق افتاد نیویورک ریاست جمهوری اولیه از آوریل تا ژوئن به نگه داشتن مردم از جمع آوری — حتی به رای در میان دولت شیوع کروناویروس. با موارد انتظار می رود به قارچ نسبت به اواسط تا اواخر مارس اوج پرستاران ساخته شده نگران pleas شنبه برای بیشتر تجهیزات حفاظتی و رد مقامات ادعا می کند که منابع کافی هستند. کومو در زمان دستی-پمپ هوا از ماسک در دست برای نشان دادن آنچه ممکن است دروغ در فروشگاه در صورت نیاز هواکش نمی رسند.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

اولیه به تعویق افتاد

کومو گفت که او به تأخیر انداختن دولت, ریاست جمهوری اولیه از مارس 28 به تاریخ 23 ژوئن زمانی که دولت قصد دارد برای برگزاری قانونی کنگره و حزب محلی شرکت کنند ،

“من فکر نمی کنم آن را عاقلانه به آوردن افراد به یک محل رای” از حزب دموکرات گفت.

نیویورک می پیوندد بیش از یک دوجین متحده است که تاخیر در برخی از انتخابات است. یک گروه کوچک از جمله اوهایو, گرجستان, لوئیزیانا, کانکتیکات, مریلند, رود آیلند, ایندیانا و کنتاکی نیز به تعویق افتاد خود را در انتخابات مقدماتی.

فرماندار تصمیم را به عنوان کمیسیون انتخابات در سراسر نیویورک هشدار داده بودند “خطر” سلامت و ایمنی خود را به دیدار قریب الوقوع مهلت برای تست ماشین آلات و آماده سازی برگه های رای پیش از مارس 28 تاریخ.

انتخابات محلی تخته باید گفت که آنها در معرض کمبود حوزه های رأی گیری و بازرسان و تا به حال نام قانونی رهبران و کومو اجازه می دهد تا برای افزایش استفاده از غایب انتخابات برای قرنطینه افراد و انعطاف پذیری بیشتری برای انتخابات مقامات برای اجرای ژوئن انتخابات است.

پرستاران درخواست تجدید نظر برای ماسک

در یک کنفرانس خبری در خارج از شهر اجرا ژاکوبی بیمارستان, پرستاران خواهان ماسک و تجهیزات دیگر برای حفاظت از خود در برابر این ویروس که تا کنون بیمار بیش از 52,000 نفر کشته و بیش از 700 در ایالت نیویورک عمدتا در شهرستان.

حداقل یک مراقبت های بهداشتی کارگر کوه سینا وست دستیار پرستاری مدیر Kious کلی 36 سالگی از ویروس. دیگران نیز کاهش یافته است بیمار در اطراف منطقه شهری ،

ژاکوبی پرستاران گفت: مدیران در برانکس بیمارستان شده اند سهمیه بندی تجهیزات حفاظتی آنها را قادر به تغییر از بالا پایان ذرات فیلتر ماسک شناخته شده به عنوان N95s به عنوان اغلب به عنوان آنها باید.

“ما تعدادی از کارگران — دو در این بیمارستان دو پرستار — مبارزه برای زندگی خود را در بخش مراقبت های ويژه در حال حاضر” پرستار کودکان شان خرده گفت: سرزنش کمبود تجهیزات است.

مقامات شهرستان را اصرار وجود دارد به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای تقریبا هفته آینده هر چند آنها نگران برای هفته بعد. شهردار بیل د Blasio گفت: این شهرستان تحویل داده شده 200,000 N95 ماسک به بيمارستان جمعه با 800,000 بیشتر به آمده روز شنبه همراه با بارهای کمتر-محافظ فولاد ماسک و تجهیزات دیگر.

این شهر سیستم بیمارستان, رئیس جمهور دکتر میچل کاتز گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که کارکنان کار به طور انحصاری با کروناویروس بیماران می تواند در حفظ منابع N95 ماسک با پوشیدن یک زن در طول شیفت با فولاد ماسک بیش از آن است که می تواند تغییر بیشتر است. برخی دیگر را انتخاب کرده اند به پوشیدن کلاه با استفاده مجدد فیلتر هوا — تا حدودی مانند “Darth Vader, ماسک,” او گفت:.

در برخی از بیمار-مراقبت از تنظیمات فولاد ماسک کفایت خواهد کرد, او گفت:, “اما اگر شما احساس می کنید راحت تر با پوشیدن یک N95 ماسک ما خوب است.”

خرده گفت: سیاست تجهیزات حفاظتی بودند رانده می شود با کمبود علم نیست و او ناودان مقامات به عنوان معرض پزشکی کارگران برای اجتناب از خطرات پیمانکاری COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

“ما نمی خواهد اجازه دهید هر سلامت رسمی و یا رسمی دولت می گویند که ما به اندازه کافی” تجهیزات حفاظتی او گفت: “تا زمانی که هر مراقبت های بهداشتی کارگران دارای یک N95 برای هر بار تعامل آنها با یک COVID-19 بیمار است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

دستی هوایی ماسک

به عنوان دولت همچنان تقلا سعی کنید به جمع 30,000 هواکش جلوتر از پیش بینی اواسط تا اواخر مارس در اوج coronavirus موارد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو صراحت نشان داده شده جایگزین: ماسک با دستی عمل کیسه های هوا.

او گفت: دولت خریداری 3,000 از آنها دستور داده است تا از 4000 بیشتر است و با توجه به آموزش گارد ملی پرسنل به آنها عمل می کنند. مستلزم آن پمپاژ لامپ مانند کیسه های دست — 24 ساعت شبانه روز برای هر بیمار نیاز دارند.

“اگر ما به نوبه خود به این دستگاه در هر مقیاس اساس است که قابل قبول وضعیت” کومو گفت: “بنابراین ما بازگشت به پیدا کردن هواکش.”

دولت فدرال فرستاده است بیش از 4000 هواکش به دولت و شهر نیویورک در این هفته.

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im