نیویورک در مسابقه در برابر زمان به عنوان ما تلفات جهش

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان کارگردانی خود را دولت برای جلوگیری از N-95 ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس از صادرات به دیگر کشورها است.

در یک بیانیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سفارش خود را در زیر دفاع تولید عمل “گام دیگری در ما جریان مبارزه برای جلوگیری از احتکار قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار جلوگیری از مضر صادرات به شدت مورد نیاز PPE.”

این می آید به عنوان دو تا از اصلی ما coronavirus نقاط گزارش داده اند که بزرگترین جهش در عین حال در COVID-19 مرگ و میر با تعداد مرگ و میر تا کنون در ایالت نیویورک به تنهایی قابل مقایسه با از دست دادن زندگی در ایالات متحده در حملات 11 سپتامبر.

این ارقام نشان می دهد که یک موج کشنده عفونت کروناویروس رود به پایمال کردن بیمارستان و حتی در نسبتا مرفه مناطق شهری مانند نیویورک شروع به سقوط کردن در ایالات متحده است.

شهر نیویورک همه گیر ما در کانون است صرف روز برای آماده شدن برای بدترین رمان شیوع کروناویروس گفت: شهردار, بیل د Blasio که شهر دچار بیش از یک چهارم از 7000-plus coronavirus و میر مربوط به تاریخ در سراسر کشور.

نیویورک در یک “مسابقه فوق العاده ای در برابر زمان” د Blasio گفت: “ما جلسه روز جمعه هشدار داد که شهر به شدت نیاز به تقویت از پرسنل پزشکی, لوازم و تخت بیمارستان.

او خود را تمدید فراخوان دولت فدرال به بسیج نظامی آمریکا.

“ما در حال برخورد با یک دشمن است که در کشتار هزاران نفر از آمریکایی ها و بسیاری از مردم در حال مرگ هستند که نیازی به مرگ,” او گفت:. “شما نمی توانید می گویند هر دولت برای خود در هر شهر برای خود. که به امریکا نیست.”

یکی دیگر از کانون لوئیزیانا گزارش داد که تعدادی از آن مرگ و میر ناشی از COVID-19 – بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس – گل رز از 310 در ظهر روز پنج شنبه به 370 در ظهر روز جمعه. مشخص شده است که بزرگترین 24 ساعته افزایش موارد منجر به مرگ در عین حال در سواحل خلیج فارس وزارت امور خارجه.

در نیویورک آمریکا سخت ترین ضربه از coronavirus در مطلق اعداد از عفونت و زندگی از دست تجمعی مرگ و میر بود که در تاریخ همتراز با مرگ و میر از 9/11 زمانی که نزدیک به 3000 نفر که اکثر آنها در منهتن در مرکز تجارت جهانی کشته شدند در حمله به ایالات متحده است.

24 ساعته مرگ و میر در ایالت نیویورک بود 562 توسط صبح جمعه ، فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: بالا بردن مجموع آن به 2935 مرگ و میر پس از شروع شیوع.

همراه با نیویورک و سیاتل در ایالت واشنگتن لوئیزیانا, بزرگترین شهر New Orleans به عنوان یکی از ما نقطه کانونی از یک بحران بهداشتی مجبور است که خیلی از کشور نیروی کار به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

در نیواورلئان که در آن مردی Gras جشن در اواخر فوریه اعتقاد به گسترش این ویروس قبل از اجتماعی فاصله سفارشات بودند تحمیل شیوع ثابت کرده است که به مراتب کشنده تر از جاهای دیگر در ایالات متحده آمریکا با سرانه مرگ و میر دو برابر است که از شهر نیویورک است.

پزشکان و مقامات بهداشت عمومی و اطلاعات موجود نشان می دهد بزرگ آسان به سطوح بالایی از چاقی و بیماری های مرتبط با ممکن است بخشی از مشکل است.

شهر نیویورک و دولت هم شکایت کرده است که فدرال منابع نرسیده که آنها را به سرعت به اندازه کافی اما کومو گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ سریع به درخواست روز پنج شنبه به اجازه موقت بیمارستان در منهتن مرکز کنوانسیون را قبول COVID-19 بيمار. آن را در ابتدا راه اندازی شد برای رسیدگی به تنها غیر coronavirus موارد است.

شهر نیویورک به تنهایی اختصاص بیش از یک چهارم از 7077 ما coronavirus مرگ و میر شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از صبح روز جمعه در حالی که ما شناخته شده عفونت با نزدیک شدن 275,000 موارد ساخته شده و تا حدود 25 درصد از بیش از یک میلیون مورد گزارش شده در سراسر جهان است. حدود 30,000 ما مورد تاييد قرار گرفته بود در روز جمعه به تنهایی.

بسیاری از ترمینال بیماران در حال مرگ بودند به تنهایی به عنوان کادر پزشکی منع بستگان بود و با آنها در ساعت نهایی خود را برای ترس از گسترش بیشتر عفونت است.

در اصل منتشر نیویورک در مسابقه در برابر زمان به عنوان ما تلفات جهش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im