شهردار نیویورک: کشورهای دیگر ممکن است بازگشایی بیش از حد به سرعت

نیویورک (AP) — New York City, شهردار, بیل د Blasio گفت: افزایش coronavirus عفونت نرخ خارج از منطقه متروپولیتن نیویورک باید به عنوان یک هشدار به کشورهای دیگر به بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به سرعت. همچنین در روز چهارشنبه این شهر را به طور معمول 24 ساعته سیستم مترو تعطیل برای تمیز کردن در ساعات اولیه صبح بخشی از یک روال جدید به عنوان شهرستان با هدف جلوگیری از گسترش ویروس.

_____

شهردار نیویورک: از یاد ما ،

د Blasio گفت: در سی ان ان “روز نو” که اطلاعات جدید نشان میدهد نرخ جدید کروناویروس عفونت کاهش در منطقه متروپولیتن نیویورک اما آيزينگ در دیگر نقاط کشور نشان می دهد که کشورهای دیگر ممکن است به سرعت در حال حرکت به باز کردن کسب و کار و شل محدودیت در تجمعات.

“این تمایل به راه اندازی مجدد و باز بدون اینکه لزوما اشاره به حقایق واقعی از آنچه که خطرناک است” de Blasio گفت.

شهردار گفت: نیروهای جدید باید موفق در کاهش عفونت ویروس نرخ تا حد زیادی زیر اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و توسط پوشش چهره خود را در. “پیام من به بقیه کشور است که بدانید از چه مقدار تلاش چقدر نظم و انضباط در آن زمان به در نهایت به این اعداد و همان مسیر را دنبال کنید تا زمانی که شما مطمئن شوید که آن را در حال ضرب و شتم به عقب و یا دیگری اگر این چیزی که بومرنگ شما در حال قرار دادن هر نوع راه اندازی مجدد و یا بازیابی یک جهنم از بسیاری دیگر,” او گفت:.

ایالت نیویورک ثبت شده 230 COVID-19 مرگ و میر در روز دوشنبه به مراتب پایین تر از اوج 799 در 8 آوریل.

______

مترو نزدیک برای تمیز کردن

شهر نیویورک مترو سیستم رفت و سکوت در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک طرح به طور معمول round-the-clock سیستم به تعطیل برای آموزش تمیز کردن.

این قطار که در حال اجرا در یک برنامه کاهش از اواخر ماه مارس در حال حاضر به متوقف شود از 1 صبح تا 5 صبح هر روز.

افسران پلیس همراهی مردم از بروکلین جزیره ادم ساده لوح ایستگاه پایان خط برای چند قطار و به آنها گفت: آنها را به هیئت مدیره اتوبوس برای رسیدن به مقصد خود را. پاک کننده حمل بطری سفید کننده و سپس سوار قطار.

کمتر قطار در حال اجرا در ساعات شب به هر حال اما خاموش کردن اجازه می دهد تا به صورت روزانه شستشو و برای کارگران شهرستان به حرکت افراد بی خانمان شده اند که بیشتر قابل رویت در مترو اتومبیل در طول coronavirus.

اداره پلیس نیویورک اختصاص داده است بیش از 1000 افسران به امن بسیاری از سیستم 472 ایستگاه به کمتر از 200 می تواند جسمی قفل شده است.

تیم توسعه از افسران و پرستاران در حال ارسال به 29 پایان خط ایستگاه برای بر انگیختن افراد بی خانمان از قطار که رهبری از خدمات برای تمیز کردن رئیس گروه ترنس موناهان روز سه شنبه گفت.

بسیاری از مردم در جزیره ادم ساده لوح ایستگاه اوایل روز شنبه به نظر می رسد به بی خانمان ها هر چند یک مرد اصرار داشت او شد و پرسید: افسران چگونه او برای رسیدن به خانه اش در برانکس.

شهر نیویورک به طور معمول کشور را به شلوغ ترین سیستم حمل و نقل عمومی با یک هفته ridership بیش از 5 میلیون نفر است. اما تاثیر coronavirus و مردم ماندن در خانه بوده است شدید با کلی جرم حمل و استفاده از حذف بیش از 90% در چند هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de