نیویورک ویروس مرگ و میر بیش از 3200 با شکوه تلفات برای 9/11 حملات

توسط مارینا وینو و لری HINNANT

نیویورک (AP) — شهر نیویورک مرگ و میر از coronavirus رسما تحت الشعاع تعداد کشته شدگان در مرکز تجارت جهانی در 9/11 بهداشت اعلام کرد. در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون بود در بخش مراقبت های ویژه با ویروس

حداقل 3,202 های مردمی در نیویورک از COVID-19 با توجه به تعداد منتشر شده توسط شهر. مرگبارترین حمله تروریستی در خاک ایالات متحده آمریکا کشته 2,753 مردم در شهر و 2,977 به طور کلی هنگامی که ربوده هواپیما ناودان به برج های دوقلو پنتاگون و پنسیلوانیا زمینه در سپتامبر. 11, 2001.

ایالت نیویورک ثبت 731 جدید کروناویروس مرگ و میر سهشنبه, بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال برای یک ایالت تلفات از حدود 5,500 Gov. اندرو کومو گفت. اما در یک تشویق نشانه او گزارش داد که میانگین تعداد افرادی که به تازگی بستری شده در هر روز کاهش یافته و بیش از سه روز گذشته.

در سراسر ایالات متحده مرگ و میر حدود 11,000 با حدود 370,000 تایید عفونت.

در لندن 55 ساله Johnson, اولین رییس دولت شناخته شده است به کاهش یافته است بیمار مبتلا به این ویروس در شرایط پایدار و آگاهانه در یک بیمارستان که در آن او بود دریافت اکسیژن بود اما نه در یک ونتیلاتور گفت: خود را سخنگوی جیمز شل. وزیر امور خارجه Dominic Raab تعیین شد برای اداره کشور در این میان است.

“ما به شدت امیدوار است که بوریس می توانید speediest امکان بازیابی” گفت: وزیر کابینه مایکل گوو که در میان نمرات از مقامات انگلیسی در انزوا.

نخست وزیر ژاپن ساخته شده اورژانس پس از اعلام افزایش عفونت در توکیو بود اما stay-در-خانه بنا به درخواست سفارش — و متخلفان را جریمه نمی شود. با وجود داشتن تعداد نسبتا کمی از عفونت و مرگ و میر, ژاپن یک نگرانی هدف برای یک ویروس است که کشتن افراد مسن در نرخ بسیار بالاتر از سایر گروه های سنی است.

در نیویورک و در برخی از اروپایی نقاط داغ, مقامات امیدوار بودند که شیوع تبدیل شد یک گوشه بر اساس slowdowns در مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

در اسپانیا یکی از سخت ترین-آمار کشورهای جدید و میر شنبه افزایش یافت و به 743 و عفونت صعود توسط 5,400 پس از پنج روز کاهش می یابد اما این افزایش معتقد بودند به منعکس کننده یک آخر هفته جمع شدن. مقامات گفت: کاهش سرایت خواهد بود یک فرایند طولانی و با اعتماد به نفس در روند رو به پایین.

ایتالیا کمیسر برای مبارزه با COVID-19 ویروس اعتراض به ایتالیایی ها پیش از آخر هفته عید پاک به پایین گارد خود و رعایت یک مستند در حال حاضر در هفته پنجم.

با استناد به داده هایی که نشان می دهد که فشار در بخش مراقبت های ویژه است, کاهش, دومنیکو Arcuri گفت که “این واقعیت بی رحمانه است که قوی تر است که الگوریتم.’

“هرگز فراموش نکنید حتی برای یک لحظه که این نامرئی قوی و ناشناخته ویروس گرفته 16,523 زندگی از طریق دیروز,’ Arucuri گفت: قرائت این رقم بارها و بارها. “من به شما التماس آینده ساعت ها و روز ها نه لغو این شماره از حافظه خود را.’

جدید کروناویروس موارد نیز کاهش در فرانسه و پرتغال. به نگه دارید تا اجتماعی فاصله پاریس ممنوع دویدن در طول روز فقط به عنوان بهار گرم آب و حل و فصل در.

ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت که اگر آمریکایی ها همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله برای بقیه مارس “ما قادر خواهد بود به بازگشت به برخی از حس ظاهر،”

“من می خواهم مردم آمریکا بدانند که وجود یک نور در انتهای این تونل و ما احساس اعتماد به نفس است که اگر ما در حفظ و انجام درست برای بقیه از این ماه که ما می توانیم به آرامی شروع به بازگشایی در برخی از مکان او گفت:” در ABC “صبح به خیر آمریکا”.

یک مستند استثنا در آمریکا ویسکانسین که در آن صدها هزار نفر از رای دهندگان به چشم پوشی از یک مادر اقامت در خانه منظور شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اولیه روز سه شنبه.

خطوط به خصوص در میلواکی ایالت و بزرگترین شهر و دموکراتیک دژ جایی که فقط پنج نفر از 180 سنتی حوزه های رأی گیری باز شد. بسیاری از رای دهندگان در سراسر کشور ندارد و صورت پوشش در راستای بهداشت عمومی توصیه.

دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری, متخصص, Dr. Anthony Fauci بود با احتیاط خوش بینانه گفت که در نیویورک “آنچه که ما انجام شده است کار کرده است.”

سهام صعود در اوایل معاملات در وال استریت در روز سه شنبه به بازارهای سراسر جهان انباشت اشیاء بدست آمده در حتی بیشتر از دستاوردهای بزرگ خود را زیر تظاهرات یک روز پیش از آن. S&P 500 شاخص افزایش 3% در چند دقیقه اول معاملات و اضافه شده در به روز دوشنبه 7% افزایش دنبال نشانه های دلگرم کننده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است نزدیک به درست کردن در برخی از سخت ترین-آمار مناطق جهان است.

چین اولین کشور برای رفتن به مستند و در میان دقیقترین گزارش جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته برای اولین بار پس از آن شروع به انتشار آمار در این ویروس پدید آمده است که در ماه دسامبر در شهر ووهان. بسیاری از کارشناسان شده است شک و تردید از چین virus آمار و ارقام. نهایی محدودیت های مسافرتی در ووهان در حال برداشته چهارشنبه.

در سراسر جهان بیش از 1.3 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و بیش از 75 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند تقریبا قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و عمدی underreporting توسط برخی از دولت ها است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی. نزدیک به 300,000 نفر بهبود یافته اند در سراسر جهان است.

یکی از اصلی مدل در شیوع از دانشگاه واشنگتن در حال حاضر طرح مورد 82,000 آمریکا مرگ و میر از طریق اوایل ماه اوت یا 12 درصد کمتر از آنچه قبلا پیش بینی با کمترین تعداد مرگ و میر روزانه اتفاق می افتد در آوریل 16.

___

Hinnant گزارش از پاریس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im