نیویورک مرگ تعداد نزدیک 4,200 اما با روشنایی ضعیف تابیدن از امید

توسط جیم MUSTIAN و دیوید پورتر

نیویورک (AP) — شیب اندکی در کروناویروس جدید مرگ و میر در نیویورک بیش از 24 ساعت گذشته ممکن است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است که این گسترش است که کاهش رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: به طور کلی مرگ و میر در کشور با صعود به حدود 4,200.

کومو گفت: آن را بیش از حد به زودی برای تعیین اینکه آیا همه گیر اوج خود رسیده بود.

“ما می تواند یا بسیار نزدیک به apex و یا apex می تواند فلات و ما می تواند در فلات در حال حاضر” کومو گفت. “شما نمی توانید این کار را روز به روز. شما باید در سه یا چهار روز برای دیدن یک الگو است.”

دولت گزارش 594 جدید کروناویروس مرگ و میر در یکشنبه کوچک — کاهش نسبت به 630 جدید مرگ و میر اعلام کرد که روز قبل از. ICU پذیرش و لوله نیز پایین فرماندار گفت: در حالی که تخلیه رای از بیمارستان در حال افزایش بود.

کومو صدا با احتیاط خوش بینانه و حتی به عنوان او خواست نیویورکی هوشیار باشند و در ادامه پیوستن به سخت اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های در محل.

“Coronavirus واقعا باطل,” او گفت:. “آن موثر قاتل. افرادی که بسیار آسیب پذیر باید از ماندن جدا شده و محافظت می شود.”

نیویورک ماندم, به روز شنبه به این شهرستان وارد شده آنچه مقامات به نام بحرانی مرحله از بحران. کسانی که در مناطق خارج از منزل برای مواد غذایی و یا ورزش تا حد زیادی با توجه به شهر جدید ارشاد به سایش پوشش صورت مانند روسری یا bandannas — دید به مراتب کمتر رایج یک هفته پیش.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی

فرماندار گفت: دولت سیستم مراقبت های بهداشتی باقی مانده است بیش از ظرفیت اضافه نیویورک است که “در حال اجرا کوتاه در منابع در سراسر هیئت مدیره.” بیش از 122,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus و حداقل 16000 نفر باقی می ماند و در بیمارستان بستری است.

“عملیاتی چالش برای سیستم مراقبت های بهداشتی غیر ممکن است” کومو گفت. “این یک ورزش است. این یک مته. این بیانیه از واقعیت است.”

دولت فدرال شد استقرار 1,000 پزشکان و پرستاران و تکنسین های تنفسی به نیویورک از جمله 325 برنامه ریزی شده شروع به ورود در شهر نیویورک در اوایل یکشنبه.

ایالت تعادل coronavirus موارد بوده است “نسبتا پایدار” در طول چند روز گذشته کومو گفت: اما مقامات پیگیری می شد و آنچه که آنها به نام یک شیفت به لانگ آیلند است. ناسائو و Suffolk در شهرستان ها هم باید بیش از 26,000 موارد است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio تصریح کرد تماس خود را برای فدرال نام نویسی از مراقبت های بهداشتی کارگران با استناد به پیش بینی “رشد” در تعدادی از COVID-19 مورد در هفته های آینده.

او به سی ان ان جمعه شب در این شهر در حال رفتن به نیاز به 45,000 پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی برای دریافت از طریق این بحران است.

“این خواهد بود بسیار تنگ به هفته آینده” شهردار اضافه کرد: این شهرستان هنوز هم نیاز به هواکش.

رخصتی بهار, اوراق

این شهر لغو همه از شکستن بهار خود را برای مدارس عمومی و در یک بحث برگشت به نام برای کلاس برگزار می شود, در شروع عید فطر و جمعه. مقامات مدرسه اعلام کرد این تصمیم روز شنبه گفت: این مهم برای نگه داشتن کنترل از راه دور یادگیری بی وقفه.

اعلام roiled شهرستان صنفی معلمان.

“مهم نیست که چقدر عصبانی و نا امید ما در حال حاضر ما باید تمرکز بر روی مهم ترین چیز است که برای دریافت از طریق بحران” مایکل Mulgrew جمهور ایالات فدراسیون معلمان گفت: در نامه ای به اعضای خود است. “من متاسفانه مطمئن باشید که وجود خواهد داشت بسیاری از چالش های سختی در این روز و هفته را به آمده است.”

___

دیگر تحولات

1. به عنوان coronavirus همه گیر باعث محدودیت در سراسر ایالات متحده آپالاچی نوین از طریق-کوهنورد صورت تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن رویاهای خود و یا نادیده گرفتن هشدارها و نونهالان.

2. بیمارستان ها شروع به خط COVID-19 بازماندگان برای اهدای خون به طوری که پزشکان می توانند با استفاده از آن برای درمان بیمار.

3. هزاران نفر از کارگران مانند 22 ساله EMT جاش Allert شده اند محوری بر روی خط مقدم از coronavirus اضطراری در شهر نیویورک است. Allert روانی و استقامت فیزیکی به طور مداوم به آزمایش گذاشته به عنوان او حمل و نقل coronavirus بیماران در اطراف شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de