اوباما تایید بایدن به عنوان بهترین رهبر برای ‘تاریک ترین زمان’

توسط ALEXANDRA JAFFE جولی پیس و لایحه بارو

واشنگتن (AP) — سابق باراک اوباما رئیس جمهور تایید و جو بایدن روز سه شنبه به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد افزایش از بزرگترین جمع آوری کمک و یکی از محبوب ترین چهره های.

“جو دارای شخصیت و تجربه برای هدایت ما از طریق یکی از تاریک ترین زمان ها و درمان با ما از طریق بهبودی طولانی” اوباما گفت: در 12 دقیقه ویدئو که در آن او استدلال بیماری همه گیر کوروناویروس تقویت نیاز برای بهتر رهبری است.

این حمایت مشخص شده اوباما در بازگشت به ریاست جمهوری سیاست بیش از سه سال پس از ترک کاخ سفید است. او خود را ذکر جانشین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام و به جای آن به دنبال پل ایدئولوژیک تقسیم در میان دموکرات ها.

اوباما تقدیر برنی ساندرز بود که پیشرو مترقی فویل به بایدن در مقدماتی حزب دموکرات. این سناتور ورمونت به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در هفته گذشته و انداخت حمایت خود را پشت بایدن روز دوشنبه.

رئيس جمهور سابق به نام ساندرز “آمریکایی اصلی” و حمایت خود را مکرر تماس برای “تغییر ساختاری.” اما او همچنین گفت که در حالی که دموکرات ها “ممکن است همیشه موافق در هر جزئیات” آنها باید متحد برای شکست جمهوری خواهان.

“جمهوری خواهان اشغال کاخ سفید در حال اجرا و آمریکا علاقه مند هستند در حال پیشرفت است,” او گفت:. “آنها علاقه مند در قدرت است.”

ساندرز تصریح کرد حمایت خود را از بایدن روز سه شنبه گفت: این امر می تواند “غیر مسئولانه” برای حامیان خود را به بازگشت معاون سابق رئیس جمهور.

“من همه چیز را من می توانم برای کمک به انتخاب جو” ساندرز در مصاحبه ای گفت:. “ما تا به حال ستیز مبارزه است. ما اختلاف نظر دارند در مسائل. اما کار من در حال حاضر نه تنها تجمع یاران من اما به انجام همه چیز را من می توانم به حزب را با هم به دیدن آن (تهمت) است نه رئیس جمهور.”

الیزابت وارن تنها سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که هنوز حمایت بایدن. این سناتور ماساچوست است که انتظار می رود برای انجام این کار به زودی با توجه به یک فرد آشنا با برنامه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد تفکر است.

دو دیگر برجسته دموکرات که هنوز برای عموم پشت بایدن هستند رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و هیلاری کلینتون از حزب 2016 نامزد. هیلاری کلینتون شده است به طور منظم در تماس با بایدن از جمله چندین بار از ساندرز کاهش یافته است از این مسابقه با توجه به یک دستیار.

اوباما با اجتناب از مداخله در مقدماتی حزب دموکرات اما به دنبال این مسابقه از نزدیک از حاشیه و مشتاق به گرفتن یک فعال تر عمومی نقش. او انتظار می رود به عنوان جمع آوری اعانه برای بایدن و رویدادهای عمومی در نوسان کلید متحده اگر چنین باشد می تواند هنوز هم برگزار می شود داده های اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پس از تایید منتشر شد اوباما فرستاده شده به جمع آوری کمک مالی درخواست تجدید نظر به بایدن هواداران, درخواست برای کمک های مالی اعم از 5 دلار به $100.

تایید تست اینکه آیا اوباما می تواند انتقال شخصی خود را در محبوبیت به بایدن. در حالی که رئیس جمهور سابق دیده می شود مطلوب توسط یک نوار گسترده ای از رای دهندگان دموکرات او نیز عمیقا پلاریزه رقم طی دو دوره ، در طول ریاست جمهوری خود دموکرات ها از دست داده و حدود 1000 قانونی کرسی در سراسر کشور با شروع فاجعه 2010 midterms که همچنین هزینه این حزب کنترل مجلس و بسیاری statehouses.

در سال 2018 او فعالیت برای برخی از برنده شدن در سنا و فرمانداری نامزدها مانند بهداشت ، Jacky روزن در نوادا و رژیم صهیونیستی است. تونی Evers در ویسکانسین. اما تاثیر و نفوذ او به نظر می رسید کمتر قدرتمند در جاهای دیگر مانند فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اشاره کرد که اوباما تلویحا دلسرد بایدن از در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2016 و گفت: رئیس جمهور سابق است که تنها پشتوانه او در حال حاضر به دلیل هر کس دیگری کاهش یافته است از اولیه.

“در حال حاضر که بایدن تنها نامزد در سمت چپ دموکرات, زمینه, اوباما هیچ انتخاب دیگری اما به حمایت از او” براد Parscale تهمت را مدیر کمپین در بیانیه ای گفت:.

هر چند اوباما در آنجا ماند و اولیه بایدن اغلب با اشاره به زمان خود را با هم در کاخ سفید است. بایدن اغلب صحبت از “اوباما-بایدن” دولت هنگامی که صحبت کردن در مورد دستاوردهای مختلف و با اشاره به خود را به عنوان یک “اوباما-بایدن دموکرات.”

اما او همچنین اصرار داشت که او در حال اجرا بود که خود را مرد گفتن به هر کسی که خواسته است که او در خواست آمریکا برای حمایت از او در خارج از دروازه و یا حتی در ضخامت اولیه.

اوباما تصدی تبدیل به یک نوع از کیسه مشت زدن برای برخی از آرای انتخابات ریاست جمهوری در اصلی مبارزه که در اوایل تعریف شده توسط یک بحث بیش از این نیاز نسل و تغییرات سیستماتیک در مقابل بازگشت به حالت عادی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

جولین کاسترو تحت فشار قرار دادند بایدن بارها و بارها در مورد اینکه آیا او استدلال با اوباما در بخش خصوصی بیش از تبعید نظارت که توسط دولت. پیت Buttigieg و بتو o’rourke jabbed بایدن – و با فرمت اوباما — نشان می دهد حزب نباید “بازگشت به گذشته است.” ساندرز و وارن گفت: در سال 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه نرفته بود به اندازه کافی دور.

اما بایدن یک مدافع سرسخت است که قوانین و نام آن را “عجیب و غریب” برای دموکرات ها حتی کمرنگ برای حمله به اوباما رکورد.

گفتگو در اطراف اوباما را به ریاست جمهوری منتقل شده به عنوان عینک. زمان رای گیری آغاز شد Buttigieg تقریبا به صراحت مقایسه او جوانی پیشنهاد به اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008 و ترقی خواهان بودند فریم مراقبت های بهداشتی خود را طرح به عنوان یک راه برای ساخت اوباما میراث.

برای بایدن تکیه حتی بیشتر به شدت به اوباما به عنوان اولیه رای گیری آغاز شد. هدف ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی و بلومبرگ که می خواهم انتخاب شده است شهر نیویورک شهردار به عنوان یک جمهوری خواه بایدن گفت: در Feb. 21 مصاحبه که “آنها نه بد مردمی است. آنها فقط نه دموکرات.”

مبارزات قبل از به طور فزاینده ای متنوع مخاطبان در نوادا و کارولینای جنوبی بایدن ramped تا خاطرات او از زمانی که اوباما شنود گذاشته او را برای بلیط در سال 2008. بایدن به یاد می آورد در روز افتتاح سال 2009 در حال انتظار برای قطار در زادگاه خود از ویلمینگتون “برای یک مرد سیاه پوست به من را انتخاب کنید تا … برای دو نفر از ما به ادای سوگند به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده است.”

اغلب رسم گره و آوازی تاکید از مخاطبان بایدن گفت که او فکر کرده بود که بعد به عنوان یک ملی پیروزی بر نژادپرستی نهادی. در حال حاضر در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران بایدن خواستار این نتیجه گیری اشتباه است.

“من فکر کردم ما می تواند شکست متنفرم,” او گفت: “هرگز از آن می رود.”

___

بارو گزارش از آتلانتا. AP نویسنده استیو مردم در مونتکلیر نیوجرسی کمک به این گزارش.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im