فرانسیس فورد جونیور به تازگی یک گوشی هوشمند جدید به عنوان یک کریسمس پاداش از برادر بزرگ خود را.

“برای همه کسانی که A و B را گفت:” مادرش Lauretta.

فرانکی شروع به فکر کردن در مورد یک دوست قدیمی کسی که استفاده می شود به بازی برای سلتیکز و پس از تغییر لباس خود را چند بار. کسی نبود او کاملا مطمئن بود که به خاطر رسیدن به یک نژند نه ساله با یک خرد کن نیاز به تشویق.

فرانکی رفت و در Instagram در تلاش برای دوباره به هم متصل و پاسخ از اوان ترنر فوری بود.

“Frankiiiieeeee.”

BOSTON, MA. – ژانویه 21: فرانکی فورد جونیور که ملاقات سابق بوستون سلتیک اوان ترنر پنج سال پیش هنگامی که او برای سلتیکز با مادرش, Loretta برنان در تاریخ 21 ژانویه 2020 در بوستون ، (کارکنان عکس نانسی لین/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

به عنوان اگر آنها تا به حال هر یک از دیگر دیده دیروز به جای چهار سال پیش زمانی که ترنر در طول تاریخ سلتیکز درمانگاه در مدیسون پارک دبیرستان متوجه شدم که یکی از بچه ها تا به حال به این گروه پیوستند. او بزرگتر از دیگران “است که به رنگ نارنجی مو” در ترنر خاطره.

“او نشسته بود cross-legged, هندی, سبک, کم, وضعیت, یافت, پایین, پایین به جهان است. دشوار بود و گفت:” ترنر که فرستاده شده بود از آتلانتا به مینه سوتا در اوایل این هفته به عنوان بخشی از یک بزرگتر چهار تیم تجارت است.

“ما همه بازی است و همه چیز و من تو را دیدم این بچه با موهای نارنجی در گوشه ای نشسته با سر خود را پایین و به من رفت و گفت:” بیا بازی.’ او به من گفت که چیزی اتفاق افتاده بود با خانواده خود را طولانی نیست قبل از آن و او پایین بود. من به او صحبت کرد کمی و ساخته شده او را احساس راحت است. من خواست او را به بازی در تیم من و بسکتبال بازی لذت ببرید.

“خوشبختانه او آغاز شده که قادر به دریافت بیش از آن و گذشته ضربه او رو در دنیای واقعی می شود و بچه را به عنوان او باید. هیچ کس نباید مجبور به رفتن را از طریق آن. من احساس بد به این دلیل که بچه بدیهی است که داشتن بهترین روز است.”

فرانکی به تازگی خود را از دست داد پدر و دایی — Lauretta را برادر دوقلو رالف گذشت بیش از سه ماه گذشته. آخرین جایی که او می خواست می شود یک بسکتبال درمانگاه. اما در ترنر اصرار او به این گروه پیوستند و بعدها دعوت ترنر به سلتیکز تمرین تسهیلات در خواست جایی که آنها به ضرب گلوله سبد و رفت و در یک تور از مرکز. ترنر دستور داد برای مواد غذایی و فرانکی تا به حال یک چیزبرگر.

“نه فقط یک سالن آن را یک تمرین محل وجود دارد حمام یخ, او به من در همه جا رختکن گفت:” فرانکی. “صحبت در مورد بسکتبال, آنچه که من می خواستم برای روز تولد من. من حتی نمی دانم آنچه که من می خواستم احتمالا برخی از لگو یا چیزی.”

پس از مدت ترنر در باغ طبقه حدود پنج دقیقه قبل از tip-off زمانی که او کشف دیو هافمن سلتیکز’ معاون رئیس جمهور از تعامل جامعه و تیم ارشد ارتباط با Doc Wayne Youth Services, یک سازمان است که در خدمت جوانان در خطر از طریق ورزش و درمان است. از دید هافمن بود ترنر یادآوری.

“به یاد داشته باشید که بچه فرانکی?” ترنر گفت: به عنوان او به سمت huddle. “تولد خود را در حال آمدن است. مطمئن شوید که ما چیزی برای او.”

BOSTON, MA. – ژانویه 21: autographed عکس با توجه به فرانکی. فرانکی فورد جونیور که ملاقات سابق بوستون سلتیک اوان ترنر پنج سال پیش هنگامی که او برای سلتیکز, مذاکرات در مورد دوستی خود با ترنر در تاریخ 21 ژانویه 2020 در بوستون ، (کارکنان عکس نانسی لین/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

Lauretta در خط در یک بازار سراسر از خانه خود را در مستعمره پروژه مسکن در جنوب بوستون که او هیجان زده تماس از فرانکی. یک بسته از سلتیکز دنده وارد شده بود همراه با یک نامه و امضا عکس از Turner, در علاوه بر این به چیزی حتی بیشتر شاد. ترنر می خواستم برای درمان فرانکی و پنج نفر از دوستان خود را به یک شب برای اولین بار در یک فیلم در خوابگاه loews سینما در کنار بوستون مشترک و سپس شام در Applebee را در جنوب خلیج.

Kelsey Keena از سلتیکز تعامل جامعه تحویل بسته به Rebekah Roulier Doc, Wayne افسر ارشد عامل, است که شناخته شده Lauretta و فرانکی پس از او پنج ساله بود.

“کلسی فقط گفت: مطمئن شوید که او را نگه می دارد و سر خود را به بالا و مطمئن شوید که او را نگه می دارد رفتن” او گفت:.

ترنر دست نویس نامه قرار داده و آن را یکی دیگر از راه.

“من امیدوارم که این تولد یکی شما واقعا لذت ببرید و همیشه به یاد داشته باشید. من هم امیدوارم که کارکنان در Applebee را می خواند یک تولد بزرگ لحن برای شما به عنوان به خوبی!!

اقامت برکت

اوان

P. S. انتخاب کنید تا یک کتاب بخوانید!!”

دوران سخت

هالووین 2015 و جهان رفت و وری. فرانسیس فورد Sr. از حمله قلبی درگذشت که صبح به عنوان Lauretta برنان داد وقتی دو بوستون افسران پلیس نشان داد تا در کار خود را در دفتر در مستعمره یوسف Tierney مرکز آموزش مجازی.

او ساخته شده یک غیر ممکن نذر — به فرانکی در هالووین طبیعی است. او نمی او را بکشد بیرون از مدرسه است. Lauretta سپس او را گرفت و از فوت و فن یا درمان. جایی در طول مسیر فرانکی گفت: او احساس اهدای آب نبات خود را به کودکان و نوجوانان است که ممکن است درک آن بیشتر است.

و سپس در ژانویه او را برادر دوقلو رالف — عمو Ralphie به فرانکی — درگذشت یک هروئین در سن 38.

“برادر دوم من از دست رفته به هروئین” گفت: Lauretta که می داند بهتر از هر کسی خطرات بالا بردن یک کودک در یک محل مانند مستعمره — ground zero در کشور مواد مخدر بیماری همه گیر. “در بسیاری از سوء مصرف مواد مخدر در اطراف در اینجا شما می دانید؟”

Lauretta جعل جلوتر در حال حاضر با یک بیانیه ماموریت وارد در پسر او: “بسکتبال و مدرسه به جای استفاده از مواد مخدر.”

او با این نسخهها کار برای گاوین بنیاد ارائه می دهد که خدمات حمایتی به خانواده ها را تحت تاثیر سوء مصرف مواد مخدر. همانطور که در شب هالووین چهار سال پیش هدف او این است که به حالت عادی به زندگی فرانکی.

“او استقامت چرا که ما سعی می کنیم به زندگی خود را ممکن است به عنوان پایدار” گفت: Lauretta. “ما این کار را با کمک Doc Wayne و برادر بزرگ.”

BOSTON, MA. – ژانویه 21: فرانکی فورد جونیور که ملاقات سابق بوستون سلتیک اوان ترنر پنج سال پیش هنگامی که او برای سلتیکز در عمل دادگاه با ترنر در یک عکس گرفته شده در آن زمان است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس جاناتان Baum/Doc Wayne Youth Services)

آن را غارت Staub, فرانکی را برادر بزرگ که به چالش 13 ساله برای دریافت نمرات خوب در ازای یک هدیه کریسمس گوشی های هوشمند. Roulier مجوز مشاور سلامت روان و سابق دانشگاه بوستون بازیکن فوتبال و پیگیری ورزشکار ارائه درمان به Lauretta و فرانکی در طول سال. او سازمان Doc, Wayne به طور منظم با شرکای سلتیکز در تاریخ بسکتبال حوادث.

های اخیر یک شب با فرانکی نشسته در طرف دیگر از یک جدول در خانواده آپارتمان Roulier توضیح اهمیت ترنر توجه است.

“من فکر می کنم آن را بسیار ویژه ای است که شما هنوز هم به یاد داشته باشید این است که شما که جوان و حتی دو یا سه سال بعد از آن چیزی است که شما هنوز هم مرجع,” او گفت: به فرانکی. “و کسی که قد در ورزش جهان نگاه شما و فکر شما خیلی عالی است.”

در اوایل این ماه فرانکی به عقب.

“من می خواستم به او بگویید که چگونه خدا را شکر من برای انجام این کار است بنابراین من او را در Instagram,” او گفت:. “با تشکر از شما من بازی بسکتبال در حال حاضر اگر شما می خواهید به یکی از بازی های من و یا چیزی. او مانند, ” آره.’ او بود ” فرانکی چه خبر؟’ من شگفت زده شد.

“این دیوانه است. شما فکر می کنید از این کلیشه بزرگ و مشهور یا بازیکنان بسکتبال — آنها هر چیزی را برای توجه به اخبار و یا چیزی. من خوشحالم که او نبود که. که خوب بود. او همچنین به دنبال من است.”

پرداخت آن را به جلو

6-پا-2 فرانکی عظیم 13 ساله. البته او نقش مرکز دروازه بهشت خود را CYO تیم بسکتبال.

“او بزرگ آن” به یاد می آورد ترنر است که در کسب و کار در بوستون پس از این فصل به پایان می رسد و امیدوار به افتخار فرانکی را دعوت و حضور در یک بازی.

“من نمی خواهم به اعتبار. من خوشحالم که او به یاد می آورد. اما یک چیزی که من همیشه انجام گرفتن گل از یک محل خاص و رشد آنها در جایی دیگر” او گفت:. “یکی از دبیرستان مربیان استفاده می شود به درایو من و من گفت: من آن را درک, اما من لازم نیست که هر گونه پول به شما بدهد. و او گفت: اگر شما می تواند کمک به کسی دیگری مطمئن شوید که به شما کمک شخص دیگری است. من خوشحالم و من امیدوارم که او چیزی از آن. من مطمئن هستم که او چرا که او خوب با روح بچه. اگر او به یاد می آورد که آن را می گوید زیادی در مورد او به طور کلی.”

BOSTON, MA. – ژانویه 21: فرانکی فورد جونیور که ملاقات سابق بوستون سلتیک اوان ترنر پنج سال پیش هنگامی که او برای سلتیکز شمار برای یک عکس با ترنر در یک عکس گرفته شده در آن زمان است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس جاناتان Baum/Doc Wayne Youth Services)

ترنر آموخته است که بسیاری از جوانان و دبیرستان مربیان در شیکاگو است که او در حال حاضر شیوه های زندگی است. او را درک معنای یک comped شب در Applebee را به یک بچه که ندارد پول است. که او بود.

“رشد من به یاد داشته باشید برخی مربی سوار من و یکی از مربیان بسیار زیبا شد پدرم گفت:” ترنر. “یکی از چیزهایی که او به من گفت: آن را همیشه خوب به انجام کار درست. به توان 15 یا 16 ساله این صدا ممکن است که ساده است اما شما لازم نیست برای رفتن به خارج می شود و آنچه که مردم فکر می کنم شما باید این که آیا شما یک ورزشکار یا یک حرکت تند و سریع و یا هر چیز دیگری.

“فقط انجام کار درست بود حق فرد و راه رفتن راه راست و من به حال کسی که همیشه در نگاه کردن برای من. او یک فرد من می توانم صحبت کنم و او به من گفت که همه چیز در حال غارنوردی در روی شما بیرون بروید و شخص دیگری لبخند. شما خوشا شما باید یک زندگی زیبا و چیزهایی که هرگز به عنوان سخت که شما فکر می کنم. برو دست کشیدن بر کسی دیگری درب و به آنها بگویید که مشکلات خود را, آنها ممکن است تجارت مشکلات خود را برای شما.”

و یا شاید به عنوان فرانسیس فورد جونیور تدریس ترنر آن را اغلب نمی تواند بیش از این به نوبه خود یک سر و برخی از کمک به بلند کردن شخص دیگری روح.

“نمی گفت: من بركت داد اما من مطمئن هستم که او تا به حال یک روز خوب و به یاد ماندنی تولد” گفت: ترنر. “من فکر نمی کنم مردم درک است که شما باید به خوبی به کسی که چون شما نمی دانم آخرین بار که کسی آنها را احساس خاص. وجود دارد برخی از لحظات احساس می کنم که راه می دانم چه کنم ؟ که فقط زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de