با چند مورد استثنا شاید Shopify جدید در مرکز شهر تورنتو است و به مراتب بهتر از مال شما: نه طبقه وسیع و متنوع فضا شامل ساندویچ و سالاد میله رایگان آبجو در شیر و یک ورزشگاه با دوش دار زدن گیاهان و درختان بلند دست نقاشی نقاشی های دیواری توسط هنرمندان محلی, اتاق ماساژ, نور, تاسیسات یک اتاق بازی با پینگ پنگ میز و تلویزیون های صفحه تخت با Xboxes. هفت صد نفر از Shopify کارکنان در سراسر دو تورنتو دفاتر می توانید خود را انتخاب کنید فضای کاری از میز ایستاده بسیار راحت و تخت اتاق خصوصی “نرم اتاق” برای دو, رنگی, غرفه, پشت بام, پاسیو, مخفی در گوشه باز, سالن, قهوه ایستگاه ها و سالن های غذاخوری.

همه دفاتر می تواند مانند Shopify, Facebook یا Google اما همیشه از این عظیم tech داستان های موفقیت آغوش باز برنامه—اواسط قرن مدل که در دور برگشت به رواج—تقلیدی شرکت ها به دنبال کت و شلوار. مطالعات چند بود اما دفاتر باز با این وجود وعده داده شده به پرورش روابط بهتر شکستن سلسله مراتب و ترویج همکاری. 2008 مطالعه گزارش دفتر کارگران مشخصه و کمتر تاکید کرد. این جای تعجب نیست که دو سوم از شرکت ها با عجله پریدند روی. “بیش از حد اغلب ما به ارمغان آورد در توسط مشتریان که می گویند “ما می خواهیم به مانند گوگل’ می گوید:” مارسیا Mayhew مدیر دفتر طراحان داخلی Mayhew, Inc., که پس از آن باید تحویل این واقعیت دوز: “تنها گوگل گوگل است.” هنوز هم همه از بانک ها به شرکت های حقوقی می آیند به او مایل سرد, باز, جالب, فضاهای—که آیا آنها کار را برای کارگران خود را یا نه.

نگاهی کارول Boland دفتر مدیریت در یک دفتر بی نام به دلایل روشن که به تازگی تحت عمل قبل. كلاسيك cubicles و یک اتاق جلسه شدند و در جای خود 10 متصل میز با پنج کارکنان در هر طرف. در میان آنها یک مرد که یک بار لذت می برد یک دفتر خصوصی و همسایه خود را که ساخته شده است یک دیوار پس از آن به طوری که او نمی خواهد ببینید مردم در حاشیه. نیز وجود دارد یک بند انگشت-ترقه های گلو-واضح تر بیش عطر و با صدای بلند-حرف مفت زن. که یکی از آخرین است بلند که خیلی می خواهم و نه می شود به عنوان “gregarious” اگر چه در این وضعیت او را احساس نمی کند او می تواند صحبت می کنند ، “رنو با نام تجاری جدید است و هزینه های زیادی از پول” بید بلند می گوید. “وجود دارد هیچ گفتن بد است و آن را نه به لحاظ سیاسی درست به اعتراف شما آن را دوست ندارم.”

جزئیات: جهنم کامل اطاقک پر کار

Mayhew می بیند این اغلب بیش از حد: “این شرکت ها صرف یک تن از پول فوق العاده فضاهای اما فراموش نکنید که به دبستان مردم,” او می گوید. بدون دستورالعمل های مردم نمی دانند چه چیزی خوب, اجازه دهید به تنهایی و چه به بحث در مورد آن. تا زمانی که آنها آنلاین و ناشناس است. نوع “باز کردن دفاتر” را در گوگل و اجازه دهید تکمیل خودکار نشان می دهد غیر قابل انکار حقایق در مورد به اصطلاح مشترک کاری: باز کردن دفاتر کار نمی کنند در حال مبالغه و بهره وری وحشتناک است. بسیار غیر حرفه ای Facebook نظرسنجی من در زمان استناد این شکایات و بسیاری از: سر و صدا حواس او را پرت میکروب, الکل, آکوستیک, تنهایی, فقدان, ذخیره سازی, عدم حفظ حریم خصوصی و درجه حرارت و حتی سردرد و فیزیکی بدن درد. “باز کردن دفاتر جهنم” گفت: یکی.

اما در عصری که در آن “تعامل” “همکاری” و “ارتباط” هستند buzzwords در هر رزومه خوب شانس گرفتن کارگران به تن است که آنها در واقع می خواهم نه به تنهایی. هر کس من صحبت کرد تا در Shopify, برای ثبت raved بی وقفه در مورد فضا چگونه سوخت و خلاقیت و تعامل با همکاران است. مهندس نرم افزار Zuwa Omigie یک Shopify کارمند برای فقط 6 ماه پس از ترک شرکت اطاقک فرفره است به خصوص با چگونه از آن آسان است برای پیدا کردن دوستان جدید: “باز مفهوم باعث می شود شما راه احتمال بیشتری برای ارتباط برقرار کردن” او می گوید: بیش از بلغور جو دوسر صبحانه کاسه.

تنها آن را واقعا نمی یافت کسب و کار هاروارد استاد اتان برنشتاین. “واقعا برای برخی از زمان وجود دارد این فرض است که البته دفتر باز منجر به برخورد و تعامل و عملکرد است.” در امیدوار است که آنها می خواهم آن را اثبات کند برنشتاین دنبال تعامل کارکنان—دیجیتال و چهره به چهره از طریق سنسور مدالها در اطراف گردن در دو بزرگ آمریکایی (همچنین نام) شرکت های فورچون 500 گذار از سنتی به فضاهای باز. در هر دو مورد چهره به چهره تعامل افزایش است به عنوان مدیران امیدوار بود و در واقع دچار 70 درصد کاهش می دهد. “ارتباطات در دسترس نباشد نمی رها کردن” توضیح می دهد که برنشتاین “آن را فقط معطوف به الکترونیکی است.” برنشتاین ادعا میکند این لزوما بد نیست آن را نه تنها در نظر گرفته شده و در نتیجه باز و ما نباید وانمود کند در غیر این صورت.

مشترک ضرب المثل می گوید: تنها چیزی که بدتر از تنها بودن است و احساس تنهایی با شخص دیگری در هر زمان با نصب ناراحتی ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو. بیش از سه دهه در شرکت حل تعارض در ونکوور دبورا سفید تماشا گسترش دفاتر باز تبدیل میشه—و نه برای بهتر. “اگر من چیزی است که من نیاز به می گویند به شما, اما من می توانم آن را می گویند چون ما در یک فضای باز و هر کس گوش دادن که شکنجه. من می بینم کسانی که نشستن در کنار یکدیگر هر روز و حتی صحبت می کنند.” کسانی که vibes بد در ضمن نمی خواهد به دور بماند. “اجتناب سمی است و نه فقط به شما می گوید:” سفید. “آن را مانند یک ویروس از طریق کل محل.”

جزئیات: در مبارزه بیش از حداقل دستمزد در Tim Hortons کارگر از دست می دهد

که سکوت fishbowl احساس است که به ویژه توسط زنان احساس یک اتفاقی پیدا کردن توسط راشل موریسون در Auckland University of Technology. در حالی که تحصیل چگونه باز کردن دفتر و میز (اختصاص داده نشده اول بیا اول خدمت صندلی) بر کار روابط موریسون مرتب او پاسخ توسط جنسیتی. “من در آن انتظار نیست اما معلوم شد آن را تقریبا به طور کامل زنانی که تا به حال شکایت,” او می گوید. “زنان آگاه تر شد دیده شدن و قضاوت در ظاهر خود را.”

موریسون یافته های اکو کسانی که از یک سال 2018 مطالعه انجام شده توسط Anglia Ruskin University و دانشگاه Bedfordshire انگلستان است. این مطالعه نشان داد زنان خود را تغییر کمد لباس و آرایش زمانی که آنها انتقال به شیشه فضاهای باز. و بدون توجه به آنچه آنها در حال پوشیدن فشار بر زنان به طور مداوم شاد و دوستانه تشدید شده است هنگامی که وجود دارد هیچ جایی برای رفتن برای استراحت. “شما نمی توانید یک روز بد, شما نمی توانید فقط به پنهان کردن خود را در دفتر اگر شما نیاز به. شما در حال تماشای با هر کس دیگری در همه زمان ها می گوید:” بلند.

بزرگتر تمایز از جنس, اما, می تواند نسل. هر کسی که یک بار لذت می برد خود را در فضا احتمالا هرگز عشق داغ میز. “من نشستن در مقابل صفحه کامپیوتر برای هشت ساعت در روز می گوید:” شکایت بیکر یک قرارداد مذاکره در تورنتو صنعت فیلم. “صفحه من را در ارتفاع مناسب برای من پس من صندلی ارگونومیک و بازوی استوار من صفحه کلید را در نقطه سمت راست برای من قالی تونل.” (بیکر مانند هر کارمند دیگر در این قطعه درخواستی سن او نمی شود ذکر شده است.) هر چند دیواره در دفتر او شده است به آرامی پایین آمدن او نشده تا به حال به جریمه فضایی خود را فقط رتبهدهی نشده است. “من هنوز هم دفتر من. با یک قفل.”

کسانی که تا به حال هرگز فضای خود را برای شروع, اما, حتی ممکن است بخواهید یک درب را ببندید. با وجود همه تردیدی در مورد باز کردن دفاتر 2019 مطالعه از محل کار آینده که بیش از نیمی از millennials و ژنرال Zs می خواهید باز مفهوم فضاهای. جوانتر از آنها هستند و بیشتر آنها آن را می خواهم و بالعکس: 47 درصد از نسل X و فقط 38 درصد از افراد ترجیح می دهند یک برنامه باز کنید. به عنوان مسن کارگران بازنشسته فضای مشترک را تبدیل به هنجار—اگر ما به دفاتر در همه است. آن را به طور فزاینده ای دیجیتالی جهان است. “راستش من فکر نمی کنم نسل بعدی کارگران را حتی مراقبت می گوید:” موریسون.

مربوط به: “نامرئی” در دفتر خود

تا آن زمان با واکنش رو به رشد در برابر فضاهای باز محیط کار است که انتقال دوباره. “آینده خواهد بود همه چیز در مورد انعطاف پذیری می گوید:” جورج Papadatos یک طراحی داخلی مشاور در Mayhew. صنعت در حال حاضر خواستار این “resimercial” (مسکونی به علاوه تجاری) و Shopify بسیاری از دنج اتاق هستند یک مثال عالی. “درست مثل زمانی که شما در صفحه اصلی وجود دارد شما می خواهید خود را در کار و بار شما می خواهم به جای رفتن به لانه خود را,” Papadatos می گوید. “ما می خواهیم مردم را به احساس در خانه و در محل کار در همان زمان.”

هر چند شاید از عقل مات خطوط بین خانه و دفتر کار را ممکن است کارگران سازنده تر در هر. “راحت تر ما سازنده تر ما می تواند, می گوید:” بهره وری مربی کلر کومار. مگر همه ما تجربه آسایش در راه های مختلفی که می تواند یک دفتر دارایی اگر مدیران سعی کردم سخت تر برای مطابقت با فضاهای با شخصیت. “اگر شما در واقع از مردم شما را پیدا کنید که کسی را دوست دارد به کار در یک گروه پنجره در حالی که فرد دیگری ترجیح بسته و تاریک ، دومی برای تلفن های موبایل آسمانی به Boland: “من دوست دارم به جمع شود به گوشه ای; حتی دو دیوار بزرگ خواهد بود در حال حاضر.”

“باز خواهد شد و همیشه با توجه به برخی از مردم هرگز متناسب با افراد دیگر و احتمالا بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که تن به انتخاب فرد می گوید:” موریسون. ترکیبی فضاهای مانند Shopify آینده توضیح می دهد که برنشتاین هر چند او هشدار می دهد که آنها ممکن است ارائه متنوع همکاری که شرکت به شدت به دنبال. “اگر شما انتخاب می کنید فضای شما را دوست دارم و من را انتخاب کنید فضایی من و تمام افرادی که مثل من هستند را انتخاب کنید آنچه که من را انتخاب کنید و کسانی که مانند شما را انتخاب کنید آنچه شما را انتخاب کنید,” او می گوید. “در حال حاضر ما در حال بازگشت به دبیرستان در کافه تریا.”

حداقل در این نسخه از دبیرستان بازبینی آن را کاملا سرد خود را انتخاب کنید بد اطاقک—حتی با بسیاری از گزینه های جالب در ارائه. در Shopify آنها خلاقانه آنها تماس بگیرید “غلاف.” البته با مد روز میز ایستاده و دیدگاه های پانوراما از شهر غلاف بسیار کوچک هستند آشنا-به دنبال اختصاص فضاهای متراکم و کارآمد ردیف. در این روز در حدود نیمی از Shopify کارکنان را انتخاب کرد به سر خم کردن در اینجا.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “بازگشت به اطاقک.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد جامعه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de