افسر به Floyd: ‘طول می کشد … مقدار زیادی از اکسیژن را به بحث در’

توسط امی FORLITI

مینیاپولیس (AP) — به عنوان جورج فلوید گفت: مینیاپولیس, افسران پلیس که او نمی تواند نفس بیش از 20 بار در لحظات قبل از مرگ او افسر که فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن رد درخواست خود گفت: “در آن طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به بحث” با توجه به متن از بدن دوربین های ویدئویی ضبط شده روز شنبه.

متن برای بدن دوربین ویدئوها از افسران توماس خط و جواد Kueng ارائه حساب دقیق ترین و در عین حال از آنچه اتفاق افتاده است به عنوان پلیس در نظر گرفتن فلوید را بازداشت در 25 مه و آشکار تر از آنچه گفته شد پس از فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند قرار داده بود روی زمین.

“شما در حال رفتن برای کشتن من مرد” فلوید گفت: با توجه به متن لین بدن دوربین.

“پس از آن متوقف صحبت کردن, متوقف کردن, فریاد. در آن طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به بحث” گفت: Derek چوین سفید افسر برگزار شد که زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به 8 دقیقه و حتی پس از فلوید متوقف شد.

“آنها مرا بکشند. آنها مرا بکشند. من نمی توانم نفس بکشم. من نمی توانم نفس بکشم” فلوید گفت.

چوین وکیل اریک نلسون تا به حال هیچ اظهار نظر فوری چهارشنبه.

متن شده و یکشنبه به عنوان بخشی از خط درخواست به پرونده او را رد کرد. لین وکیل Earl Gray گفت: در تفاهم نامه ای که وجود ندارد علت احتمالی به اتهام مشتری خود را بر اساس تمام شواهد و قانون است.

خاکستری رنگ یک تصویر از یک تازه کار افسر مورد اعتماد چوین یک افسر ارشد پس از فلوید شده بود اقدام نامنظم مبارزه و صدمه زدن به خود در طول بازداشت. خاکستری گفت که پس از فلوید بود بر روی زمین خط خواسته بود اگر دو بار در افسران باید رول فلوید در کنار او و چوین گفت: هیچ.

خاکستری نیز ارائه بدن تصاویر و فیلم های خود را, اما بود که بلافاصله ساخته شده است. متن نشان می دهد فلوید ظاهر تعاونی در زمان اما تبدیل شدن به آشفته به عنوان خواسته او را نمی توان در یک تیم ماشین گفت: بارها و بارها او claustrophobic.

“اوه مرد خدا من را ترک نمی کند مرد, لطفا مرد, لطفا مرد” او خواهش کرد که بعد اضافه کرد: “من هر چیزی را انجام دهید y بگویید من به مرد است. … من فقط ترس است که آن را.”

خاکستری نوشت که فلوید شروع به شلاق زدن به عقب و جلو شد و “هدف قرار دادن چهره خود بر روی شیشه در تیم ملی و شروع به خونریزی از دهان او.” افسران آورده فلوید به زمین و “این طرح برای مهار او به طوری که او نمی تواند حرکت کند و خودش صدمه دیگر” خاکستری نوشت.

چوین است به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. لین Kueng و Tou Thao متهم هستند با کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس. لین برگزاری فلوید را در زمان Kueng در floyd’s میانی و Thao تماشای نزدیکی تماشاگران. تمام چهار افسران اخراج شدند.

یک پیام به چپ با یک وکیل برای Floyd خانواده wan’t بلافاصله بازگشت. یک سخنگوی دادستانی کل گفت: دادستان طرح به مخالفت با این حرکت به اخراج.

به عنوان بخشی از خود را در دادگاه تشکیل پرونده خاکستری همچنین ارائه یک رونوشت از لین, مصاحبه با دولت محققان و اداره پلیس مواد آموزشی در محدودیت نگه می دارد. خاکستری نوشت که تمام شواهد exonerates مشتری خود را و که آن را “عادلانه یا معقول” به صورت خط به محاکمه.

خاکستری گفت: در تفاهم نامه ای که مشتری بدن دوربین تصویری را نشان می دهد برخورد با فلوید از زمان لین رو در صحنه به نقطه که در آن فلوید قرار داده شد به یک آمبولانس; خط رفت و در آمبولانس و با کمک CPR با توجه به متن.

خط بارها و بارها گفته فلوید برای نشان دادن دست خود را, و او گفت: محققان او جلب تفنگ خود را در ابتدا به دلیل فلوید بود برای رسیدن به چیزی اما holstered آن را یک بار فلوید نشان داد دست خود را. بدن دوربین رونوشت ویدئو نشان می دهد فلوید در ابتدا گفت که او به ضرب گلوله کشته شده است و خواهش کرد که پلیس به او شلیک.

خاکستری گفت: فلوید بود اقدام نامنظم بود و کف از دهان او. با توجه به بدنه دوربین رونوشت وقتی پرسیده شد که در مورد فوم و اینکه آیا او در چیزی فلوید گفت: او ترسیده بود و شده بود بازی بسکتبال.

به عنوان افسران تلاش برای دریافت فلوید به تیم ملی, ماشین, فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” و “من می خواهم به دراز بر روی زمین” متن می گویند.

پس از فلوید بود بر روی زمین لین گفت: دیگر افسران “او را باید در چیزی.” و او دو بار خواسته که آیا افسران باید رول فلوید را بر روی طرف چوین گفت: هیچ.

“لین به حال هیچ پایه و اساس به این باور چوین اشتباه بود در آن تصمیم گیری” خاکستری نوشت.

تماشاگران به افسران گفت: بارها و بارها به بررسی فلوید نبض و پس از Kueng او گفت: “من نمی توانم پیدا کردن یکی است.”

“چی؟” چوین گفت: با توجه به متن Keung بدن دوربین.

لین گفت: دولت محققان که چوین بود و نه خط زمینه آموزش افسر اما که او تا به حال روت Kueng بود و کسی لین قبلا رفته برای راهنمایی. با توجه به متن آن مصاحبه یک محقق گفت: به نظر می رسید مانند لین دل و روده او را گفتن بود چیزی درست نیست با راه فلوید بود که محدود است.

“آره. من می خواهم بگویم احساس می کردم شاید می توانست متفاوت به کار گرفته و یا ما باید بازشناسی آنچه ما انجام می دهیم من فکر می کنم چیزی است که من نوع آمدن به” لین گفت.

خاکستری استدلال در خود تفاهم نامه که به منظور شارژ خط با کمک و معاونت در جرم دادستان باید نشان دهد لین همچنین دانستن نقش مهمی در ارتکاب جرم. او گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که لین برگزار عمدی نقش و یا می دانستند چوین شد ارتکاب جرم یعنی حمله.

“این تصمیم برای جلوگیری فلوید بود و منطقی توجیه” خاکستری نوشت و اضافه کرد: “بر اساس فلوید اقدامات تا به این نقطه افسران تا به حال هیچ ایده چه چیزی او را فراموش بعدی خودش صدمه, صدمه دیده و ماموران و فرار و یا هر چیز دیگری اما او همکاری نمی کند.”

خاکستری نوشت که لین اعتماد در چوین شد “معقول و نه کیفری.”

__

به دنبال امی Forliti در توییتر http://www.twitter.com/amyforliti

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de