مقامات: 7 ویروس موارد ممکن است مربوط به شخص رای گیری

توسط تاد ریچموند

MADISON, Wis. (AP) — مقامات بهداشتی در ویسکانسین گفت: آنها باید شناسایی حداقل هفت نفر که ممکن است قرارداد coronavirus از شرکت در مارس 7, انتخابات, اولین جمله موارد زیر در فرد رای گیری که برگزار شد با وجود نگرانی گسترده در مورد بهداشت عمومی از خطرات.

عفونت شامل شش رای دهندگان و اعتراض کارگر در میلواکی که در آن مشکل پیدا کردن نظرسنجی کارگران مجبور شهرستان به پاره نزدیک به 200 رای گیری مکان به فقط پنج و که در آن رای دهندگان — برخی از ماسک در برخی بدون حفاظت — بودند مجبور به انتظار در صف های طولانی برای ساعت.

این مشخص نیست که این هفت نفر قرارداد این ویروس در پای صندوقهای رای است. امکان اتصال ساخته شده بود چرا که محلی مقامات بهداشت در حال حاضر درخواست تازگی افراد آلوده که آیا آنها شرکت در انتخابات.

“این به این معنی آنها در انتخابات است که قرار گرفتن در معرض بالقوه, اما (ما) نمی توانید می گویند که آنها قطعا آن را در انتخابات گفت:” دارن Rauch بهداشت مسئول/مدیر حومه گرینفیلد و یکی از مقامات وزارت بهداشت با کمک coronavirus پاسخ در میلواکی است.

میلواکی مقامات هنوز در حال جمع آوری اطلاعات از حدود 70 درصد از افرادی که آزمایش مثبت پس از انتخابات و امید به یک گزارش کامل بعد از این هفته شهرستان کمیسیون بهداشت و درمان جانت Kowalik گفت.

انتخابات که شامل ریاست جمهوری اولیه و همچنین به عنوان یک دادگاه عالی ایالت نژاد و دفاتر محلی صورت گرفت و پس از قانونی مبارزه بین دموکرات ها و جمهوری خواهان. یک روز قبل از انتخابات دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تونی Evers دستور داد که آن را با تاخیر و معطوف به تمام ایمیل های رای گیری تنها به لغو زمانی که جمهوری قانونی رهبران برنده یک درخواست تجدید نظر در دولت محافظه کار-کنترل دیوان عالی کشور است.

هزاران نفر از رای دهندگان ویسکانسین خانه باقی مانده تمایلی سلامت خود را به خطر و قادر به شمارش به دلیل درخواست غیابی هرگز وارد شده است.

مقامات بهداشتی دولت هشدار داده بود از یک انتظار افزایش عفونت از انتخابات. دولت وزیر بهداشت Andrea نخل روز دوشنبه گفت که آنها تا به حال نشان داده نشده است اما اشاره کرد که علائم ممکن است ظاهر نشده است.

مقامات بهداشتی می گویند علائم COVID-19 به طور معمول به نظر می رسد ظرف دو هفته از قرار گرفتن در معرض ویروس و سه شنبه است روز 14 پس از انتخابات. این بدان معناست که بیشتر رای دهندگان و نظرسنجی کارگران می تواند به جلو آمده با عفونت در روزهای آینده.

نمایندگان برای Evers و برای مونتاژ سخنران رابین Vos و رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد — هر دو خواهان — نیست در پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. به تاریخ 242 نفر کشته شده اند در ویسکانسین و بیش از 4,600 آزمایش مثبت است.

ویسکانسین در انتخابات بوده است flashpoint از مشاجره به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان دست به گریبان با نحوه انجام انتخابات در coronavirus دوران به عنوان نوامبر انتخابات ریاست جمهوری نزدیک.

دموکرات ها و رای گیری گروه های حقوق ثبت و دعاوی به گسترش ایمیل و غایب گزینه های رای گیری و تحت فشار قرار دادند برای اضافی $2 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای خود را تنظیم سیستم انتخابات. ملی جمهوری خواهان در حال مبارزه با آن تلاش ها در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای بدون مدرک که پست الکترونیکی-در رای گیری که در معرض تقلب.

ویسکانسین کلیدی دولت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. دموکرات ها و لیبرال ها قصد یادآوری رای دهندگان که جمهوری خواهان اصرار بر برگزاری این انتخابات با وجود بحران بهداشت عمومی. آمریکایی پل قرن 21 لیبرال فوق العاده PAC شروع به پریدن کرد در این گزارش مربوط به انتخابات موارد متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از گرفتن مسئولیت برای قربانیان.

___

دنبال تاد ریچموند در توییتر در https://twitter.com/trichmond1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de