مقامات نگران بیش از کسب و کار تاثیر تاخیر ایندی 500

INDIANAPOLIS — به تعویق افتادن Indianapolis 500 از آخر هفته روز یادبود تا اواخر مرداد ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد کرده است یک “جای خالی” برای کسب و کار در نزدیکی Indianapolis Motor Speedway که تکیه بر هزینه های مسابقه طرفداران و گردشگران محلی, مقامات گفت.

کانی هریس مدیر اجرایی بیشتر جاده سریع السیر منطقه اتاق بازرگانی گفت: ممکن است که معمولا یک ماه مشغول رستوران ها و کسب و کار در Marion County شهر از جاده سریع السیر که می بیند جمعیت آن پرش از حدود 12000 ساکنان به بیش از 200 ، 000 در طول مسابقه آخر هفته.

اما کریس Gahl بازدید ایندی معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات گفت: ایندیاناپولیس ستاره است که در این سال مسابقه تاخیر تا Aug. 23 صدمه دیده خواهد شد کسب و کار در طی چه به طور معمول خود را سودآور ترین زمان از سال است.

“نداشتن است که قطعا یک جای خالی آن را احساس می کنیم از نظر اقتصادی تاثیر نبوده است. آن را عادلانه می گویند آن را صدها میلیون دلار در تاثیر اقتصادی و که بسیار محافظه کارانه تخمین زده گفت:” Gahl که اضافه شده است که بازدید ایندی نیست آهنگ این رویداد تاثیر مالی.

“تصمیم خود را برای به تعویق انداختن ایندی 500 در گذشته یادبود روز آخر هفته بود و تصمیم گیری های هوشمند,” Gahl گفت. “ما می دانیم که در حال حاضر فقط سالم نخواهد بود این آخر هفته را در راه معنی دار.”

ایندی 500 گرفته شده در جمعه قبل از روز یادبود در هر سال از سال 1974. گردشگری و مقامات دولت امیدوار است که موکول تاریخ قرعه کشی خواهد شد به طور مشابه به اندازه جمعیت به عنوان ممکن است نژاد.

کلی باک سخنگوی این شهر از جاده سریع السیر گفت: جامعه ایران به اطمینان حاصل شود که کسب و کارهای محلی هنوز عامل در ماه اوت است.

این COVID-19 شیوع تقریبا به ارمغان آورد که اقتصاد ایالات متحده به توقف به عنوان ایندیانا پیوست کشورهای دیگر در تصویب stay-at-home بخشنامه ها با محدود کردن اجتماعات بزرگ و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار برای جلوگیری از ویروس گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im