مقامات کامل صفحه عنوان 1 در 7 گرسنه در میان coronavirus همه گیر

یک همکاری بعید است تشکیل شده است در “همه دست در عرشه” تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی بر روی میز به عنوان 1 در 7 ماساچوست ساکنان گرسنه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما تحویل داده ام — در 114 روز — 1.6 میلیون وعده های غذایی به کودکان و خانواده های جامعه ما” YMCA of Greater Boston, رئيس جمهور و مدیر عامل جیمز مورتون گفت: صحبت از هانتینگتون خیابان مرکزی که در آن بسیاری از مواد غذایی بسته بندی شده است. “که می شده اند ممکن است بدون مشارکت. که می شده اند ممکن است بدون ما همه با هم کار برای مطمئن شوید که ما بهترین های ما برای پایان دادن به گرسنگی در شهر بوستون.

“آن بوده است همه دست در عرشه مجموعه ای از شرایط” مورتون اضافه شده است.

Y تیمی با بوستون بیشتر مواد غذایی بانک MBTA و شهرستان و مقامات دولتی به عنوان تقاضا برای مواد غذایی منفجر شده در سراسر کشورهای مشترک المنافع.

ماساچوست دیده است 53 درصد افزایش ناامنی غذایی پس از همه گیر رخ داد و در حال حاضر رتبه دوم در کشور برای افزایش خطر ناامنی غذایی در میان کودکان با توجه به یک گزارش جدید از تغذیه امریکا است.

“یکی از 7 نفر 1 در 5 کودکان در حال حاضر مواد غذایی نا امنی در کشورهای مشترک المنافع گفت:” کارول Tienken chief operating officer در بوستون بانک مواد غذایی.

در ماه ژوئن تنها بانک غذایی توزیع شده تاریخی 11.5 میلیون پوند از مواد غذایی — نزدیک به سه برابر آن قبل از همه گیر سطح توزیع.

“ما دیده ایم سطح ناامنی غذایی در معرض دلیل این همه گیر شده است که تکان دهنده برای برخی از, اما به رهبران این کار … این تنها کشف بی عدالتی است که وجود داشته اند در جامعه ما بیش از حد طولانی” بوستون بهداشت و خدمات انسانی رئیس مارتی مارتینز گفت.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر برجسته تلاش آن را “فوق العاده و منحصر به فرد همکاری است.”

YMCA بسته بندی شده بیش از 60 ، 000 کیسه های مواد غذایی به تاریخ — و یا بیش از 600,000 وعده های غذایی. YMCA و بوستون بیشتر مواد غذایی بانک نیز آماده شده بیش از 1 میلیون آماده وعده های غذایی برای کودکان در سن مدرسه است که توزیع شده در 60 سایت در سراسر شهرستان از همه گیری آغاز شد.

با استفاده از یک شیب در ridership در T سوار paratransit خدمات در میان همه گیر خاموش شدن ناگهانی دولت شنود گذاشته MBTA رانندگان و وسایل نقلیه برای کمک به دریافت مواد غذایی به دست کسانی که نیاز دارند.

سوار رانندگان تحویل داده اند بیش از 12 ، 000 کیسه های مواد غذایی و نزدیک به 60,000 وعده های غذایی مدرسه به بوستون مدارس دولتی دانش آموزان بیکر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de