توسط جاش FUNK

OMAHA, Neb. (AP) — صدها نفر از آمریکایی ها در حال تخلیه از چین بیش از یک شیوع ویروسی را قرنطینه می شود و در تگزاس و نبراسکا مقامات و گفت: این درحالی بود که بعید است که هر کسی که می رسند با وجود نشانه هایی از بیماری است.

مقامات گفت: حدود 70 آمریکایی ها خواهد بود پرواز به اوماها و قرنطینه در نزدیکی گارد ملی نبراسکا آموزش پایه. در تگزاس, Lackland هوا به صورت پایه در سن آنتونیو آماده شد به قرنطینه به عنوان بسیاری از 250 نفر که می رسند می تواند به زودی به عنوان جمعه گفت: دکتر جنیفر McQuiston معاون مدیر مراکز کنترل بیماری را بدست آورد بالا نتیجه عوامل بیماری زا و آسیب شناسی.

همه مسافران خواهد شد ورود از ووهان, چین, مرکز جدید شیوع کروناویروس. McQuiston گفت: این هواپیما عازم تگزاس متوقف خواهد شد اولین بار در پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد در کالیفرنیا که در آن دیگر evacuees از چین در حال حاضر تحت قرنطینه — و این که هر کسی نشان دادن علائم می تواند گرفته شده از هواپیما و باقی می ماند وجود دارد.

“این در واقع بسیار بعید است که در این پرواز که زمین در اینجا وجود خواهد داشت کسی با فعال نشانه ای از بیماری,” او گفت:.

دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا صدراعظم جفری طلا همچنین گفت که تمام evacuees باید سالم زمانی که آنها می رسند Eppley فرودگاه است که می تواند به زودی اتفاق می افتد به عنوان پنج شنبه.

آسمان را قرنطینه می شود و به مدت 14 روز و نظارت از نزدیک برای هر نشانه ای از بیماری است. هر کسی که نشان می دهد نشانه هایی از بیماری خواهد بود و آورده بود برای درمان به بیمارستان منتقل و انزوا.

نبراسکا مقامات گارد ملی تهیه شده است به خانه evacuees در سه ساختمان با 85 هتل به سبک اتاق در اردوگاه. گارد مقامات گفته اند که آسمان نمی خواهد ارتباط برقرار کردن با guardsmen یا کارکنان وجود دارد.

این ویروس جدید است که در coronavirus خانواده که شامل سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS و سندرم حاد تنفسی یا سارس. باعث تب و سرفه و تنگی نفس و در موارد شدید ذات الریه. این بیمار بیش از 20 ، 000 نفر کشته و نزدیک به 500 تقریبا همه در چین است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده پل وبر در Austin, تگزاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im