اوه عاقلانه و فوق العاده مغلوب ساختن پیشی جستن به ما کمک کنید جلوگیری از coronavirus

اگر شما نمی توانید به همین دلیل با رئیس جمهور ایالات متحده, بهترین راه برای پایان دادن به این بیماری همه گیر ممکن است به انجام یک چیز شناخته شده به کار—بازی برای غرور خود را

چگونه می توانم شما را حل یک مشکل مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

جیب ایالات متحده آمریکا در حال حاضر در چهار سال خاص که drama, حتی اگر فصل اول از بازمانده: Coronavirus است که تنها در اولین فصل است.

هیچ کس—که هنوز قادر به خنثی کردن مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فوق العاده’ به دست آورده رسانه ای توانایی. حتی اگر تهمت است و نور خود را به آتش آن است که آتش فروزان می شود که این موضوع (عصبانی) بحث نیست موضوع به دست. و آثار آن را در هر زمان.

بنابراین اگر چه راز خنثی مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهمت? یا کوتاه بودن مغلوب ساختن پیشی جستن بازی خود را بازی ؟ نه تشبه تهمت بدترین غرایز اما با توسل به بدترین شیاطین از خود طبیعت است.

بازی مغلوب ساختن پیشی جستن بازی خواهد بود برای ورود به یک hellscape برای اطمینان حاصل کنید. هر مردی که بالند در مورد تلویزیون خود را رتبه بندی در میان یک بحران به عنوان وخیم و گسترده به کروناویروس مبتلا تند و زننده آسیب شناسی. هر به اصطلاح رهبر است که مایل به خاموش کردن همکار رهبران از دریافت مورد نیاز تجهیزات پزشکی مگر اینکه آنها در حال ” خوب ” به او—به عنوان تهمت اشاره کرد در این هفته—یک اخلاق-منطقه آزاد. آنچه که احتمالا می تواند به دست آمده از slumming با مغلوب ساختن پیشی جستن?

خوب نتایج جستجو برای یکی. نام coronavirus بازی در حال حاضر گرفتن دولت فدرال در حرکت و ارائه کامل متوقف شود. زندگی در آن بستگی دارد. و در صورتی که طول می کشد کمی از مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند نمایشگری به تحویل آن پس از آن است که قیمت پرداخت می شود. صد بار بیش از.

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

اما چگونه ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتیاق یک چیز: چاپلوسی. همه آن را می داند. این ‘بالش مرد در باغ گل رز قطعا آن می شود. در این نقطه در coronavirus درام این است که وقت را در همه آمریکایی ها را به او بدهد که چاپلوسی به منظور جلوگیری از اجازه دادن به این ویروس به گسترش هر بیشتر از آن در حال حاضر است. فراموش نکنید اجتماعی فاصله; در این زمان بحران آمریکایی ها نیاز به رم بینی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن را پشت.

به جای فرمانداران سرزنش کردن تهمت برای ارسال از طریق هواکش به اندازه کافی و یا یک بیمارستان کشتی آنها باید برای قرار دادن ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن در بیمارستان کشتی با هواکش های بزرگ و مطبوعات بسته است. هر واحد کسب و کار آمریکا رهبر با کروناویروس-مبارزه با ایده باید آن را به رئیس جمهور برای او به اعلام در بزرگترین مرحله آنها می تواند تولید بدون هزینه در امان ماند. هر ستاره با نفرت برای مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به جای کشیدن کنی و به همه در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن نفس fluffing.

در حالی که ما در آن هستیم بیایید تغییر نام گرمی را Trumpies. بیایید چوب کلمه ‘تهمت’ در بالای هر ساختمان بلند در هر شهر عمده آمریکا. فراموش نکنید ‘فوق العاده’ آن را در حال حاضر ‘تهمت کاسه’. و اجازه دهید تغییر نام هر سازمان خبری ‘تهمت’ شد. هر آنچه در آن طول می کشد.

به عبارت دیگر همه باید با هم به جلو و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین, بزرگترین, ترین فوق العاده و فوق العاده رئیس جمهور/ستاره جهان تا به حال دیده و ستایش او را به نقطه استفراغ, همه چیز فوق العاده او انجام شده است به این کشور منجر شود. و آنها باید آن را انجام دهد هر روز. در واقع تمام 50 ایالت نیاز به شروع به رقابت با یکدیگر—و نه برای پزشکی دنده—اما چه کسی می تواند ترین متملق در ستایش خود از مغلوب ساختن پیشی جستن.

خواهد این کلاس خائن برخی از رسانه های چوب برای آن ؟ بدون شک. یکی در حال حاضر می توانید ببینید که سر صحبت در MSNBC و سی ان ان و انفجار. اما آنچه در چند گران تمام زمانی که صدها نفر از هزاران نفر از منظم جو خربزه در خرد کردن بلوک در این زمان هستی ؟ به عنوان اشاره کرد pugilist Ted DiBiase یک بار گفت: “پرداخت”.

و در حالی که نام ما ممکن است تمام شود ویرژیل ما باید برخی از پوست در این بازی است. در حال حاضر بخش بزرگی از جهان coronavirus پاسخ بستگی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گرفتن آن را حق و بنابراین ما باید به نوبه خود در انجام آنچه درست است به اطمینان حاصل شود که نتیجه.

این استراتژی نیست صعودی. این خطر وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز خواهد بود دلیل افزایش بی وقفه بوسیدن ادم بیکار و تنبل خود را. اما مصوبات در حال حاضر حتی با آشغال آتش پاسخ در حال حاضر تحویل داده است. اگر تهمت است برای باقی بماند حداقل ما می تواند انجام دهید این است که اطمینان حاصل شود بیشتر از ما باقی بماند با او همراه است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im