اوهایو دبیرستان انجمن ورزشی لغو زمستان ورزش قهرمانی

توسط:
پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 | 2:07 PM
فصل زمستان است, بیش, برای, ورزشکاران دبیرستانی در اوهایو.

اوهایو دبیرستان انجمن ورزشی پنج شنبه اعلام کرد که آن را لغو کرده است باقی مانده از زمستان آن مسابقات ورزشی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

OHSAA تا به حال به تعویق افتاد آن کشتی بسکتبال و هاکی روی یخ ایالت مسابقات مارس 12.

OHSAA مقامات گفتند که هنوز امیدوار به شروع بهار ورزش های نجومی در برخی از نقطه, هر چند اوهایو مدارس در حال انتظار نمی رود به بازگشایی برای چند هفته.

“ما فقط ویران کرد که این مسابقات را نمی توان کامل” OHSAA مدیر اجرایی جری Snodgrass در بیانیه ای گفت. “اما اولویت ما این است که امنیت ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان جوامع و مقامات.

“فرماندار مایک DeWine خواسته است تمام Ohioans به انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش این ویروس است. که درخواست همراه با مدارس ما قادر به بازگشایی و برای هفته ها به این معنی است که مدرسه ورزش نمی تواند اتفاق می افتد در این زمان. حتی اگر ما بازگشایی مدارس در این بهار از آن دشوار خواهد بود برای پیدا کردن امکانات حاضر به میزبان مسابقات. اکثر دانشگاه ها تعطیل تا اواسط تا اواخر تابستان است.”

Snodgrass گفت OHSAA در حال برنامه ریزی برای راه به افتخار ورزشکاران دانش آموز در سال آینده دولت مسابقات.

در پنسیلوانیا در دوشنبه PIAA مقامات تمدید تعویق افتادن ممکن است راه اندازی مجدد از زمستان بسکتبال و شنا قهرمانی و شروع بهار ورزش های نجومی.

هیچ تاریخ برای بازی از سر گرفته شده است تعیین می شود PIAA که آن متوقف بسکتبال و شنا قهرمانی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اولین دانش آموزان می تواند به بازگشت به مدرسه مارس 6, آزمایشی.

لایحه Hartlep است ورزشی سردبیر Tribune-Review. شما می توانید با بیل در [email protected] و یا از طریق توییتر @TribHSInsider.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im