نفت و سهام آماده برای گسترش سود در آسیا

بورس های جهانی و قیمت های نفت خام شد تا برای گسترش سود در آسیا روز چهارشنبه در اعتماد به نفس است که دولت گام برای راه اندازی مجدد اقتصاد خواهد آورد و رشد تقاضا برای نفت است.

آتی اصلی ایالات متحده و هنگ کنگ شاخص سهام بودند تا پس از دستاوردهای جهانی شاخص سهام و قیمت نفت افزایش به میزان 25 درصد است.

بازارهای مالی عمدتا اخراج شوم ضرر و زیان اقتصادی از coronavirus همه گیر بود اما افکار دوم در روز بعد پیرایش سود پس از بدبینی از دیدگاه یک عضو ارشد فدرال رزرو آمریکا.

آتی برای شاخص S&P 500 رز 0.38 درصد است. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص معاملات آتی افزایش یافت 0.32 درصد است.

با این حال استرالیا, S&P/ASX 200 آتی از دست 0.20 درصد در اوایل تجارت است.

بازارهای سهام در سرزمین اصلی چین خواهد بازگشایی برای اولین بار پس از پنج شنبه بعد از تعطیلات.

در وال استریت شاخص S&p500 به اندازه 2 درصد در طول روز است. شاخص کاهش سود فقط بیش از نیمی در نزدیک پس از ایالات متحده فدرال رزرو معاون صندلی ریچارد Clarida هشدار داد که داده های اقتصادی را بسیار بدتر از قبل بهتر احتمالا در نیمه دوم سال است.

دستاوردهای قیمت نفت برنت در اوایل تجارت آسیا می تواند گسترش معیار جهانی این رشته از دستاوردهای به هفت راست جلسات در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت بسیج برای ششمین جلسه متوالی.

تقاضای سوخت در سراسر جهان پایین بود حدود 30 درصد در ماه آوریل است پس افزایش یافته است فروتنی به دلیل تلاش برای لغو محدودیت های مسافرتی.

“بازار شروع به درک که تقاضا تخریب شده است اما ما در حال بازگشایی و تقاضا است رفتن به دریافت بهتر” گفت: فیل فلین تحلیلگر ارشد در قیمت های آتی ،

میانگین صنعتی داو جونز رز 0.56% و S&P 500 به 0.90 درصد و نزدک کامپوزیت اضافه شده 1.13 درصد است.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان افزایش یافت 1 درصد به مدت یک شب. پان-شاخص STOXX 600 شاخص بسته نزدیک به 2.2 درصد بالاتر است.

خزانه داری آمریکا بازده رز بر شواهد از افزایش نیاز دولت به منابع مالی محرک اقتصادی و در پیش بینی از یک بهبود اقتصادی.

عملکرد در معیار 10 سال رایحه رز در روز سه شنبه به 0.66 درصد از 0.63 درصد در اواخر روز دوشنبه.

معامله گران نیز خواهد بود تماشای چهارشنبه به ADP ملی گزارش اشتغال بخش خصوصی آمریکا رسید. آن را می تواند پیش بینی آسیب به نشان می شود روز جمعه در رسمی دولت ایالات متحده اندازه گیری از شغل در ماه آوریل برآورد نشان می دهد نزدیک به 22 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه گذشته.

در خط با افزایش سود اوراق قرضه دلار افزایش یافت و برای سومین جلسه در روز سه شنبه در برابر اکثر ارزهای اصلی.

شاخص دلار 0.287 درصد یورو بدون تغییر در $US1.0838 ($A1.6792) پس از یک حاکم از آلمان دادگاه قانون اساسی در روز سه شنبه که بانک مرکزی اروپا باید توجیه خرید اوراق قرضه خود را تحت شاخص محرک برنامه و یا از دست دادن بانک مرکزی آلمان به عنوان یکی از شرکت کنندگان.

نقطه طلا با 0.2 درصد کاهش یافته است به $US1702.55 ($A2637.88) در هر اونس است.

در اصل منتشر نفت, سهام آماده برای گسترش سود در آسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im