Oklahoma State مایک Gundy اهداف آوریل 1 بازگشت; دانشگاه مخالف

Oklahoma State مربی مایک Gundy روز سه شنبه گفت او امیدوار است به تیم خود بازگشت به امکانات آن مه 1 یک جدول زمانی پیشنهادی که مخالف فدرال اجتماعی-فاصله دستورالعمل و به سرعت اختلاف شد توسط دانشگاه و مدیر ورزشی.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود در برابر تجمعات از 50 یا بیشتر مردم از طریق مارس 11 برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید که از شنبه تا به حال آلوده بیش از 380,000 مردم در ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری در جهان — کشته و 81,000 در سراسر جهان از جمله حداقل 11,000 در آمریکا

Gundy است که صریح خود را در مورد جناح راست سیاست نیز گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران رسانه ها شده است بیش از حد منفی در پوشش خود را از آنچه او به نام “چینی virus.”

اکثر آمریکایی ها زندگی می کنند و اقامت در خانه سفارشات بسیاری از آن گسترش مه گذشته 1 اگر چه اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوریخواه تنها به خواست افراد زیر 65 به ماندن در خانه در حالی که ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر از طریق آوریل 30.

Gundy گفت او امیدوار است که وجود خواهد داشت به اندازه کافی تست های موجود در چند هفته است که او می تواند خود را دستیار مربیان و پرسنل پشتیبانی تست شده برای این ویروس به دنبال بازیکنان, پس از برنامه های خود را می توانید به کسب و کار.

“من نمی توانم بگویم در حال حاضر اما این طرح” Gundy گفت. “ما باید به یک طرح و برنامه در حال حاضر برای آنها شروع به در مارس 1.”

مانند بسیاری از بخش فوتبال برنامه های ایالتی اوکلاهما بیش از 100 بازیکن در فهرست خود را همراه با کارکنان مربیگری از 35 نفر است. این دانشگاه را لغو کرده است در کلاس های حضوری برای ترم بهار و نقل آن ممکن است مراسم فارغ التحصیلی به ماه دسامبر است.

پس Gundy نظرات OSU با صدور بیانیه ای گفت: اساسا تصمیم گیری در مورد زمانی که به همراه تیم ملی فوتبال به هم نمی تواند به مربی تیم.

“ما پایبند به توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی که در حال تصمیم گیری آگاهانه در جهت منافع شهروندان از ملت و دولت ما بر اساس صدا داده های علمی” این دانشگاه بیانیه ای گفت:. “ما همچنین رعایت حکم فدرال و ایالتی و همچنین به عنوان بزرگ 12 دستورالعمل. ما نمی خواهد سازش سلامت و رفاه ما جامعه دانشگاه. این ویروس کشنده است و ما را به انجام بخشی از ما در اوکلاهما امور خارجه برای کمک به بلانت گسترش یافته است.”

مدیر ورزشی مایک دارنده نیز کاهش یافته است به Gundy جدول زمانی گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: “ممکن است 1 به نظر می رسد کمی بلند پروازانه است.”

Gundy گفت که او علاقه مند به شنیدن بیشتر از اخبار مثبت در مورد covid-19 همه گیر است که فلج اقتصاد و مجبور محدودیت در حرکت مردم در سراسر جهان در تلاش برای متوقف کردن ویروس از گسترش بیشتر و قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی.

“من از دیدن تعداد کل موارد اما آنچه من شاهد است که چگونه تعداد بسیاری از آن موارد است که در حال حاضر بازگشت به یک زندگی عادی” Gundy گفت: “این واقعا برای من جالب برای دیدن با رسانه ها متاسفانه به اندازه کافی چقدر منفی همه می شود. اجازه دهید فقط گزارش اخبار. بیایید شروع به قرار دادن برخی از چیزهایی که در آن وجود دارد که مثبت هستند چرا که من می دانم وجود دارد مثبت وجود دارد.”

NCAA لغو تمام بهار ورزش وجود ندارد و تاریخ در محل برای تیم کالج برای بازگشت به تمرین. Gundy گفت: اگر تاریخ مورد نظر کار نمی کند, او مایل به فشار همه چیز — اما نه بیش از حد.

“این ممکن است به حمایت دو هفته” Gundy گفت. “من نمی دانم که من می توانید آن تماس بگیرید. اما اگر آن را ندارد, ما شروع با کارکنان این شرکت — آنهایی که در این ساختمان است. سپس ما را به بازیکنان و به آرامی اما مطمئنا. ما تست همه آنها را در. آن است که 100 درصد ؟ نه 100 درصد.”

Gundy گفت که او نیست و تلاش می شود نسبت به کسانی که بیمار هستند اما او معتقد است همه چیز باید به عقب بر گردیم به حالت عادی هر چه زودتر به جای بعد. Oklahoma State برنامه ریزی شده است برای شروع آن فصل هفت. 3 میزبانی ایالت اورگان.

“منحنی رفتن به صاف بنابراین ما می توانیم دولت ما بازگشت به کار” Gundy گفت. “بنابراین ما فقط در ادامه با ما اقدامات ایمنی برای ما بهترین فرصت را برای بازگشت به کار و بازگشت به حالت عادی عملیات روزانه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

دسته بندی:
Coronavirus | ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de