در محاصره و محافظه کاران الهه شعر و موسیقی, در مورد یکی دیگر از کلمه شروع با ‘T’

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

آیا راه آهن محاصره تعداد به عنوان تروریسم? که به ویژه با اشاره به سوال از آمد محافظه کار MP داگ شیپلی به عنوان او نشسته در سراسر از امنیت عمومی وزیر بیل بلر (این خبرنامه را پیش بینی به هیچ کس تعجب آمد واقعی). شیپلی اشاره شد به طور خاص به تظاهرات که در آن تظاهر کنندگان مجموعه آتش کوچک به عنوان قطار به تصویب رسید. بلر پاسخ: “نه” تروریست ها. شیپلی فکر که در آن بلر رسم خط. بلر معوق به سازمان های اجرای قانون.

مایکل Fraiman تصویر این هفته در maclean’s است آن را به عنوان اتفاق می افتد آتش که جاستین ترودو نمی تواند تحت کنترل. در ضمن مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در حال ملاقات با فدرال و استانی وزیران برای دو روز پس از مذاکرات. که آستین به دنبال گفت و گو علائم متوسط گام رو به جلو پس از هفته ها بن بست.

خوشحال آلبرتا که روغن-سوخت حزب است ؟ فکر می کنم دوباره. هر چه می آید از مذاکرات با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و همبستگی محاصره در کانادا راه آهن جن Gerson می نویسد که این کشور در بیداری بی ادب اگر هر عمده انرژی پیشنهاد که با هر مقدار از مخالفان متوقف در آهنگ های خود را. آن را به معنای کمتر ثروت نسل—و که می نویسد: Gerson است عواقب.

بیشتر ثروت ما قربانی به عنوان یک ملت کمتر, ظرفیت ما به آدرس هر تعداد از مسائل از جمله بومی آشتی و تغییر آب و هوا. ما باید پول کمتری به سرمایه گذاری در امداد رسانی و کاهش و کمتر به توسعه فن آوری است که کاهش تولید گازهای گلخانه ای. تغییر آب و هوا است که یک فرصت برای یک ثروتمند و تحصیل کرده کشور است. کانادا باید به ایجاد فن آوری و فرآیندهای جهان نیاز خواهد شد. که مسیر ما در حال انتخاب است.

روز مهلت: دیروز در ساعت 5 بعد از ظهر محافظه کار به رهبری سازمان بدبختانه ضرب المثلی باز/ثبت نام در درگاه مجازی به مسابقه. از آن لحظه هفت نامزد ریاست جمهوری گذشته بود را برای اولین بار در آستانه از $25,000 هزینه ورود و 1000 امضا: مرلین Gladu جیم Karahalios, Leslyn Lewis, پیتر مککی ارین o’toole, Rick پترسون و درک اسلون. دو نامزد—رودی Husny و ریچارد Décari—می گویند که آنها در حال انتظار حزب تصویب. آنها همه در نهایت به افزایش 300.000 دلار و جمع آوری بیش از 3000 امضا.

فقط به عنوان فهرستی از نامزدها بود که در سنگ o’toole, راه اندازی یک حمله در برابر رقیب مک کی مقایسه موقعیت خود را در مسائل عقیدتی از جمله سقط جنین به بریده بریده نفس کشیدن!—جاستین ترودو. از سطح پهن هرچیزی آمد و در لفظی سر چشمه شناخته شده به عنوان یک جمع آوری کمک های مالی نامه ای که در آن اوتول گفت: او می خواهم هرگز نیروی کابینه خود را برای رای دادن یک راه خاص در مسائل اخلاقی. در این مسابقه است که به وضوح در پس باهم رای دادن.

کن Boessenkoolیک دیرین محافظه کار کمپین استراتژیست است که به عنوان یک پست-هارپر پزشک بالقوه حزب محافظه مسیر به پیروزی می نویسد: در maclean’s که حزب او نمی تواند برنده اگر آن را نمی توانید پیدا کنید یک رای برنده آب و هوا طرح.

از در دسترس ترین رای دهندگان محافظه کار در 905 و 32 درصد خواهد بود “به احتمال زیاد” را به رای دادن به حزب اگر آن را به حال یک معتبر تر آب و هوا تغییر طرح. و چنین برنامه ای نمی گذارد رای بیش از 90 درصد از موجود رای دهندگان محافظه کار در 905. این نشان می دهد که یک مسیر برای حزب محافظه کار در 905: برای ایجاد تغییر آب و هوا یک اولویت بالاتر و ارائه طرح به انجام این کار.

BuzzFeed منتشر عمده تحقیقات گسترده جهانی استفاده از یک بحث تشخیص چهره تکنولوژی تولید شده توسط Clearview AI. سازمان های اجرای قانون در 26 کشور با استفاده از خدمات BuzzFeed گزارش از جمله 30 در کانادا کشور با بسیاری از مشتریان خارج از ایالات متحده تورنتو استار گزارش داد که RCMP بستری برای استفاده از Clearview AI tech پس قبلا امتناع از تایید یا رد این واقعیت است. The Mounties گفت: آن را در مفید ثابت سوءاستفاده کردهاند.

ایمنی عمومی وزیر بلر تایید CBC News که Mounties ارائه شده اند برای محافظت از شاهزاده هری و Meghan Markle به عنوان سلطنتی-ish زن و شوهر باعث می شود یک زندگی جدید حداقل تا حدودی در کانادا است. فدرال نمی خواهد پرداخت هزینه برای این خدمات پس از مارس. معلوم هری و مگان داشته اند Mounties در میان خود از اکتبر سال گذشته یک ماه قبل از خود را تعطیل عمومی مراجعه کنید.

Niki اشتون, یک NDP MP و قسم خورده برنی ساندرز حامی (او مبارزه کرد و او را مدتها قبل به عنوان 2015) در تلاش است به سیفون برخی از دموکرات سناتور انرژی. اشتون می خواهد همکار ساندرز طرفداران به او بگویید که چه NDP می توانند یاد بگیرند که از یک “جسورانه اصولی دموکراتیک سوسیالیستی جنبش است.” او همچنین به طور طبیعی جمع آوری یک دسته از اطلاعات شخصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im