در برگزاری بازی های المپیک توکیو به تعویق افتاد تا 2021

توسط ادی PELLS استفان وید و ماری یاماگوچی

توکیو (AP) — کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که برای اولین بار از نوع خود به تعویق افتادن بازی های المپیک تابستانی در شنبه رکوع به واقعیت از یک بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال بسته شدن زندگی روزانه در سراسر جهان و ساخت برنامه ریزی به صورت گسترده در سراسر جهان جمع آوری در جولای مجازی عدم امکان.

کمیته بین المللی المپیک گفت: توکیو بازی ها “باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان سال 2021 به منظور حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی است.”

این یک اطلاعیه به عنوان دیده می شود اما یقین به عنوان فشار نصب شده از عصبی در ورزشکاران سازمان های ورزشی و کمیته ملی المپیک — همه مجبور به مقابله با آموزش مقدماتی برنامه می گویند هیچ چیز از بین المللی ضد دوپینگ پروتکل شده اند که پاره فراتر از تعمیر.

چهار بار در المپیک قهرمان هاکی هیلی Wickenheiser اولین عضو کمیته بین المللی المپیک به انتقاد از بدن بی میلی برای به تعویق انداختن آن را به نام “پیام ورزشکاران سزاوار شنیدن.”

“به همه ورزشکاران: نگاهی به نفس دوباره مراقبت از خود و خانواده خود را. زمان خود خواهد آمد” او در توییتر نوشت.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ و نخست وزیر شینزو آبه ملاقات از طریق تلفن صبح روز سه شنبه و آنها را همراه با یک تعداد انگشت شماری از مدیران از کمیته بین المللی المپیک و ژاپن سازماندهی کمیته توافق کردند به تماس برای به تاخیر انداختن بازی است که گزارش شده به هزینه های رو به بالا حدود 28 میلیارد دلار به مرحله.

دیگر بازی های المپیک — سال 1916 1940 و 1944 — لغو شده به دلیل جنگ اما هیچ کدام تا کنون به تعویق افتاده است به هر دلیلی اجازه دهید به تنهایی تبادل نظر ویروس است که اختصاص بیش از 375,000 موارد در سراسر جهان با تعداد رو به رشد نمایی. توکیو بازی ها هنوز هم به نام بازی های المپیک 2020 حتی اگر آنها برگزار خواهد شد 2021 — اولین بار این بازی برگزار خواهد شد در یک شماره عجیب و غریب سال پس از دوران مدرن آغاز شد و در سال 1896.

“رهبران توافق کردند که بازی های المپیک در توکیو می تواند ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

تصمیم گیری ارائه می دهد یک حس امداد برای 11,000-یا-بنابراین پتانسیل المپیک از بیش از 200 کشور که دیگر باید به فشار رو به جلو با آموزش زیر نزدیک به غیر ممکن است شرایط مطمئن نیستید که دقیقا آنها نیاز به آماده می شود — و برای چه.

“خدا را شکر در نهایت به برخی از وضوح با توجه به بازی های المپیک. یک تصمیم بزرگ است اما من فکر می کنم یکی از سمت راست برای مطمئن”, انگلیسی اسپرینتر آدم Gemili گفت در توییتر. “زمان به دست آوردن مجدد نگاه کنید پس از هر یک از دیگر در طول این دوره دشوار و دوباره هنگامی که زمان مناسب است!”

یکی از دلایلی که کمیته بین المللی المپیک در زمان دیگر به تصمیم بود چون می خواست آن را به شکل تدارکات. از آن خواهد شد یک چالش دلهره آور. بسیاری از عرصه های استادیوم ها و هتل ها تحت قرارداد برای یک بازی برگزار می شود از تاریخ 24 ژوئیه-اوت 7. بازسازی کسانی که ترتیبات شدنی است اما خواهد آمد در هزینه. وجود دارد همچنین ملاحظات فراتر از برچسب قیمت از بازی ها. در میان آنها: 1 میلیارد دلار-به همراه کمیته بین المللی المپیک بود برای دریافت از NBC میلیون ها نفر در کوچکتر ورزشکار تایید قرارداد که در حال حاضر در برزخ بودجه از فرد ملی المپیک, کمیته, به نام چند.

همچنین این موضوع بین المللی ورزش های برنامه. تقریبا تمام 33 ورزشی در المپیک برنامه باید وقایع کلیدی از جمله مسابقات قهرمانی جهان در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای 2021. شاید بهترین مثال از آنچه این اختلال می تواند باعث خواهد آمد از آهنگ. معروف هیوارد زمینه در دانشگاه اورگان بود بازسازی و گسترش در هزینه 200 میلیون دلار برای برگزاری در سال آینده مسابقات قهرمانی جهان است. در حال حاضر این رویداد به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاد.

“هستند بسیاری از قطعات بزرگ و بسیار دشوار اره منبت کاری اره مویی پازل” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت.

اما برای هفته آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که با فشار دادن بر روی یک جولای 24 تاریخ شروع شد دیگر یک انتخاب است.

تقریبا هر ورزشی در سراسر جهان است به حالت تعلیق در پی این بیماری همه گیر. اقتصاد جهانی متزلزل است و مردم به طور فزاینده ای در حال گفت آن را امن نیست به جمع شدن در گروه های بزرگ و یا در برخی موارد حتی به ترک خانه های خود. ورزشگاه در حال بسته در سراسر امریکا است. برگزاری مسابقات المپیک در یک ماده از ماه شد تبدیل شدن به یک مجازی عدم امکان.

المپیک کمیته در کانادا و استرالیا بودند گفت: آنها یا نمی خواهد و یا نمی تواند ارسال یک تیم به توکیو در ماه جولای. جهانی دو و میدانی و سه تا از بزرگترین ورزش در ایالات متحده آمریکا — شنا پیگیری و ژیمناستیک — بودند خواستار به تعویق افتادن.

اخیرا در یکشنبه کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را تا چهار هفته برای رسیدن به یک تصمیم. چهار هفته به پایان رسید تا دو روز.

این تصمیم تنها چند ساعت پس از محلی سازمان گفت: رله مشعل شروع به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. که انتظار می رود برای شروع در شمال شرقی استان فوکوشیما اما با مشعل بدون حمل کنندگان مشعل و ندارد.

این برنامه نیز تغییر کرده است.

شعله خواهد شد ذخیره می شود و نمایش داده شده در فوکوشیما. مانند هر چیز دیگری در المپیک جهان آن را حرکت بعدی مشخص خواهد شد در تاریخ بعد.

“من هیجان زده برای ورزشکاران,’ باب بومن استفاده می شود که مربی مایکل فلپس و در حال حاضر با این نسخهها کار با دیگر امیدوار المپیک گفت: آسوشیتد پرس. “این چیزی است که این همه در مورد در پایان روز و واقعا در جهان است که می شود برای به اشتراک گذاشتن در سفر خود می شود و بخشی از آن را. در حال حاضر ما می توانیم یک المپیک واقعی است که سالم و منصفانه است.”

___

وید و یاماگوچی از توکیو گزارش داد. پل نیوبری و گراهام دانبار کمک به این گزارش.

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im