در تک مرزی معدن: سکندری در تغییر ماسه

خواندن این نامه که در آن تک منابع مدیر عامل همین لیندسی مناقصه adieu به مرز نفت ماسه, معدن, پروژه, آن را آسان به تصور او به یک کمی دقیق برای روزهای خوب به عنوان او (و) آن را نوشت. و نه فقط آن روز از ما 85$در هر بشکه نفت وجود داشت که زمانی که این شرکت اعمال می شود و برای تصویب سطح است که می توان به معدن به مراتب بیشتر از لحاظ اقتصادی قابل دوام از امروز $50-ish قیمت. همچنین برای دیرینه عصر طلایی است که در آن راه دولت آشتی و توسعه نفت تغییر آب و هوا بود به مهر لاستیکی مهر کردن هر پروژه پس از ویژگی های تنظیم کننده طبقه بندی شده اند از طریق جزئیات و هموار بیش از هر گونه نگرانی.

در جاستین ترودو اتاوا, عالمی که در آن تغییر آب و هوا است که در یکی وزیر کار عنوان و purtportedly برجسته در ذهن همه کابینه اش همکاران نوار برای لاستیک ماشین پرس یا نفت ماسه توسعه بالاتر است. چقدر بالاتر ؟ این مشکل به صورت تک و کسب و کارهای دیگر. آنها هیچ ایده چه شرایط آنها را برآورده کند و هیچ کس دیگری به نظر می رسد به هر دو.

لیندسی قابل توجه نامه آمده:

“بازارهای سرمایه جهانی به سرعت در حال تغییر و سرمایه گذاران و مشتریان به طور فزاینده ای به دنبال حوزه های قضایی به یک چارچوب در جایی که آشتی توسعه منابع و تغییر آب و هوا به منظور تولید تمیزترین محصولات ممکن است. این هنوز وجود ندارد امروز در اینجا و متاسفانه رو به رشد بحث در اطراف این موضوع قرار داده مرزی و شرکت ما مستقیما در پیوند بسیار گسترده تر از مسائل که نیاز به حل و فصل شود. در این زمینه آن است که در حال حاضر مشهود است که هیچ سازنده مسیر رو به جلو برای این پروژه است. سوال در مورد اجتماعی پیامدهای توسعه انرژی تغییر آب و هوا و بومی حقوق بسیار مهم هستند آنهایی که برای کانادا آن استان و بومی دولت به کار را از طریق.”

تا به حال تک پروژه فرود بر روی کابینه فدرال میز در استفان هارپر 2014 (یا در اندرو Scheer را 2020) که چارچوب می شده اند در محل و ارائه شده اند آسان تکنوکرات ‘بله’. اما در حال حاضر واقعیت وجود دارد این است که هیچ چارچوب است. هیچ درک روشنی از اینکه یکی دیگر از سبز روشن, روغن, شن و ماسه و معدن متناسب در کانادا در کوتاه مدت و یا اواسط محدوده تعهدات کاهش انتشار, اجازه دهید به تنهایی از تعهد جدید برای رفتن net-صفر از 30 سال از هم اکنون.

فدرال لیبرال ها هیچ سیاست مربوط به سرعت از نفت ماسه توسعه کوتاه از ترودو shying دور از 2017 شهر-سالن سخن گفتن در مورد “تدریجی” در شمال آلبرتا بخش. پس از آن باقی مانده بود برای این معدن پیشنهاد برای تبدیل شدن به بزرگ محک برای اینکه نفت ماسه سزاوار یک خط قرمز یا آبی علامت.

Teck خروج از این پیشنهاد آن را روشن می سازد مدیران می ترسید یک “هیچ”—یا چیزی معادل رد—و این نه تنها موجب صرفه جویی صورت برای این معدن غول پیکر: این کمک می کند تا حفظ برخی از ارزش آن نفت ماسه اجاره. ارزش این زمین در نزدیکی چوب بوفالو در پارک ملی کاهش مییابد اگر آن را به طور ناگهانی فقط برای گاومیش کوهان دار امریکایی محدوده.

مربوط به: outsized معنای مرزی نفت ماسه معدن

این شرکت آن را به عنوان ذخیره چهره نیز شاهد این به عنوان یک فرصت خوب به تقاضای دولت باید واقعی تصویر بزرگ نفت ماسه توسعه سیاست و نه فقط ترک هر پروژه یک به یک به هوی و هوس از اعتقادات متنوع از وزرای کابینه که فکر می کنم یک کلش را خواهد شکست کانادا کربن یا که این یکی است آب و هوا-مقرون به صرفه و اقتصادی لازم است. (هر چند این یکی بود و تنها پروژه ای که هیچ شرکت دیگر پیشنهاد کرده است نفت ماسه megaproject در این روز از قیمت نفت پایین پوسته اوراق آن Pierre رودخانه معدن در ماه های آخر دولت هارپر در سال 2015.)

باید اتاوا تا کنون را که ماموریت انتساب به طور جدی و تدبیر نفت ماسه سیاست توسعه این امر بدون شک توجه داشته باشید از موجودی در حال حاضر تصویب شده و unbuilt نفت ماسه پروژه در مجموع نزدیک به دو میلیون بشکه در روز در تولید هفت برابر ظرفیت از مرز معدن. به گفته های اخیر Pembina, موسسه, گزارش, آن را فشار آلبرتا نفت ماسه به خوبی گذشته استان را برایش کلاه از 100 megatonnes از انتشار گازهای گلخانه ای یک کلاه اتاوا گنجانیده شده است به عنوان مهم به چه کمی روغن ماسه سیاست لیبرالها اند. اگر تک و یا یکی دیگر از نفت ماسه شرکت سلتنج پروژه خود را به یک چارچوب فدرال آن را می دانم که اگر آن را بهتر از میانگین وعده کربن مناسب بود به دولت و یا اگر آن را تا به حال به انجام بهتر.

بدون چنین پیش ساخته, سیاست, قالب برای نفت ماسه معدن به ریخت و نفت ماسه بخش و سرمایه گذاران شکایت خواهد کرد که goalposts تغییر نگه دارید. البته آنها انجام دهد. افکار عمومی است که به طور پیوسته سخت آب و هوایی اکشن, پس چگونه می توان تصور سیاسی انتظارات باقی خواهد ماند استاتیک?

سرمایه گذار از دیدگاه زیست محیطی اجرای تغییر نگه دارید بیش از حد دور از نفت ماسه به عنوان پایدار جهانی انتخاب سوخت در عرضه-glutted جهان است. محرومیت یک تغییر در دولت فدرال کسانی که goalposts را تغییر نگه دارید بیش از حد به طوری که اگر نفت ماسه سیاست تدوین کند و یا تک musters تا شجاعت به اکنون می توانید پیشنهاد خود را, آن را تقریبا مشخص است که یک قیر توسعه را به مراتب سبزتر از یک تک تلقی کرده بود بنابراین احتمال موفقیت در آب و هوای امروز.

جیسون کنی را آلبرتا دولت ماهرانه بوده است حاضر به قبول آن تغییر انتظارات به سرعت موافقت خود با اتاوا در هفته گذشته آن را به نظارتی دندان به نفت ماسه انتشار کلاه, پس از نشان دادن بی تفاوتی به این حرکت. اما شما می خواهم بخشیده شود اگر شما متوجه نیست جیسون کنی را متنوع greenward شیفت برای همه عصبانی لفاظی در مورد صفرا اتاوا تا به حال به تردید در تصویب یکی دیگر از قیر طبیعی, معدن,.

خود را گرم و بلاغت در برابر محیط زیست و dismissiveness آب و هوا-خطر-فکر سرمایه گذاری خوبی تحت الشعاع حتی بهره ذهن واقعی سیاست او را تصویب رسید. در CBC تماس-نمایش در تک پروژه روز شنبه (که من مهمان) تقریبا هر مهمان انتقاد کنی برای پایان دادن به سابق Notley دولت آب و هوا برنامه ریزی—حتی یک فورت مک موری محلی عضو شورا که bemoaned معدن رویای مرگ.

من احساس مجبور به پرش در و توجه داشته باشید که در حالی که کنی اوراق مصرف کننده مالیات بر کربن و تضعیف آلبرتا بزرگ صنعتی امیتر قوانین آن قوانین به اندازه کافی قوی به اتاوا را تایید و به عنوان قوی به اندازه کافی. که به علاوه این توافق به تشدید انتشار کلاه نفت ماسه, رنگ پریده در چشم های عمومی به طولانی رالی به سبک سخنرانی کنی به دوشنبه را محکوم ترودو لیبرال ها برای اجازه دادن به مرز مرگ و تگرگ جدید آلبرتا دادگاه تجدید نظر پیروزی بر مالیات بر کربن.

بخشی از مسئولیت کنی خرس برای پایان تک مرزی به دلیل تهاجمی pro-روغن تن که ratcheted تا فشار و توجه در این پروژه به نقطه ای که او تقریبا جرأت اتاوا لیبرال ها به کشتن آن چیزی است که بسیاری از آنها به طور ناگهانی بیشتر تمایل به انجام. معدن درو outsized توجه عمومی خارج از آلبرتا در ماه های اخیر به لطف کنی تغییر خود هدف پست را به این کلید تعیین کننده اینکه آیا غرب احساس بیگانه یا نه.

برای این Alberta دولت و آن دولت فدرال محافظه کار و متحدان آن روزها از قدیمی هنوز هم وجود دارد. نفت ماسه معادن باید ؟ دریافت ملی OK خارج از عادت است. کمتر و کمتر از کانادا به نظر می رسد به زندگی در آن دوران امروزه.

اطلاعات بیشتر در مورد ماسه نفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im