یکی بوستون صاحبخانه ارائه می دهد مستاجران امداد به عنوان مقامات mull, اجاره, وام مسکن moratoriums

پیشنهادی رهن و اجاره moratoriums می تواند “کوسن ضربه” برای مردم در تلاش برای پایان می رسد دیدار در میان بی سابقه اخراج اما دانشگاه تافتز اقتصاددان مایکل کلاین می گوید آن را کمی برای تحریک اقتصاد است که خطرناکی کاهش تحت اپیدمی خاموش شدن ناگهانی.

“این خواهد بود بسیار دشوار است برای بسیاری از مردم است. این نوع اقدامات هستند فقط نوع تلاش برای کوسن های ضربه ای به عنوان ما را از طریق حاد ترین مرحله از این بحران گفت:” کلاین استاد اقتصاد بین الملل در دانشگاه تافتز است فلچر مدرسه.

“رهن و اجاره امداد مالی تاسیسات, اما آن را واقعا نمی خواهید برای کمک به اقتصاد کلان محرک” کلاین گفت.

گریه برای نوع تسکین تکرار شده از سطح محلی تمام راه را تا به سالن کنگره به عنوان حقوق و شغل ناپدید می شوند و بیش از 40 درصد از آمریکایی ها توصیه به ماندن در خانه در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

این یک واقعیت شگفت انگیز برای هنرمندان مستقل مانند ماری گالوین از نقطه قلعه که به گفته او “به سادگی بازمانده ماه به ماه در خرده فروشی” را به عنوان او etches از زندگی خود را از فروش صنایع کلاه و هدبند و بانوان دیگر لوازم جانبی.

گالوین بستگی به ترافیک پا در هریسون (آرکانزاس) خیابان استودیو و در حوادث مانند SoWa باز بازار — تمام بسته های زیر رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ممنوعیت غیر ضروری کسب و کار و تجمع بیش از 10 نفر. این معلوم نیست چه مدت این اقدامات می تواند آخرین.

GTI خواص waiving مارس اجاره برای خرده فروشی گالری فضاهای مانند گالوین و کاهش قیمت برای دیگر SoWa هنرمندان در تلاش برای “خود” — یکی از بزرگ ترین شرکت مدیریت املاک در بوستون به انجام این کار.

“این کسب و کار واقعا حیاتی از این محله. این چیزی است که باعث می شود انتهای جنوبی بسیار ویژه. اگر ما از دست دادن آنها چه چیزی باقی میماند؟” GTI مدیر عملیات Bradley سنت کمترين آن بين امند گفت هرالد.

عضو شورای شهر ریکاردو ارریو — که نشان دهنده هاید پارک و بخش هایی از Roslindale و Mattapan — گفت: او “تحسین” GTI تلاش کرد آن را به دولت مقابله با “واقعیت” است که مردم نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه این پرداخت.

“هنگامی که ما از این ما نیاز به یک بهبود اقتصادی و این اتفاق نمی افتد اگر کسب و کار ساکنان بودن وام در” آرویو گفت.

دولت مسکن دادگاه توقیف به طور موثر به تاخیر انداختن اخراج اما ارریو ترس یک موج جزر و مدی از عمل هنگامی که آن را بازگشایی اگر دولت نمی step up — او معرفی یک قطعنامه به آن اثر در چهار شنبه در میان انفعال مداوم در سطوح ایالتی و فدرال.

پرداخت deferments و یک مهلت قانونی برای سلب مالکیت شد و اعلام کرد در, فدرال, پشتوانه وام مسکن در هفته گذشته — اما هنوز به تصویب رسید در سراسر صنعت است.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر به نام فدرال اقدام “سنگر” از دولت تصمیم گیری-ساخت و در آن گفت: “معنا ندارد لزوما” به فایل قانون تا زمانی که کنگره اعمال در آن محرک لایحه.

قانونگذاران فدرال مورد بحث قرار داده اند یک معامله است که ارائه مستاجرها امداد — direct چک به مالیات دهندگان افزایش بیکاری و حتی اضافی مواد غذایی و آب و برق لایحه کمک. آنها تا کنون تلاش برای رسیدن به یک معامله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im