یک مرد ‘تیم کانادا’ رویکرد انسان دیگری است ‘botched’ لایحه

سیاست خودی برای آوریل 2: لیبرال ها بپرسید مجلس به reconvene های وزیر بهداشت با اذعان به محدودیت های اضطراری فدرال ذخایر و کانادایی ها هنوز در حال پرواز خانه از همه جا

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

نخست وزیر جاستین ترودو می خواهد مجلس برای نشستن دوباره. رهبر حزب محافظه اندرو شیر است حتی بیشتر از یک راش. “کانادا دیده نشده و این نوع مدنی بسیج پس از جنگ جهانی دوم” ترودو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی. “این بزرگترین اقتصادی اقدامات در طول عمر ما به شکست یک تهدید برای سلامت ما است.” خواندن متن کامل اظهارات خود را.

PM به نام برای یک “تیم کانادا” تلاش برای تصویب اقدامات اضطراری—یعنی 75 درصد یارانه دستمزد که بر اساس اصل 10 درصد اندازه گیری. Scheer, زبان, در, Regina ادعا به خانه باز خواهد گشت تنها به این دلیل که لیبرال ها بود “botched خود قانون در یارانه دستمزد.” او را سرزنش می کردند یک “اختلاف” بین آنچه که در لایحه C-13 و چه لیبرال ها می خواهید به رول کردن به عنوان واقعی دلیل مجلس به بازگشت. دارایی خود را منتقد Pierre Poilievreشده است گفت: همان چیزی که برای روز.

در خود پايه بلند كن بادي وزیر بهداشت Patty Hajdu بستری کانادا اضطراری انبارهای تجهیزات حفاظت فردی “به احتمال زیاد” بود و نه به اندازه کافی برای پاسخ به زمان افزایش در تقاضا است. “من فکر می کنم دولت های فدرال برای چندین دهه بوده است underfunding چیزهایی مانند بهداشت عمومی آمادگی و من می گویند که بدیهی است که همه دولت ها در سراسر جهان در همان دقیق وضعیت,” او گفت:.

آخرین بازگشت: امور جهانی کانادا گفت: پروازها از الجزایر و اکوادور و سنگال, جمهوری دموکراتیک کنگو مجارستان و اسپانیا همه فرود آمد در کانادا دیروز. فدرال نیز در روند سازماندهی پرواز های از اتیوپی, بورکینافاسو, ساحل عاج, پرو, الجزایر, صندوقزمین و پاکستان و همچنین در چند روز پی در پی از هند است. GAC اشاره کرد که 393,523 کانادایی که تا کنون ثبت شده در خارج از کشور — در حدود یک درصد از تمام کانادایی ها.

در ضمن حدود 250 کانادایی باقی می ماند در دو کشور هلند و امریکا کشتی های کروز در حال مبارزه برای به دست آوردن ترخیص کالا از گمرک به حوض در آمریکا

بالا عمومی-مقامات بهداشتی در سراسر کانادا هستند 2020 را unlikeliest افزایش ستاره ها—اما همانطور که ما جشن تخصص خود را و آرامش می نویسد: ماری-دانیل اسمیت, ما باید به یاد داشته باشید که بالا اسناد هنوز هم انسان است.

اگر ما به احترام این مقامات به اندازه کافی به دنبال نسخه خود را و قرار دادن چهره خود را بر ما تی شرت … ما باید احترام آنها را به اندازه کافی به آنها اعتماد کورکورانه و یا دعا به آیکون خود را به می دانم که آنها در حال خطاپذیر انسان انجام بهترین خود را درست مثل هر کس دیگری.

شما نمی توانید #stayhome اگر شما هیچ خانه: برخی از کانادایی ها بیشتر در معرض coronavirus زندگی در پناهگاه ها در سراسر کشور می نویسد: پل حلقه چاهکه در آن کارکنان می ترسند برای رسیدن به محل کار آنها به عنوان اولویت خانواده های خود ، آن را یک “طوفان کامل” می گوید: تیم ریشتر, کلگری-بر اساس مدیر عامل شرکت الاینس کانادا برای پایان دادن به بی خانمانی.

ما باید این جمعیت آسیب پذیر. ما باید مسائل مربوط به نیروی انسانی که در آن کارکنان در حال تلاش برای مراقبت از خانواده خود و یا می ترسند برای رفتن به محل کار. و شما عدم PPE در پناهگاه به عنوان به خوبی. چرا که آنها نه به ترتیب اولویت آنها در گرفتن دسترسی به تجهیزات حفاظتی مورد نیاز است که برای مقابله با این جمعیت.

فوق Poilievre در پاسخ به چاه داستان با یک وعده است که محافظه کاران را به زودی اعلام کند ایده های خود را به “باز کردن صدها میلیون دلار” در کمک های خیریه.

می تواند جو بایدن برنده 2020 انتخابات از زندگی خود را-اتاق نیمکت ؟ خواهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کنید برای به تعویق انداختن رای دادن ؟ آنچه می آید از برخی از مهمترین سرسختانه انعطاف پذیر نهادهای دموکراتیک در جهان به عنوان coronavirus با حمله به بیمارستان ها و خانه ؟ آلن آبل گزارش از دلاور از زمان مفتخر پس از انتخابات سنت دفن تحت اللفظی تبر به عنوان تنها او می تواند.

شما نمی توانید طلسم همه گیر بدون D-E-M و پس از آن بود که دموکرات ها از مکان هایی مانند Sussex County که ایستاده بود به از دست دادن بیشتر است. (تفریق آن سه نامه از کلمه و اتمام آنچه باقی می ماند.) در یک نقطه در ماه مارس نیاز به انتخاب pro-بایدن نمایندگان برای کنوانسیون ملی دموکرات (باید آن را نمی تواند لغو شود) جین Hovington و اعضای کمیته مرتب برای اعضای حزب به حزبی در یک پارکینگ بدون ترک خودرو خود را. اما حتی پس از آن که تلقی شد خیلی به آرامش نزدیک و آنها آن را قرار داده تا زمانی که تهمت می داند که.

ترودو منتقل Harpreet S. Kochharارشد بوروکرات در مهاجرت و تابعیت و پناهنده در کانادا به یک نقش جدید به عنوان دانشیار معاون وزیر بهداشت کانادا. Kochhar را آزادی می گوید:, “حمایت از “کل-از-دولت جامع و هماهنگ رویکرد” به COVID-19 بیماری همه گیر. آخرین فرفره نظارت, در میان چیزهای دیگر, دولت میلیون ها نفر از ویزا و تابعیت برنامه های کاربردی. سرگرم کننده واقعیت: Kochhar آموزش دیده است دامپزشک بود و یک بار در کانادا رئیس دامپزشکی افسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de