آنلاین پست ها به دروغ ادعا می کنند سرشماری پاسخ منجر به کروناویروس کمک نقدی

شیکاگو — شما نمی توانید چک کنید در این پست برای پر کردن این سال سرشماری به عنوان ادعای گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد.

نادرست پست در سایت ها از جمله Facebook و توییتر اصرار مردم برای پاسخ به سرشماری. آنها ادعا می کنند اگر شما انجام این کار شما را دریافت خواهد کرد یکی از محرک چک که دولت فدرال است که با توجه به ارسال به خانواده های آمریکایی به بافر تاثیر اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر. این ویروس گسترش در سراسر ایالات متحده را ترک کرده است میلیون ها نفر از کار و فرستاده اقتصاد به اضمحلال رود.

کنگره و کاخ سفید تلاش شد دوشنبه به توافق بر سر نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی است که می تواند شامل ارسال یک بار تخفیف بررسی از حدود 1200 $برای کسانی که واجد شرایط و یا 3000 $برای یک خانواده چهار.

اما حتی اگر کنگره موافقت خود را با ارسال پول به طور مستقیم به آمریکایی فدرال قانون منع دولت از استفاده از اطلاعات سرشماری برای ایمیل کردن آن محرک چک.

اداره آمار ایالات متحده نمی تواند از نظر قانونی به اشتراک گذاری پاسخ های فردی در یک بار-هر-دهه فرم است و تنها مجاز به استفاده از این اطلاعات برای تولید آمار است.

“پاسخ خود را نمی توان به تاثیر واجد شرایط بودن خود را برای هر گونه منافع دولت از جمله هر گونه بالقوه بسته محرک” این اداره در بیانیه ای گفت: شنبه quashing شایعاتی که منتشر شده در روزهای اخیر.

زمان می تواند سوخت برخی از کسانی که در رسانه های اجتماعی شایعات.

اداره آمار ارسال دعوت نامه درخواست آمریکایی ها برای پر کردن آمار آنلاین در اوایل این ماه فقط به عنوان coronavirus عجله گسترش آن در آمریکا منجر به بسته شدن مدارس و کسب و کار. همه گیر نگه داشته است بیش از یک میلیارد نفر در خانه سمت چپ میلیون ها نفر از کار و حداقل 350000 نفر آلوده در سراسر جهان است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 100 ، 000 نفر بهبود یافته اند عمدتا در چین است.

سرشماری کمک می کند تا تعیین کنید چگونه 1.5 تریلیون دلار ارزش پول فدرال توزیع شده است و این اولین سال است که مردم می توانند با پر کردن فرم سرشماری آنلاین. سرشماری کارگران خواهد شد به دست کشیدن بر روی درب منازل از مردم که نیست در پاسخ ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im