تنها 1 در 10 آمریکایی ها فکر می کنم مدارس باید بازگشت به عملیات عادی این سقوط: AP-NORC نظرسنجی

توسط COLLIN BINKLEY و هانا FINGERHUT

بوستون (AP) — آموزش مجازی. موظف ماسک. فیزیکی فاصله. شروع مدرسه را نگاه بسیار متفاوت در این سال به دلیل coronavirus — و که خوب با اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها.

تنها در حدود 1 در 10 آمریکایی ها فکر می کنم مهد کودک و مراکز پیش دبستانی یا K-12 مدرسه باید باز این پاییز بدون محدودیت, بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز امور عمومی است. بیشتر فکر می کنم ماسک مورد نیاز و سایر اقدامات ایمنی لازم برای راه اندازی مجدد در فرد راهنما و تقریبا 3 در 10 می گویند که آموزش کودکان و نوجوانان در کلاس های درس نباید اتفاق می افتد در همه.

این یافته ها یک تضاد به تصویر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رنگ به عنوان او فشارهای مدارس برای بازگشایی شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود “راحت” با پسرش بارون و نوه حضور در مدرسه در فرد این سقوط.

“من می خواهم برای دیدن مدارس باز است,” او گفت.

چند مدارس, با این حال برنامه ریزی برای بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. بسیاری از این کشور بزرگترین مناطق آموزش و پرورش اعلام کرده اند که آنها خواهید بود به طور کامل مجازی در پاییز و یا استفاده از یک مدل ترکیبی است که کودکان در کلاس های درس تنها چند روز در هفته است.

نظرسنجی یابد و تنها 8 درصد از آمریکایی ها می گویند K-12 مدرسه باید باز به صورت عادی در فرد آموزش. فقط 14 درصد فکر می کنم آنها می توانند بازگشایی با تنظیمات جزئی در حالی که 46 درصد فکر می کنم تنظیمات اصلی مورد نیاز هستند. یکی دیگر از 31 درصد فکر می کنم آموزش نباید در فرد این سقوط. آن را کمی متفاوت میان پدر و مادر از کودکان در سن مدرسه.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد آمریکایی ها همین احساس را در مورد کالج ها و دانشگاه ها بازگشایی این سقوط.

آمریکایی ها نشان می دهد اعتماد به نفس کمی در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و آموزش مسائل. تنها 36 درصد می گویند آنها تایید تهمت عملکرد در حالی که 63 درصد رد. اما یک استارک شکاف سیاسی در باز شدن مدارس نشان می دهد بسیاری از جمهوری خواهان در حال نشانه گرفتن از رئیس جمهور.

حدود 9 در 10 دموکرات ها می گویند که نیاز به دانش آموزان و کارکنان به پوشیدن ماسک ضروری است برای بازگشایی, در حالی که تنها حدود نیمی از جمهوری خواهان می گویند همین است. دموکرات ها تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به عنوان جمهوری خواهان می گویند مدارس باید با استفاده از ترکیبی از حضوری و مجازی آموزش به کاهش تعداد دانش آموزان در ساختمان 77 درصد به 39 درصد.

Patty Kasbek از بارتلزویل اوکلاهما گفت که او به شدت می خواهد او را دو کودکان سنین 5 و 10 به بازگشت به مدرسه. پس از ماه در, خانه, خانواده, است, استرس و اضطراب است. اما با این ویروس صعودی او را نمی بینم یک راه امن برای بازگشایی شده است.

“مدرسه باید حتی نمی توان در حال حاضر گفت:” Kasbek, 40. “ما نیاز به این تحت کنترل ما قبل از بازی با ویروس. آن را فقط بیش از حد خطرناک برای قرار دادن بچه های ما در خارج وجود دارد مانند خوکچه هندی.”

او با مدرسه محلی است که برنامه ریزی برای بازگشایی با اقدامات ایمنی او گفت: اما او امید بستن به ثبت نام فرزندان خود در مدرسه مجازی. او نیست که در مورد او نگران سلامت خود اما ترس است که بازگشایی مدارس می تواند از گسترش این ویروس به دیگران است.

“من فقط آن را ببینید رفتن بسیار بد و من بسیار نگران برای معلمان گفت:” Kasbek که به نظر خودش یک دموکرات است.

این نظرسنجی اکثریت آمریکایی ها 56 درصد می گویند که آنها بسیار یا به شدت نگران است که بازگشایی مدارس منجر به عفونت های اضافی در جوامع خود; یکی دیگر از 24 درصد تا حدودی نگران کرده است.

برخی اما کمی خطر است. جیمز رودخانه ها از, Ramsey, مینه سوتا گفت: مدارس باید بازگشایی بدون اقدامات حفاظتی در برابر ویروس. رودخانه ها و جمهوری خواه می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام یک “کار خوب” خواهد شد و باید رای خود را در ماه نوامبر.

“من فکر می کنم آن را باید فقط به کسب و کار به طور معمول” گفت: رودخانه 54. “وجود دارد یک COVID ویروس اما آن را هر کشنده تر از شایع آنفولانزا ؟ من فکر نمی کنم.”

رودخانه ها را که کودکان در سن مدرسه گفت: پدر و مادر که از ترس virus می تواند صفحه اصلی مدرسه است. “همانطور که برای هر کس دیگری نیست که ترس از یک ویروس است که کمتر از 2% شانس کشنده بودن ارسال بچه خود را به مدرسه است. بیایید آن را انجام,” او گفت:.

اکثریت می گویند ضروری است که ساختمان های ضد عفونی روزانه درجه حرارت چک و ماسک صورت اجباری بود و میز پخش می شود از هم جدا اگر مدارس برای بازگشایی شده است.

و 6 در 10 فکر می کنم ترکیبی از حضوری و مجازی آموزش لازم است به منظور محدود کردن تعدادی از دانش آموزان در داخل در یک زمان. برخی از بزرگترین کشور منطقه از جمله شهر نیویورک مدارس و برنامه ریزی برای استفاده از این مدل است. اما وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos می گوید که نتواند دانش آموزان و مالیات دهندگان این استدلال که دانش آموزان باید در کلاس درس در هر روز است.

در مبارزات انتخاباتی خود به بازگشایی مدارس و تهمت استدلال می کند که دموکرات ها در مخالفت با آن به دلایل سیاسی. او را تهدید به قطع بودجه فدرال برای مدارس که موفق به بازگشایی به طور کامل. کاخ سفید گفت که او می خواهد به کار با کنگره به کراوات آینده کمک مالی به بازگشایی. او استدلال می کند که کشورهای دیگر بازگشایی مدارس با خیال راحت اگر چه برخی از او نقل کرده اند با استفاده از مدل ترکیبی که DeVos تقبیح.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گفته است که آن را فقط در مورد دانشگاهیان. دانش آموزان نیاز به دسترسی به برنامه غذا و خدمات بهداشت روانی, آن را می گوید.

اما تهمت و خواسته های او را در تقابل با خود مقامات بهداشتی. او سرزنش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از انتشار مدرسه دستورالعمل که او گفته بودند بیش از حد دشوار است.

این نظرسنجی می یابد در حدود نیمی از پدر و مادر کرد و گفت که آنها حداقل تا حدودی نگران فرزند خود را از دست دادن خدمات مانند ناهار مدرسه و یا مشاوره به دلیل بیماری همه گیر.

بیشتر می گویند که نگران کودک خود را در حال سقوط از پشت تحصیلی: 55 درصد بسیار نگران هستیم با یکی دیگر از 21 درصد تا حدودی نگران کرده است.

اکثر پدر و مادر 65 درصد حداقل تا حدودی در مورد توانایی های خود را به حقه بازی مسئولیت.

جیمی لا تا 70 و از Hiawassee گرجستان فکر می کند بازگشایی مدارس باید با اقدامات ایمنی که مقامات محلی فکر می کنم لازم است. هنوز لا تا که نظر خود را یک جمهوری خواه گفت: نگه داشتن مدارس بسته خواهد شد و تنها به صدمه زدن به دانش آموزان و خشم مالیات دهندگان.

“آنها باید برای حفظ حرکت آنها را به نگه داشتن مردم استفاده می شود به رفتن به مدرسه,” او گفت:. “من فکر نمی کنم شما می توانید متوقف کردن مدرسه برای همیشه.”

___

Fingerhut گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

AP-NORC نظرسنجی از 1,057 بزرگسالان انجام شد ژوئیه 16-20 با استفاده از نمونه گرفته شده از NORC احتمال مبتنی بر AmeriSpeak پنل طراحی شده است که به نمایندگی از جمعیت ایالات متحده. حاشیه خطای نمونه گیری برای همه پاسخ دهندگان است به علاوه یا منهای 4.3 درصد است.

___

آنلاین:

AP-NORC مرکز: http://www.apnorc.org/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de