مناسب ماه تعطیلات Mathis

hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

هنگامی که شما به اندازه کافی بخشنده به کار در اطراف یک فرد مشکل به تحمل خصلت پرش را بیش از موانع و همکاری وجود داشته باشد و بدون اصطکاک — این بلوغ در کار هر چند آن را نیز ممکن است فرصت از دست رفته. چه اتفاقی می افتد اگر شما درگیر به جای ؟ این ترازو ماه کمک خواهد کرد. پس از همه باید وجود داشته باشد چیزی برای یادگیری.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). وجود دارد سوال ارزش پاسخگویی هر روز و هر روز به آنها پاسخ داده خواهد شد در یک راه جدید بیشتر با تفاوت های جزئی. اگر شما در حال آمدن به یک چرخه است که در آن تفاوت خواهد بود برجسته تر است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما در حال رفتن به به از خواب بیدار خود را به نام انگیزه. حقیقت را فراهم می کند فقط با ارنج زدن. از آن زمان به خود منجر به دور از چیزهایی که شما در حال انجام است که اجرای کانتر به خود را در بهترین منافع.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). وجود نظریه های مختلف در مورد عفو و بخشش. برخی از اجتناب از این ایده به طور کامل. برخی اصرار دارند آن را پاسخ دهد. در هر صورت بیشتر موافق این سبک راه رفتن از حمل کینه.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). برای پیدا کردن آنچه شما زبان عشق است, نگاهی به آخرین باری که شما صدمه دیده در عشق و توسط چه. سپس نگاه کنید که چگونه شما ابراز عشق به شخص دیگری. این شاخص نقطه به سبک شما می خواهم بیشتر پذیرای.

لئو (جولای 23-Aug. 22). کودکان رفتن به مدرسه و امیدوارم یاد بگیریم چگونه یاد بگیریم. چه برای یادگیری — که یک داستان متفاوت است و به موضوع بحث های زیادی. شما هنوز هم متقاعد شده شما نمی دانید که همه چیز درست اما شما به همان اندازه متقاعد شده شما می دانید که چگونه به آنها را کشف کردن.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). اگر فکر می کنید شما نمی دانید که آنچه شما انجام می دهند و سپس شواهدی وجود دارد که پشتیبانی می کند که باور و نا امیدی در مجموعه. این نقطه زمانی که بسیاری می دهد. نه شما. همه از این می شود که اگر فقط شما را ترک نمی کند.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). کسانی هستند که شما را تحسین و انجام این کار به نظر می رسد به خوراک شما در برخی از سطح به شما ایده های شما را احساس انرژی. سپس دیگران وجود دارد را به شما بدهد یک نوع تنش تحسین است که verges در ناراحت است. اصلا تمرکز وجود دارد. این کمک می کند تا هیچ چیز نیست.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). این که شما می خواهید به حرکت سریع تر این درست است که شما نیاز به دریافت بیشتر انجام می شود و به نظر می رسد که مانند راه آشکار است. سپس دوباره, شما می توانید اضافه کردن بیشتر مردم به مخلوط. که می تواند راه سرگرم کننده!

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما خواهید بود بین که مایل به ارائه و تحقق هزینه که حتی کوچکترین تعامل داشته باشد. بسیاری از هزینه خواهد شد بسیار ارزشمند است. هنوز هم شما نمی توانید صرف وقت با کیفیت با همه.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). برخی از موضوعات بسیار بدیهی است با شما. هر کسی می دانم که شما خواهد شد نقل مکان کرد به پرسیدن در مورد آنها. بحث خود را در مورد این موضوع مهم خواهد بود به کسب و کار خود را و راه شما فکر می کنم در مورد خودتان.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شاید بخشی از شما است که ترس از دیگری بیشتر تهاجمی بخشی از شما و شده است وجود دارد برخی از شما-در-شما قلدری. خبر خوب این است, نیز وجود دارد یک میانجی در جایی وجود دارد به همه چیز کار کردن.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). گاهی اوقات مردم به بالا دریافت کنید و فراموش نکنید که هزاران نفر از گام های کوچک آن را در زمان برای رسیدن به آنجا تشویق با مدعی platitudes. شما ارائه مطلب مفید کمک موجب کوچکتر و بیشتر آموزش خاص.

امروز تولد (Feb. 12). در یکی از رابرت فراست شعر او می پرسد یک ستاره به چیزی می گویند به ما ما می توانند یاد بگیرند. ستاره پاسخ, “من می سوزاند.” اگر وجود دارد یک درس در این های خورشیدی خود را بازگشت آن این است که شما همچنین سوختگی با حرارت از هدف و تمایل و عشق با انرژی از خود گذشتگی به کار و خانواده و با کوچک اما در حال رشد شعله های آتش از یک جاه طلبی. برج میزان و دلو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 10, 2, 7 و 50.

ویژه ولنتاین: LOVE سبک: سوال این است که ترازو دارای بمب در سراسر سنین و هرگز اجازه رفتن: چه زندگی بدون هنر ؟ یک ساده دل در زندگی به ارمغان می آورد هیچ عشق; بدون عشق زندگی به ارمغان می آورد هیچ هنر است. پر رونق زندگی سرشار از همه از بالا. چگونه عشق بیان شده است — از گزینه های خاص است که عشق واقعیت بهار چهارم — این چیزی است که ترازو در مورد مراقبت و پرورش است, جشن و حفظ و ایجاد دوباره. عقرب نیاز به درک در عشق مفاهیم چرا که برای عقرب آنها هرگز تا به حال آموخته می شود. عاشق سادگی ذاتی است. بدن و روح خود را در حال حاضر می دانیم. عقرب نمی تواند با زحمت احمقانه عوارض. عشق را زبان مستقیم, احشایی, قدرت شدید و به عنوان در دسترس به برج عقرب به عنوان یک نفس. صورت فلکی قوس مظهر شعله سوزان عشق — عرفانی آتش نیست که مصرف قلب آن را روشن و نه آن را به طور مداوم روشن با تمام تجربیات زندگی است. عشق هرگز حل و فصل موضوع با این علامت در نتیجه Sagittarian اتصال یکی از هیجان انگیز ترین از زودیاک است. که شعله ثابت نیاز به سوخت و قوس می شود آن را به طور کامل درگیر شدن در جهان و تغذیه پر انرژی محصولات است که تعامل به روابط. این است چگونه هدف کشت و magnetizes بی نظیر شور و شوق.

افراد مشهور پروفایل: زندگی و میراث 16 رئیس جمهور ایالات متحده باید با توجه به فرموده رهبری پایدار تحسین همانگونه که هرگز پایان دادن به اکتشافات از آبراهام لینکلن از طریق رسانه ها از جمله, در سال های اخیر یک Steven Spielberg فیلم و بوکر برنده جایزه رمان جورج ساندرز “لینکلن در باردو.” دلو با ماه در برج دلو و همچنین لینکلن بود مظهر یک روحیه انسان دوستانه.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, ژانویه 16 سال 2020 10:20:00 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر