اتاوا انبوه اولین کنفرانس ویدئویی بود درست مثل مال شما

سیاست خودی برای مارس 29: نمایندگان مجلس پیمایش آه-تا-بسیاری از ویژگی های سکسکه به انجام برخی از دموکراسی ترزا Tam قرار دادن جدید همه گیر پیش بینی و سازمان دیده بان برای Nickelback

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

مجلس pedants بودند حق اذیت درهم و برهم اصطلاحات ناشی از دفاتر نخست وزیر جاستین ترودو و معاون PM Chrystia Freeland. هر دو منتشر شد برنامه های سفر که با اشاره به جلسه روز گذشته این کمیته ویژه در COVID-19 به عنوان یک “مجازی نشسته از مجلس عوام.” البته این کمیته تنها یک کمیته به معنی دیروز بود که قطعا نه یک خانه نشستن حتی اگر صدها نفر از نمایندگان مجلس پیوست.

و پیوستن به آنها را تقریبا همه آنها.

Clunky جلسات کمیته به ریاست سخنران آنتونی روتاچپ نمایندگان مجلس به شکل روزمره در کانادا مشکلات بدانند زوم و مذاکره مخوف به روز رسانی سیستم. به عنوان روتا ساخته شده افتتاح اظهارات وزیر دارایی لایحه Morneau به طور خلاصه ظهور در دوربین. زمانی که روتا واگذار طبقه به وزیر بهداشت Patty Hajduیک تاخیر طولانی در گرفت که او نمیفهمد چگونه برای صدادار کردن خودش است. محافظه کار MP مت Jeneroux قطع شد به طور خلاصه به برخی از بی ضرر chuckling از mic خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos. بلوک رهبر ایو-François Blanchetشد لحظه ای خود را پریشان وزوز تلفن. سازمان دیده بان پخش کامل از تمام antics.

موقت مجازی سوال دوره ثابت به کشور است که جاستین ترودو و اندرو شیرنشسته و از هم جدا شده توسط اتر می تواند صحبت می کنند در داخل سالن صدای—اگر مواد منفجره تئاتر ارائه شده توسط فیزیکی خانه مجلسی مهندسی است برای تئاتر را به خاطر.

امروز عوام را ملاقات در فرد کاهش می یابد, اعداد, به, بحث, دانش آموز کمک بیل—اما تنها پس از دیگری در گوشت جلسه شامل همان نمایندگان مجلس از کمیته ویژه. در نهایت امید است به تشکیل کامل مجازی مجلس و عوام کمیته با عصبانیت هش که چگونه است که کار می کنند. بنابراین نتیجه این صبح درس در همه گیر-عصر مدنیت.

به عنوان خانه کار می کرد از ویژگی های سبب گره خوردن ترزا Tam داد و این کشور آژانس بهداشت عمومی کانادا جدیدترین مدل سازی در coronavirus را در سراسر کانادا (اتمام اسلاید). اسناد و مدارک نشان داد قابل توجه آمار: 2,012 از 2,561 مرگ و میربه عنوان از آوریل 26 در ارتباط بودند به مراقبت طولانی مدت و سالمندان خانه. پاتریشیا سه برابر نوشتن در maclean’s, شکسته شدن تمام پیش بینی. بعدها PM ارسال شده یک سری از فدرال-استان مشترک دستورالعمل در مورد چگونه به دوباره باز کردن اقتصاد است.

در صبح پايه بلند كن بادي خارج Rideau کلبه ترودو تشکر کانادایی برای نوع پیام در مورد مادر, مارگارت بود که در بیمارستان پس از یک آتش سوزی در مونترال آپارتمان ساختمان—اما “انجام می دهند فقط خوب است.” این ساعت همچنین تشکر اولین پاسخ دهندگان در فورت مکمورری آلتا., که در آن سیل را wreaked ویران کردن. جزئیات ترودو کامل سخنان.

این بودجه مجلس دفتر دیروز انتشار آخرین شماره-خرد در هزینه COVID-19 اورژانس هزینه. به سازمان برنامه و بودجه محاسبه هزینه شده به خزانه داری فدرال پرداخت حدود 10,000 نیروهای مسلح کانادا ذخیره آماده برای مبارزه با سیل و آتش سوزی جنگل ها در این تابستان. در حال حاضر شما می توانید اضافه کردن 456 میلیون دلار در هزینه های پیش بینی نشده—نسبی مبلغ جزئي!—به طور کلی فدرال همه گیر پاسخ.

اگر شما ثبت فدرال دسترسی-به-درخواست اطلاعات از ماه مارس شما ممکن است شده اند گفت: انتظار می رود با تاخیر طولانی به عنوان کار-از-خانه فرهنگ بدن افت می کند به کار کارمندان که کار است که به شما آنچه شما نیاز دارید. در حال حاضر اطلاعات کمیسر کارولین مینارد زنگ خطر به صدا هشدار می داد در نامه جدید به کابینه کل سیستم است “در فاز بحرانی است و ممکن است به زودی فراتر از تعمیر اگر برخی در حال انجام و در حال توسعه مسائل باقی می ماند unaddressed.”

محافظه کار ایالت همین Plett منتشر داغدار مطبوعاتی در پاسخ به اعلام تصويب تاریخ جدید نفتا از ژوئیه 1. Plett می گوید محافظه کاران تنها توافق به سرعت در مسیر تجارت, معامله, قانون, لایحه C-4 اگر هر سه کشور مصوب Aug. 1. دامداران خواسته بود که تاریخ به دلیل آن خطوط با مالی خود را تقویم و صنعت گفت, می تواند صرفه جویی میلیون ها دلار. آمریکایی ها می خواستند به تصویب در تاریخ 1 ژوئن. در پایان از سه طرف ملاقات در وسط. Plett که به نام سازش “جدی نقض اعتماد.” در ضمن کانادا مطبوعات فدرال منابع گفت: دولت هرگز تضمین شده یک ماه اوت تصویب.

اتاوا شهر عضو شورا می گوید Nickelbackگروه شما قطعا عشق یا نفرت (یا شاید تظاهر به نفرت اما مخفیانه عشق) است که درمان به چه ails تنها همسایگان در شهرستان خود را. تیم Tierneyزیر سرب این شهر stridently pro-Nickelback بهداشت عمومی دفتر امید شهردار جیم واتسون را حمایت از یک حرکت که مگا-گروه بازدید بود “با بازی و آواز/در driveways و خواص در سراسر اتاوا.” Tierney توییتهایی #RespectTheBack. ممکن است مردم محلی مقابله با #TooBad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de