‘نسل ما قرار دادن یک مرد در ماه. وای اختراع نان تست آووکادو و selfie’

ما فوریه پوشش داستان توسط دستیار سردبیر ماری-دانیل اسمیت در زمان یک نگاه در عمق در خورنده نسل جدید بازی سرزنش است که چاله افراد متعلق به نسل در برابر نسل وای.

من خیلی خسته از برچسب زدن از نسل های امروز و کل بازی سرزنش. همه ما حرکت از یک گروه سنی دیگر و ماندن نیست در آن برچسب جعبه. من آن را بیشتر به عنوان تفاوت در این مرحله از زندگی ما است. من مطمئن هستم که من 50 ساله کودکان زیادی مثل من در آن سن و سال. در هر صورت پایه و اساس موفقیت هر نسل و یا هر گروه دیگری از مردم تمایل به از ما به اشتراک گذاری امتیاز های مختلف در حالی که در تلاش برای قضاوت در هر یک از دیگر. ما به سادگی باید دیدگاه های مختلف مجموعه مهارت و تجربه سطوح. مردم هستند نه احمقتر از افراد جوان است. آنها در معرض همان چیزهایی که افراد جوان اتفاق می افتد اما به چشم انداز. چهار سال اغلب می تواند آموزش بزرگسالان به عنوان آنجا که راه دیگری در اطراف است اما این بدان معنا نیست که چهار ساله می داند که همه چیز در حال حاضر. اما به نظر می رسد به من که واقعا ارزشمند مردم کسانی هستند که گوش دادن به و در نظر گرفتن آنچه که دیگران باید ارائه دهد و کسی که دائما به فکر راه هایی برای کمک به همنوعان خود را. اما این برچسب از نسل چیزی است که باعث می شود افراد جوان به طور کامل تخفیف چه افراد مسن باید بگویم.
—هیلدا J. Toews, Burlington, Ont.

به عنوان خوانده شده مجموعه ای از مقالات در مورد هر نسل فکر کردم “چه در مورد ما?” در حال حاضر در 85 سال من فکر می کنم که نسل من (متولد قبل از پایان جنگ جهانی دوم) باید به حال یک مقاله در مورد ما بیش از حد. که من پیدا کردم دو سرسری اشاره به بزرگترین نسل به نسل از دست رفته. ما در طول یکی از وحشتناک ترین جنگ در تاریخ و این اثر عمیقی بر ما. پس از آن ما شاهد تحولات اجتماعی دهه 1960 طی آن افراد متعلق به نسل نسل ما تا به حال باعث به نظر می رسید به از دست دادن تمام حس ارزش ها و سنت های ما سعی کرده بود به تصویب. البته نظرات ما را تغییر داد همانطور که ما مسن تر شدیم و آن را مفید و در برخی از راه یک امتیاز به زندگی از طریق تمام اجتماعی و تغییرات تکنولوژیکی از 60 سال گذشته. اما لطفا به ما پلت فرم ما ،
—پاملا Welbourn, Gananoque, Que.

نسل ما قرار دادن یک مرد در ماه. وای اختراع نان تست آووکادو و عکاسی از خود.
—دیوید Loewith, لیندن, Ont.

های گلدان

در ماه نوامبر کمک ویرایشگر Stephen ماهر نوشت: در مورد خطرات مشاهده کانادا به عنوان یک piggybank که برخی از استان بیل پول به و از آن دیگران تنها را برداشت.

من فقط به عنوان خوانده شده Stephen ماهر مقاله و من از صمیم قلب به توافق برسند. بیش از حد بسیاری از بهره فکر می کنم که چرا آنها این شانس برای زندگی در بالا از منابع با ارزش مانند نفت و گاز آنها باید برای به اشتراک گذاشتن ثروت با دیگر کانادایی ها. بیش از حد بسیاری از خود خدمت و کوتاه اندیش سیاستمداران شلاق آنها را به دیوانگی در مورد این موضوع. هنگامی که ما نقل مکان کرد به آلبرتا تقریبا 50 سال پیش جمعیت این استان کمتر از یک سوم از آنچه در آن است در حال حاضر. در حال حاضر بیش از نیمی از بهره نیست در اصل از اینجا آمده است. آلبرتا است تا حد زیادی از سود خود را آموزش مهارت های انرژی و تجربه است. من یکی آلبرتایی که با کمال میل سهام ثروت از منابع ما که من تا به حال هیچ به اشتراک گذاری در ایجاد و بنابراین سزاوار نیست با من همکار کانادایی در دیگر نقاط کشور است.
—مارشال, Hoke, Yellowhead County, Alta.

ماهر طور کامل از دست رفته از آنچه که در پشت ناکامی آلبرتا و ساسکاچوان. مکانیک چگونه این برنامه کار می کند بی ربط است. واقعیت این است که در آلبرتا و ساسکاچوان بیشتر پرداخت سرانه به اتاوا از اتاوا صرف در دو استان. من فکر می کنم فرد به طور متوسط در هر دو استان به طور سنتی شده است مطالب با این تصور که ما در یک کشور و ما باید با هم به جلو در تلاش برای آوردن هر کس به همان استاندارد زندگی. اگر این بدان معناست که برخی از پول حرکت از غنی استان به آنهایی هستند که نه کاملا خیلی خوب بود این. اما فیلمی است که هنگامی که ما توقف “با هم کشیدن” برای یکی دیگر; برای مثال زمانی که یک ذینفع استان فعال تضعیف اقتصاد کمک استان با انتقاد و آشکارا به مخالفت با سیاست هایی که به نفع سنگ بنای صنایع از آن کمک کرد. شماره فعلی ما این است که تا حد زیادی با کبک به دلیل آن است که بر این باور است که شما نباید نیش این دست که تا سخاوتمندانه فید شما به خصوص با unrelentingly تهاجمی و بلاغت از ایو-François Blanchet و فرانسوا ایتالیایی, توالت. اگر ما می تواند بازسازی برابری به طوری که آن را با دقت بیشتری به رسمیت شناخته مزایای اقتصادی عطا در کبک توسط آن برق آبی منابع و مورد نیاز استان برای جلوگیری از مسائل مربوط به حوزه قضایی فدرال شده اند که در نظر گرفته می شود در جهت منافع ملی و سپس ما ممکن است یک موضوع است. اما زمانی که اتاوا stonewalls هر گونه تلاش برای بررسی برابری ما موضوع را با کبک متاسفانه تبدیل به یک ملی یکی است. و سپس سوخت غربی از تجزیه طلبان احساسات.
—مایکل آلن کلگری

آن طراوت بود به خواندن ماهر مقاله از آنجا که شده است وجود دارد بحث زیادی توسط برخی سیاستمداران در مورد نتیجه نابرابری. ما از شنیدن آلبرتا برتر در مورد آن استان را مشکلات مالی و چه کسی مقصر است اما او نمی ذکر است که آلبرتا ندارد مالیات فروش استانی (PST) در حالی که هر استان دارای یک مالیات از بین شش تا 10 درصد است. چه شده است این وضعیت در بسیاری از سال خوب اگر وجود داشته است مالیات ؟ اگر بهره نمی خواهند مالیات وجود دارد ، به درآمد بالا در استان آلبرتا در مقایسه با درآمد پایین در جای دیگر پس از یک PST را ساخته اند یک تفاوت بزرگ در این استان است.
—گوردون Haggert, Windsor, Ont.

آلبرتا مشکلات نیست در مورد نفت-قیمت شوک. در حالی که این چیزی است که در ابتدا باعث رکود اقتصادی در 2014-2015, قیمت نفت بیش از 50 دلار در هر بشکه در حال حاضر. آلبرتا ساخته شده است که مقدار زیادی از پول در این نرخ در گذشته و بسیاری دیگر نفت خیز مناطق (به خصوص آمریکا) در حال ساخت مقدار زیادی از پول در این قیمت در هزینه آلبرتا به دلیل خط لوله سیاست در این کشور است. ما فدرال و استانی صدمه دیده اند آلبرتا توانایی رقابت با دیگر بازارهای جهانی نیست ما اجازه می دهد به کشتی ما منابع خارج از کشور. دیگر استان hypocritically خرید نفت وارداتی در عین حال ادعا می خواهید به آدرس تغییر آب و هوا. اگر شما در حال رفتن به ادامه سوزاندن سوخت های فسیلی, چرا نمی توانید سوزاندن نفت آلبرتا?
—همین Pasquini کلگری

برای درختان جنگل

در ماه ژانویه سردبير Prajakta Dhopade مورد نوشت قلبی در اعتراض به نجات Clack, نهر, جنگل, در کلمبیا ساحل آفتاب از ورود پروژه.

من نا امید شده بود با عدم تعادل در مقاله خود در مورد ورود Clack, نهر, جنگل, در, B. C. آفتاب ساحل. در 1990s, B. C. دولت بررسی این منطقه در حال حاضر پیشنهاد به عنوان یک پارک توسط گروه های ذینفع; این مطالعه به این نتیجه رسیدند با ایجاد سه پارک در مناطق کوه Elphinstone در ماه ژوئن سال 2000. تصمیم گیری برای ایجاد حفاظت مانند یک پارک باید به عنوان بخشی از یک مقیاس بزرگتر فرایند است که در نظر طیف وسیعی از منافع و ارزش در چشم انداز و نه فقط کسانی که از علاقه خاص است. ما در دیدار با این گروه از افراد نگران به دنبال یک راه حل قابل دوام, اما آنها تمایلی به سازش. B. C. سازمان دولتی BC فروش چوب اجرا کرده است چندین روش مدیریت در پاسخ به نگرانی های مطرح شده از جمله کاهش برداشت اندازه افزایش حیات وحش حفظ مناطق مدیریت نادر و در معرض خطر جوامع گیاهی و بیشتر. این موضوع نیز رفت و به بررسی قضایی و بدون نگرانی مطرح شد. چوب برداشت در این منطقه حمایت خواهد کرد محلی اشتغال و ارائه بیش از 2 میلیون دلار در stumpage درآمد کمک خواهد کرد که برای مثال در تامین بهداشت و آموزش و پرورش خدمات برای اهالی بریتیش کلمبیا.
—جان آلن معاون وزیر جنگلها و اراضی منابع طبیعی عملیات و توسعه روستایی, Victoria

سیاسی Pinocchios

در ماه ژانویه ویرایشگر در بزرگ-اسکات گیلمور خواست کانادا سیاستمداران را در آغوش shame یک صفت موجود در عرضه کمی در پارلمان این کشور است.

من نمی تواند بیشتر موافق با اسکات گیلمور. بیش از گذشته چند سال من به این باور رسیده است که نخست استعداد یک سیاستمدار موفق است که ناتوانی خود را به سرخ شدن حتی در صورت از ظالمانه ترین نهفته است. من از گذشته احساس خشم در وحشی و غیر مسئولانه سخنان طبقه سیاسی و آمده اند تا توجه آنها را برای بیشتر قسمت ها با تحقیر. رای دهندگان را از طریق دروغ و مبالغه از سیاستمداران تبدیل شده است رها از روند سیاسی و من معتقدم که این حساب برای هشدار دهنده کاهش در افرادی که رای در زمان انتخابات. اگر سیاستمداران ما می خواهیم مردم کانادا برای تبدیل شدن به درگیر در روند انتخابات آنها ممکن است سعی کنید به گفتن حقیقت و برخورد با ما با صداقت. این امر می تواند طراوت را به ما رهبران سیاسی انجام چه چیزی بهترین را برای این کشور به جای چه چیزی بهترین را برای سیاستمداران برای تغییر است.
—بری Imhoff St. john’s

در پاسخ به گیلمور در مقاله مربوط به مردم در خدمات عمومی که دروغ و احساس شرم من به سادگی این سوال را بپرسید: آیا اخلاق تدریس در دانشگاه ؟ من شگفت زده است که او چنین یک معامله بزرگ در مورد این موضوع. امروز سیاستمداران را به سادگی می گویند که آنها misspoke زمانی که خود را به دروغ کشف شده است. من با شما موافقم که “ما باید مردم در قدرت که می ترسند به دروغ به ما.” واقعیت سیاست در کانادا است که نخست وزیر جاستین ترودو گفت که مردم را به آنچه آنها می خواهند که بدان معنی است که او به آنها بگویید آنچه را که آنها می خواهند بشنوند. بزرگترین علاقه خود را مورد علاقه. به عنوان مثال او می شود به عنوان مثال به دنبال. رای گیری عمومی می دانستم که همه چیز در مورد او نهفته است و misspeaking, در عین حال آنها رای دادند و او را پشت در, بنابراین من معتقدم که گیلمور باید آدرس های عمومی و بپرسید که چرا آنها پذیرفته شده رفتار خود را.
—دیوید Shantz مونترال

بهتر است قرمز ؟

در ماه دسامبر کمک ویرایشگر Andray Domise نوشت که سرمایه داری نمی تواند ذخیره شود به عنوان یک نیروی خوب و یا حتی به عنوان یک خنثی اجتماعی تنظیم—و که در سمت چپ سیاسی باید آن را رها.

ما نیاز به اصلاح سرمایه داری و نه ترک آن. به عنوان Colin مایر توضیح می دهد که در رفاه: بهتر کسب و کار باعث می شود بیشتر خوبامروز سرمایه داری است که تنها یک شکل از آن است. شرکت های بزرگ تبدیل شده اند اوليه رانندگان هر دو رو به رشد نابرابری و آب و هوا تخریب است. غالب آنها الزام قانونی است که به حداکثر رساندن سود سهام. مایر میسازد که چگونه ما می توانیم تجدید نظر در سرمایه داری پس از آن می تواند تبدیل به حالت موثر از مدیریت اقتصادی در حمایت از یک راه مثبت پایدار زندگی متمدن. مانع اصلی برای این نوع از اصلاحات این است که تغییر قابل توجهی به قوانین حاکم بر شرکت ها مورد نیاز خواهد بود. ما نیاز به رهبران سیاسی در تمام سطوح است که می تواند خریداری شده و کسانی که مایل به یادگیری و پیاده سازی این نوع از راه حل.
—داگلاس Moffatt, Leamington, Ont.

توصیه آن است که زمان برای کانادا چپ به در نظر گرفتن درس از مانیفست کمونیستAndray Domise ظاهرا فراموش شده تاریخ خود را که سوابق چگونه کمونیست کشورهای شانس در قرن گذشته است. کمونیسم است که گفته می شود مسئول آشکار کشتار ده ها میلیون نفر از شهروندان خود و تباهی از کل اقتصاد بود که در آن پذیرفته و اجرا شود. همه از آزاد ترین و دموکرات کشور—و کانادا در حال حاضر یکی از بهترین است که در آن به زندگی می کنند—ساخته شده توسط سرمایه داری سیستم های تنظیم شده توسط قانون است.
—جری مارک قو رودخانه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>