خشم پس از مسلح کمین پلیس نیویورک دو بار در 12 ساعت

توسط سوفیا روزنبام و DEEPTI HAJELA

نیویورک (AP) — یک فرد مسلح است که در بازداشت و پس از او کمین ماموران پلیس در برانکس دو بار در 12 ساعت و زخمی شدن دو نفر در حملاتی که مشتعل خشم از مقامات که مقصر خشونت در یک فضای ضد پلیس شد.

این مرد که نامش بود بلافاصله منتشر شد, دستگیر شد و پس از او راه می رفت به یک ایستگاه پلیس در برانکس و شروع به تیراندازی اوایل روز شنبه هدف قرار دادن یک ستوان در بازو و دقت از دست رفته دیگر پرسنل پلیس قبل از او فرار از گلوله های دراز و پرتاب خود را تپانچه, پلیس گفت:.

که صورت گرفت تنها چند ساعت پس از همان مرد نزدیک یک گشت ون در همان بخشی از برانکس و اخراج در دو افسران در داخل و زخمی شدن یک پلیس گفت:.

با وجود چند عکس از کار اخراج شدند در هر دو حادثه هیچ کس کشته شد و همه در حال انتظار برای بازیابی, پلیس گفت:.

“این تنها به لطف خدا و اقدامات قهرمانانه از کسانی که در داخل ساختمان است که در زمان او به زندان است که ما در حال صحبت کردن در مورد افسران پلیس به قتل در داخل یک پلیس شهر نیویورک حوزه,” New York City Police Commissioner درموت شیا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ،

شیا به نام مسلح “ترسو” و گفت که او تا به حال سابقه جنایی طولانی از جمله 2002 تیراندازی و carjacking که در آن او نیز بعد از یک تفنگ در افسران پلیس. شیا گفت: مرد paroled از زندان در سال 2017 پس از اقدام به قتل اعتقاد.

کمیسیون همچنین شدت انتقاد کرد در عدالت کیفری فعالان اصلاحات که تظاهرات در برابر بیش از حد از زور توسط پلیس در ماه های اخیر از جمله بزرگ اعتراض در ترمینال بزرگ مرکزی. او پیشنهاد کرد که تظاهرات کمک کرده است ایجاد یک ضد پلیس محیط زیست است.

“این چیزها نیست نامربوط. ما تا به حال مردم در راهپیمایی را از طریق خیابان های شهر نیویورک به تازگی” شیا گفت. “کلمات مهم است. و کلمات تاثیر رفتار مردم است.”

شیا نمی ارائه هر گونه مدرکی که فرد مسلح در آخر این هفته حملات دانست و از کسانی که در تظاهرات و یا تحت تاثیر قرار بود توسط آنها.

شهردار بیل د Blasio, که برنده تا حدودی در یک وعده به اصلاح بیش از حد تهاجمی پلیس از جوامع اقلیت همچنین پیشنهاد کرد که در حالی که پلیس تا به حال حق به تظاهرات ضد پلیس احساسات بود از دست رفت.

“این یک تلاش برای ترور افسران پلیس. ما نیاز به استفاده از آن کلمه” دموکراتیک شهردار گفت:.

او افزود: “هر کسی که spews نفرت در افسران ما این است که کمک و معاونت در جرم این نوع از فضای آن قابل قبول نیست. شما می توانید در اعتراض به آنچه شما ايمان اما شما نمی توانید vilely حمله کسانی که اینجا هستند برای محافظت از ما. آن را ایجاد می کند این نوع از پویا است.”

رابرت Gangi مدیر اجرایی پلیس اصلاحات سازماندهی پروژه گروه حمایت قرار دادند و در برابر انتقاد با هدف تظاهرات و گفت: آن را “غیر مسئولانه” برای شیا و د Blasio می گویند تیرانداز رفتار “است که در نتیجه تظاهرات و معترضان که در اعتراض مشروع مد.”

از تیرانداز Gangi گفت: “هیچ دفاعی را برای مجنون که باز آتش در پلیس است.”

دو دوربین امنیتی جنسی پست شده در رسانه های اجتماعی دستگیر تیراندازی در داخل مقر 41 حوزه اتفاق افتاده است در مدت کوتاهی قبل از ساعت 8 صبح

در یکی از آنها مسلح دیده می شود sauntering به حوزه لابی به طور خلاصه قبل از ناپدید کردن صفحه نمایش. پلیس گفت: ستوان که به ضرب گلوله کشته شد بازگشت, آتش, اما نمی, آمار مسلح.

سپس فرد مسلح با عجله به سمت اتاق و از کار اخراج دو نفر وجود دارد از جمله یک کارمند غیر نظامی به عنوان آنها فرار کرد. او سپس به عقب نشینی لابی و کبوتر به طبقه.

در فیلم دیگری از زاویه های مختلف یک افسر در حوزه لابی دیده می شود در واکنش به اولین گلوله. افسران همگرا با اشاره به آنها اسلحه و مسلح به تپانچه دیده می شود کشویی دور از او در سراسر زمین.

تیراندازی در داخل حوزه ستاد آمد و تنها چند ساعت پس از حمله دیگری در همان بخش از برانکس مربوط به همان گمان.

دو افسر به دقت فرار با زندگی خود را هنگامی که یک فرد مسلح شلیک به خود گشت ون فقط قبل از 8:30 p.m شنبه.

دو یونیفورم افسران همکاران به مدت هشت سال و دوستان از وسط مدرسه نشسته بودند در وان خود را با چراغ های اضطراری فعال می شود زمانی که یک مرد با نزدیک شدن به آنها و درگیر آنها در گفتگو شیا گفت.

مرد پرسید افسران جهت و سپس از جیبش یک تفنگ “بدون تحریک” کمیساریای گفت. مرد اخراج چند عکس چرا افسر پشت چرخ در چانه و گردن و دقت از دست رفته عروق.

نه افسر آتش بازگشت. افسر شریک راند او را به یک بیمارستان در این نزدیکی هست. در بعد از ظهر یکشنبه منتشر شد از بیمارستان به توجهی به سلامتی و تشویق از قابل ملاحظه مشروط از افسران همکار. افسر پانسمان قابل مشاهده در گردن او داد thumbs-up به جمعیت قبل از وارد شدن به یک انتظار ،

حملات به یاد می آورد دیگر بی دلیل ضرب و جرح در افسران پلیس نشستن در وسایل نقلیه گشت.

در سال 2017, یک فرد مسلح کشته افسر Miosotis Familia به عنوان او نشسته در او گشت وسیله نقلیه در برانکس. در سال 2014 دو افسر رافائل راموس و Wenjian Liu به ضرب گلوله کشته شدند در ماشین گشت در بروکلین توسط یک مرد ناراحت اخیر پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان است.

قتل راموس و لیو تا به حال نیز به دنبال اعتراضات بزرگ خیابانی و برخی از افسران سرزنش د Blasio برای ابراز همبستگی با تظاهرات و تبدیل پشت خود را در حزب دموکرات در مجالس ترحیم.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه او “وحشت از حملات متعدد” در پلیس. “نیویورک را به مأموران اجرای قانون قرار داده و زندگی خود را در خط هر روز به ما امن نگه دارید. این حملات شنیع.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله با استفاده از تیراندازی به سلب نیویورک دموکراتیک شهردار و فرماندار.

“من در شهر نیویورک و در طول سال های بسیاری رو به تماشای چگونه بزرگ نیویورک ‘بهترین’ هستند. در حال حاضر به دلیل ضعف رهبری در فرماندار & شهردار ایستاده دور (آب در آنها پرتاب) مقررات و عدم حمایت فوق العاده نیویورک پلیس تحت حمله است. این در حال حاضر!” او در توئیتر خود نوشت.

حملات رخ داده در برانکس را در 41 حوزه یک بار جرم و جنایت زده منطقه که سابق ستاد بود infamously مارک “قلعه آپاچی” و موضوع از یک سال 1981 فیلم با بازی پل نیومن.

در سال های اخیر هر چند محله واز بسیار امن تر است. وجود دارد پنج قتل گزارش شده در سال گذشته و 164 فقره سرقت از 44 قتل و 1,095 سرقت در سال 1990.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر