بیش از 50 نفر از دانش آموزان در برینتری گران برای کمتر از سن قانونی آشامیدنی در

بیش از 50 کودکان و نوجوانان و بزرگسالان جوان ممکن است در صورت مجازات در مدرسه پلیس پس از شکست یک حزب خانه با کمتر از سن قانونی آشامیدنی, Braintree, پلیس گفت:.

افسران در پاسخ به یک خانه در آلبی رانندگی در پنج شنبه شب به صورت یک گزارش از یک بزرگ زیر سن قانونی نوشیدن, حزب, و زمانی که آنها ملاقات با مالکان آنها مشاهده چند باز ظروف نوشیدنی های الکلی روی چمن و نظر ساده در خانه, پلیس گفت:.

زمانی که ماموران رفت و در داخل آنها دریافتند چندین موارد از الکل و باز, ظروف و کشف یک گروه از بیش از 50 زیر سن قانونی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان جوان, مهمانی, در زیرزمین, به گفته پلیس.

“ایمنی و رفاه افراد زیر سن قانونی است و نگرانی اصلی ما هنگامی که ما به نام به بررسی یک زیر سن قانونی نوشیدن, حزب,”, Braintree, رئیس پلیس علامت دوبوا در بیانیه ای گفت. “در این مثال ما افسران به دنبال تاسیس سیاست ها و روش های به نامه در تضمین این که هر کس ساخته شده آن را به خانه با خیال راحت.”

دوبوا گفت که هیچ دستگیری ساخته شد اما پلیس گزارش شد و فرستاده شده به Braintree, مدارس دولتی.

با توجه به 2018/2019, Braintree, مدرسه راهنمای دانش آموزان صورت “اجتماعی مشروط” به خود نقض الکل سیاست که آنها را مانع از حضور یا شرکت در هر مدرسه-اسپانسر رویداد یا تابع از جمله باشگاه های دو و میدانی, مسابقات رقص و حافظه های فوق و سفر, ضیافت و فارغ التحصیلی.

نام هر دانش آموز گرفتار, نوشیدن نیز گرفته شده توسط پلیس قبل از آنها منتشر شد به پدر و مادر خود را.

دوبوا همچنین پیشنهاد کرد که این گروه ممکن است به دنبال اتهامات عنوان شده علیه مالکان و اشاره کرد که آن را غیر قانونی است به میزبان یک زیر سن قانونی آشامیدنی و گفت که آنها در حال تبدیل شدن تلاش های خود را “به حال بررسی است.”

حداکثر مجازات برای نقض ماساچوست اجتماعی میزبان قانون 2000 دلار جریمه و یک سال در زندان و یا هر دو. میزبان نیز می تواند در صورت دعاوی مدنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de