OxyContin ساز پوردو داروسازی شروع مبارزات انتخاباتی آگهی برای ادعای

توسط جف MULVIHILL

OxyContin ساز پوردو داروسازی راه اندازی یک کمپین تبلیغ جمعه به مردم عصر خود را قدرتمند نسخه مخدر که در آن آنها می توانند فایل ادعا می کند در برابر این شرکت است.

دلار 23.8 میلیون کمپین بخشی از پوردو ورشکستگی رسیدگی به آن را به عنوان تلاش برای حل و فصل نزدیک به 3000 پرونده های حقوقی بیش از نقش آن در بحران مواد مخدر.

به اطلاع افرادی که ممکن است باید در برابر ادعای یک شرکت است که یک بخش استاندارد مورد ورشکستگی است. اما پوردو تلاش —کار با ورودی از یک کمیته طلبکاران و سایر اشخاص علاقه مند و مورد تایید ورشکستگی قاضی در سفید دشت نیویورک — غیر منتظره ای گسترده.

در استمفورد ایالت کانکتیکات-شرکت بر اساس پیشنهاد کرده است یک راه حل است که می تواند به ارزش بیش از 10 میلیارد دلار در طول زمان از جمله ارزش مواد مخدر این است که تولید در یک سهم حداقل 3 میلیارد دلار پول نقد از اعضای ساکلر خانواده که صاحب این شرکت است.

حدود نیمی از کشورهای مخالف این معامله گفت: آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای نگه داشتن شرکت و یا خانواده مسئول در مواد مخدر بحران شده است که مربوط به بیش از 430,000 مرگ و میر در ایالات متحده بیش از دو دهه گذشته است.

تبلیغات آنلاین شروع دوشنبه مستقیم مردم برای یک وب سایت که در آن ادعا را می توان ساخته شده است.

نسخه های دیگر به نظر می رسد بعد از آن در مجلات و روزنامه ها و رادیو و تلویزیون و بیلبوردها سینما و جاهای دیگر به مردم اجازه می دانم که آنها باید تا پایان ماه ژوئن به فایل ادعا می کند.

تبلیغات در نظر گرفته شده برای رسیدن به 95 درصد از بزرگسالان ایالات متحده با کسانی که مردم با دیدن و یا شنیدن این تبلیغات به طور متوسط شش بار. بخشی از این طرح همچنین خواستار تشویق پوشش خبری برنامه ادعا می کنند.

پرونده های حقوقی علیه این شرکت واصل شده اند عمدتا توسط نهادهای دولتی.

اما افراد آسیب توسط این شرکت همچنین می توانید ادعا می کند از طریق فرآیند ورشکستگی.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است, اتو کردن چقدر از حل و فصل ممکن است در دسترس به اشخاص خصوصی و یا افرادی که ممکن است دریافت یک قطعه از آن. به عنوان مثال, آن را هنوز هم موضوع را به مذاکرات در مورد اینکه آیا افرادی که با استفاده از OxyContin های غیر قانونی را می توان تحت عنوان همان نوع از مزایای به عنوان کسانی که تجویز قدرتمند مواد مخدر و معتاد شد.

قلب دعاوی علیه پوردو است که این شرکت ترویج آن مواد مخدر به پزشکان به خصوص در گمراه کننده راه کمرنگ جلوه دادن خطرات و اغراق مزایای. این شرکت متوقف بازاریابی OxyContin حدود دو سال پیش.

Purdue نیست به تنهایی در ترویج این ادعا است. صبح روز دوشنبه گوگل بالا نتیجه برای برخی از جستجوهای مرتبط با ادعاهای علیه پوردو بود از یک ناشناس حقوقی امیدوار کننده برای کمک به مردم با این روند است.

___

دنبال Mulvihill در http://www.twitter.com/geoffmulvihill

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>