Pac-12 بزرگ ده کنار بازی ها و نگرانی از اثر موج دار شدن

ده بزرگ و Pac-12 شد قدرت اول پنج لیگ برای تغییر به یک کنفرانس سقوط برنامه ورزشی کالج چهره به طور چشمگیری متفاوت چشم انداز با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. در فوتبال به تنهایی 73 بازی بودند اوراق در مدت دو روز از خیمه matchups مانند اورگان-ایالت اوهایو به طبقه رقابت مثل USC-نوتردام.

همه چشم ها در حال حاضر در اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی و 12 همایش برای دیدن اگر بیشتر بازی ها کنار گذاشته خواهد شد در آنچه که در حال حاضر شکل دادن به عنوان یک کالج فصل فوتبال شبیه هیچ دیگر است. صدها نفر از بازی های در حال حاضر لغو شده است به حالت تعلیق و یا تحت فشار قرار دادند به ترم بهار در پایین ترین ردیف فوتبال کالج.

بسیاری از لغو بازی فوتبال در Pac-12 و ده ها کمتر فریبنده ترکیب هیرو مقابل مدارس کوچک شمارش در پرداخت به نگه داشتن های ورزشی خود را در بودجه شناور زمانی که آنها در حال حاضر رو به زشت خط پایین. صرفه جویی در پول مهم است برای قدرت همایش مدارس و فوق العاده ضربه به مخالفان خود را.

“این مهم به حداقل می گویند” شمالی آریزونا مدیر ورزشی مایک مرلو روز جمعه گفت پس از Pac-12 اعلام. “ما خوش شانس در ایالت آریزونا به هر دو (Arizona State) و (آریزونا) در اینجا ما باید یک یا دیگر برنامه ریزی شده از طریق 2029. که بخش قابل توجهی از بودجه ما است.”

ده بزرگ پنج شنبه اعلام کرد آن را از بین بردن تمام nonconference بازی در فوتبال و چند ورزش دیگر در میان افزایش COVID-19 نگرانی. Pac-12 دنبال کت و شلوار یک روز بعد اعلام شد از بین بردن تمام nonconference بازی از سقوط آن برنامه برای فوتبال مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان. لیگ آیوی به نام خاموش تمام سقوط های ورزشی.

کنفرانس-تنها برنامه همچنین اجازه می دهد تا مدارس به کاهش سفر و هزینه های دیگر در زمانی که بخش ورزشی روبرو هستند عظیم محدودیت های بودجه.

لغو مسابقات NCAA چپ NCAA $375 میلیون دلار در درآمد برنامه ریزی شده پرداخت می شود به عضو آن مدارس و همه گیر است و در ادامه به تشدید مالی کاستی با بسیاری از مدارس رو به کاهش شهریه درآمد و کاهش حضور و غیاب. دانشگاه استنفورد در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای از بین بردن 11 از آن 36 ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سال آینده برای کمک به تقویت برخی از پیش بینی 25 میلیون دلار کسر بودجه و حداقل 171 برنامه های ورزشی در چهار سال مدارس قطع شده است در طول بیماری همه گیر.

ده بزرگ تصمیم دستمال مرطوب از 33 nonconference فوتبال بازی مقابل عدم قدرت پنج برنامه ها — و نه بیشتر در برابر قدرت پنج مخالفان از جمله دو برابر Pac-12 دشمنان — با پرداخت اعم در شش ارقام به بیش از 1 میلیون دلار به کوچکتر مدارس. Pac-12 حرکت پاکسازی 33 nonconference بازی در همه از جمله پنج برابر قدرت پنج مخالفان.

عدم قدرت پنج مدرسه را در مجموع از دست دادن حداقل $110 میلیون — احتمالا تا 150 میلیون — درآمد حاصل از پرداخت تضمین شده توسط قدرت پنج مدرسه در یک کنفرانس-تنها مدل با توجه به پاتریک Rishe, مدیر ورزشی کسب و کار برنامه در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“من انتظار دارم هر کنفرانس را حداقل حرکت به سمت کمتر بازی. … و به احتمال زیاد یک کنفرانس-تنها مدل” Rishe گفت. “اگر شما کاهش فراتر از آن چه نقطه از انجام ورزش در پاییز ؟ شما بهتر است به بهار امتحان کنید و مهارت کنفرانس-بهار تنها برنامه است که می تواند رقابت در زمان کمتر و کمتر سفر و غیره.”

شمال آریزونا یک برنامه ریزی پرداخت از $518,000 برای سپتامبر. 3 بازی در ایالت آریزونا پول است که میله میله مورد استفاده قرار گیرد برای تیم ملی فوتبال در سال 2020 هزینه های سفر. شمال آریزونا به طور کلی ورزشی بودجه 21 میلیون دلار و در حال حاضر رفت و از طریق یک دور از بودجه کاهش, برای جلوگیری از برش های ورزشی.

فرزنو امور خارجه است که با توجه به ترکیب $1.9 میلیون دلار برای خرید بازی مقابل کلرادو و تگزاس A&M در این فصل است. جدید مکزیک است که به علت $1.9 میلیون دلار در پرداخت برای جاده های می سی سی پی در برابر دولت و جنوب کالیفرنیا.

ایالتی مونتانا است $675,000 پرداخت برای سپتامبر. 12 بازی در ایالت یوتا است. هاوایی تا به حال بسیاری از آن nonconference برنامه محو دست جاده بازی در برابر Pac-12 مدارس آریزونا, UCLA و اورگان پس از فوردهام زودتر لغو سپتامبر آن. 12 بازی در آلوها ورزشگاه. رنگین کمان رزمندگان تنها یک بازی برابر مکزیک جدید دولت در Oct. 12 سمت چپ خود nonconference برنامه.

مانند هاوایی, BYU در حال حاضر نیست برنامه ریزی شده به بازی اولین بازی تا اکتبر به دلیل اول آن چهار بازی دو برابر بزرگ ده تیم و بیش از دو برابر Pac-12 تیم در حال حاضر از بین رفته اند.

برخی از مدارس می تواند از دست دادن بیش از 5 درصد از کل بودجه ورزشی اگر تضمین های هستند پاک کردن برنامه های خود را.

“هر بخش خود فلسفه نیست, اما من به یاد بیاورید در شش سال که در آن یک مک تیم بازی نمی کند حداقل یک بازی که در آن, آنها, آوردن خانه خیلی خوب بررسی” شرق میشیگان مربی کریس کریقتن گفت. “و که چک پشتیبانی می کند خیلی بیشتر از فقط فوتبال است.”

اکثر بازی تضمین قرارداد را که به اصطلاح قانون خدا جملات ارائه برخی از جبران خسارت هنگامی که یک رویداد غیرقابل کنترل باعث لغو. بند متفاوت با هر قرارداد و مدارس در حال حاضر مرتب سازی از طریق کسانی که در مورد تضمین بازی — و یا کل فصل ها از بین برود.

“من فکر نمی کنم ما می دانیم چه تاثیر مالی این است که” مک کمیسر جان Steinbrecher اذعان کرد در یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه. “کسانی که در مدارس باید به کار را از طریق چگونه می ریختن که قرارداد و قرار دادن آن را به عقب با هم. ما همه بر این اساس عمل می کنیم و بیش از دو تا سه هفته آینده به این فصل به نظر می رسد اگر ما قادر به فصل در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de