پالمر مهر خرید و فروش دریافت کردن سریع شروع در لتروب اداره پست

31 دقیقه پیش

در لتروب اداره پست در روز چهارشنبه به عنوان غیر رسمی پایگاه برای “arnie’s ارتش” به عنوان منطقه طرفداران در زمینه خرید به تازگی منتشر شده برای همیشه لطفا برای تمبر صادر شده به افتخار اواخر بومی محلی و گلف افسانه آرنولد پالمر.

با ناهار بیش از 200 از 20-ورق تمبر جامعی شده بود در 11 دلار هر. بسیاری از کسانی که خریداری تمبر ابراز احساس اتصال به پالمر چه از طریق به اشتراک گذاری همان غرب پنسیلوانیا مبدا و یا چیزی بیشتر.

کریگ Adams, 73, دری, یک سال 1964 فارغ التحصیل از دری منطقه دبیرستان و ارتش کهنه تا به حال برخورد با پالمر زمانی که او مدرسه گلف تیم برابر آن لتروب رقیب در پالمر در لتروب باشگاه های کشور در نزدیکی حامی.

“یک روز Arnie در زمان هر دو تیم به کارگاه خود را در خانه خود و در اطراف ما نشان داد و او امضا برخی از امضا” آدامز گفت. “سپس او ساخت برخی از خود باشگاه است. که چیزی است که شما فراموش نکنید.”

آن سال بوده Adams چرخش یک باشگاه اما او لذت می برد تماشای پالمر و آهنگ در مسابقات گلف شامل دیگر بازیکنان کهنه. تمبر ملحق خواهد شد یکی دیگر از ارزشمند خود را پالمر کلکسیون — autographed کارت بازرگانی.

ساندرا Woitkowiak, 71, از لتروب خریداری دو ورق پالمر تمبر “یکی برای استفاده و نگه دارید.”

او اشاره کرد مادرش بود و عبور از گارد در مدرسه محلی با حضور پالمر در کودکان است. قبل از آنها به فروش می رسد در 2918, Woitkowiak نیز خریداری شده برای همیشه لطفا برای تمبر تجلیل معروف دیگر لتروب بومی تلویزیون کودکان میزبان فرد راجرز.

جان Amatucci, 47, از لتروب, خریداری سه مجموعه پالمر تمبر به صورت سه فرزند خود را. وی با اشاره به خود کودکان و نوجوانان در محدوده سنی 10 تا 16 لذت بردن از نوشیدن چای سرد-لیموناد ترکیبی به نام پالمر.

“من آرنولد پالمر مسائل در سراسر خانه” Amatucci گفت. “من دوست داشتن هر چیزی که مربوط به او است.” که شامل عکسهای او جامعی از پالمر در ظاهر در لورل دره باشگاه گلف کردم و بعد از باز برای ثبت نام.

ماریو, حیاتی, 56, از Hempfield پرداخت $24.95 به یادبود کیت که جفت پالمر تمبر با اولین روز از موضوع پاکت و یک برنامه تکرار یک توزیع برای کسانی که حضور در اولین مراسم تمبر. این رویداد برگزار شد چهارشنبه در پالمر در خلیج هیل باشگاه در اورلاندو فلوریدا., در رابطه با افتتاح آرنولد پالمر دعوتی مسابقات گلف.

Vitale تا برداشت دو کیت صبح روز چهارشنبه و بازگشت در طول ناهار خود را از فروش در لتروب را لهیق تخصص ذوب برای پر کردن یک درخواست برای یک.

“من شروع به تماس گرفتن گفت: “ما نیاز به یک” او گفت:, توضیح اضافی کیت را به خواهر خود را در یک دوست.

“من واقعا نمی جمع آوری تمبر اما من در ورزش” ویتال گفت او snagged تمبر بزرگداشت پیتسبورگ دزدان دریایی بازیکن روبرتو کلمنته هنگامی که او جوان تر بود.

“من فکر می کنم آرنولد پالمر بود نه تنها یک ورزش شکل و بومی لتروب اما واقعا عالی بشردوستانه” ویتال گفت. او با اشاره به مرکز درمانی سرطان به نام پالمر و طبیعت رزرو نام خود را در اواخر همسر وینی در کشور همسایه وحدت شهرستان.

“من فکر می کنم که چه چیزی الهام بخش مردم در مورد مرد” ویتال گفت. “هرگز او را فراموش کرده که او از کجا آمده.”

آدامز گفت: او را درک دلیل برای داشتن تمبر رسمی اولین در فلوریدا بود اما هنوز هم نا امید نبود یک مراسم در لتروب.

لتروب Postmaster بیل اسمیت گفته است که ممکن است اتفاق می افتد در تاریخ بعد.

آرنولد پالمر دعوتی به “مکان ایده آل که در آن همه از ‘arnie’s ارتش’ می توانید خرید تمبر, جشن یک بازی آنها را دوست دارم و زندگی خوبی بازی,'” با توجه به جیل والترز سخنگوی خدمات پستی را با کیفیت به غرب پنسیلوانیا منطقه متوقف شده که در به اتمام تمبر لتروب فروش.

جف Himler یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جف در 724-836-6622, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>