پان توده چالش نگه می دارد ‘reimagined مجازی رویداد در میان coronavirus همه گیر

سالانه پان توده چالش دوچرخه-a-thon که را افزایش می دهد پول برای موسسه سرطان دانا فاربر — نقطه عطفی در تابستان ورزشی در مراسم خیریه — تا به حال یک “reimagined” رویداد این آخر هفته در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به هزاران نفر در سراسر جهان شرکت کردند تقریبا.

پان-توده چالش میزبانی آن اولین رویداد مجازی PMC 2020 Reimagined به بیش از 10 ، 000 شرکت کنندگان به جمع آوری ده ها میلیون دلار برای تحقیقات سرطان و درمان است.

در زمان عادی PMC دوچرخه سواران خواهد سفر در بسته در سراسر ماساچوست پوشش 12 مسیرهای پوشا 25 تا 192 مایل بیش از آخر هفته اول ماه اوت است.

اما در این سال با توجه به ویروس نگرانی مردم در 43 ایالت و 12 کشور در زمان خود منحصر به فرد دوره های آموزشی و یا بر روی دوچرخه ثابت در خانه; بسیاری از شرکت کنندگان هنوز سفر در سراسر کیپ کاد و دیگر نقاط خلیج وزارت امور خارجه.

“بسیاری از مردم بر روی دوچرخه را در اینجا در کیپ بالا بردن مقدار زیادی از پول و ماندن در ماموریت گفت:” بیلی استار PMC, بنیانگذار و مدیر اجرایی.

“این یک بازی بسیار بزرگ و متعهد و آنها را درک می کنیم که بسیاری بر ما بدون توجه به جایی که ما سوار,” او اضافه شده با توجه به PMC حساب برای 57 درصد از جیمی صندوق درآمد سالانه.

یکشنبه بعد از ظهر در این سال PMC پیشی گرفته بود $30 میلیون در جمع آوری کمک های مالی شد و در راه به آن $41 میلیون هدف برای جمع آوری کمک 41 سال استار گفت.

در سال گذشته این رویداد مطرح 63 میلیون دلار.

“خاموش 35 درصد از سال گذشته بیشتر سازمان ها را بکشند که شماره” استار گفت. “این سخت تر جهان خارج وجود دارد برای جمع آوری کمک های مالی اما تحقیقات سرطان همچنان یک اولویت برای بسیاری از.”

نیاز به تحقیقات سرطان و درمان بودجه است مهم تر از همیشه در انتخابات گفت: با توجه به پیش بینی کاهش در سرطان تشخیص در بیماری همه گیر کوروناویروس.

“از PMC جامعه ثابت قدم تعهد به نهاد ما این است که فروتنی و الهام بخش” لوری Glimcher, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دانا-فاربر در بیانیه ای گفت:. “بیش از همیشه PMC دلار حیاتی هستند برای حمایت از جهان-کلاس مراقبت از سرطان و منابع اضافی ما با ارائه بیماران و خانواده خود را. ما بسیار سپاسگزار برای ادامه حمایت از PMC و راه های خلاق آن سواران reimagining تجربه خود را در این سال به جمع آوری پول برای Dana-Farber.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PMC یا کمک مالی بازدید www.pmc.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید