همه گیر نشان می دهد نیاز برای تحقیقات پزشکی, اطلاعات استراتژی

یکشنبه گذشته پس از یک روز مادر جمعی در دروازه بهشت کلیسا بود که زندگی جریان به هزاران نفر از خانه پدر باب کیسی دعوت کرده بود تعداد کمی از ما به سهم ما بازتاب بر نقش مهم که مادران باید در جامعه ما به عنوان به خوبی به عنوان ما مبتنی بر ایمان موسسات از طریق سال. ما همچنین سنگ چند آهنگ ایرلندی به افتخار تمام مادران.

نظرات بیان شده توسط مردم از ایرلند و کانادا به Braintree و سالم بودند صادقانه و متفکرانه. پس از بحث چند بیان به من قوی و روشن نظرات خود را در مورد مسائل مربوط به کسب و کار و مدرسه و کلیسا بسته شدن به عدم پزشکی و سیاسی آمادگی. به عنوان یکی اظهار داشت: “انتظار نداشتم خیلی از کشورهای دیگر اما من فکر آمریکا ممکن است آماده تر برای چنین یک بیماری همه گیر به عنوان coronavirus. اما از دوباره باقی می ماند وجود دارد بسیاری از بیماری هایی که ما تحقیقات پزشکی جامعه موفق نبوده و در حال توسعه درمان است.”

یکی دیگر از اخلال نظر “این باید به عنوان جای شگفتی نیست به کسی که ما سیستم پزشکی است که به عنوان تقسیم و حزبی به عنوان سیستم سیاسی ما. هیچ کس با این نسخهها کار با هم دیگر حتی در طول زندگی و مرگ وضعیت است.” جای تعجب نیست که من دریافت برخی از متون تماس های تلفنی و نظرات از مردم در خیابان ها مانند یک از یک مرد جوان در امرسون خیابان دیروز که به رسمیت شناخته شده با ماسک و گفت: “من فکر نظرات خود را در کلیسا در روز یکشنبه بودند بسیار مستقیم و آگاهانه و خواهر مری ان کانلی و بانوی دیگر (ایلین کانلی) آنها بسیار پرشور در مورد نقش مادران در جامعه ما است.” دیگر قرار داده و آن را به طور مستقیم “چرا آن را یک بحران پزشکی قبل از ما شنیدن حقیقت از سیاستمداران و پزشکان؟”

من فکر می کنم ما رهبران سیاسی مانند شهردار مارتی والش و رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر شده است در بالای این وضعیت پس از coronavirus اول را به دست آورد توجه اما من باید به توافق برسند که در کشور ما و در جهان پزشکی, تحقیقات جامعه انجام نمی شود و در پیش بینی و حتی پیدا کردن درمان و راه حل های طولانی مدت کشنده ویروس ها و بیماری ها. مطبوعات بین المللی آغاز کرده است به نگه داشتن جهان سلامت جامعه مسئول این کشنده بهداشت و درمان حوادث. من شخصا شاهد این ظالمانه غفلت از کاستی ها در سال های بسیاری از سیاسی و رسانه ای تجربه است.

آن را نه افرادی که در گسل در سیاست و پزشکی و یا توزیع انتقادی اطلاعات عمومی اما فقدان جامع هماهنگ پزشکی سیستم اطلاعاتی. امروز سیستم های شکسته باید یک شوکی به مردم است که شما باید تقاضا مستقل غیر حزبی گروهی از شهروندان که امید و هدف این است که سلامت و ایمنی مردم ما است. هیچ زمانی بهتر برای آغاز فرایند از interjecting این پیشنهاد در ایالات متحده مناظره ریاست جمهوری و انتخابات. اگر هر نامزد و یا حزب به ارمغان می آورد علاقه ویژه سیاست به این رای دهندگان باید بر این اساس پاسخ و انتخاب یک کمیته از شهروندان محترم که نظارت و ارائه پیشنهادات برای بررسی.

من شنیده صادقانه اعتراض از شهروندان که می خواستم برای دیدن یک کوچک و unspectacular ادای احترام به بنیاد ملت ما و جامعه ما مادران یکشنبه گذشته — اما جلو آمد و با پیشنهادات که ممکن است صرفه جویی در بسیاری از زندگی و ماندگار و با شکوه میراث برای مادران در سراسر جهان است.

اگر ما نمی آیند با هم در این یکی ممکن است ما شانس دوم. ما نیاز به یک سری ایده های جدید.


ری فلین است سفیر سابق آمریکا به واتیکان شهردار بوستون و ملی رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس شهرداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net