وحشت خرید آسان تر دور نگه داشته

استرالیایی ها کاسته کردن وحشت از خرید مواد غذایی و تغییر رفتارهای خود را مطابق با, اجتماعی, فاصله, قوانین, در محل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

آخرین ضروری است تحقیق می یابد نظرسنجی بیشتر مردم را محدود گردش به فضاهای اجتماعی و مغازه ها و رستوران ها و گروه حوادث و متوقف دست دادن یا بغل کردن مردم نسبت به یک هفته پیش است.

حدود چهار-در-پنج نفر از کسانی که در نظر سنجی در حال حاضر چسبیده با توصیه های بهداشتی در خانه بمانند مگر اینکه به شدت لازم است و برای حفظ 1.5 متر از دیگران است.

نصف نیز کاهش استفاده از پول نقد در میان نگرانی های پول در حال تغییر دست می تواند گسترش ویروس.

در همان زمان تعداد زیادی از مردم که تا به حال خریداری اضافی مواد غذایی به سهام خود را pantries کاهش یافته و طی هفته گذشته به کمتر از دو-در-یک.

کسانی که در زمینه های منطقه ای شد کمتر احتمال دارد به جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی است.

این بررسی همچنین نشان داد اکثر مردم فکر می کنند اقتصاد را آهسته بازیابی به جای سریع ضربه محکم و ناگهانی بعد از چند سال بسیاری از چیزهایی که تعطیل.

بیش از نیمی از کسب و کار شد و به احتمال زیاد افسرده برای شش ماه یا یک سال پس از آن که طولانی بازیابی کند.

و فقط یک سوم بیشتر فکر coronavirus را طولانی مدت تاثیر اقتصادی که تحت فشار قرار دادند و استرالیا به طولانی رکود است.

افراد جوان بودند کمی بیشتر احتمال دارد به خوش بینانه در مورد بازیابی.

پس از دولت خود را اعلام کرد 1500 $در هر دو هفته یکبار یارانه دستمزد طرح تقریبا یک سوم از افراد مورد مطالعه گفتند که مبارزه با از دست دادن کوتاه مدت از درآمد را دریافت کنید و کمتر به مردم گفت: آنها را با مشکلات جدی مالی از پس یک هفته پیش.

در سراسر هیئت مدیره وجود دارد افزایش اعتماد به اطلاعات که از سوی دولت و رسانه ها و اعتماد به نفس بیشتری که مردم به طور کامل آگاه در مورد وضعیت و چه باید بکنند.

در اصل منتشر وحشت خرید آسان تر دور نگه داشته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de