وحشت کار می کنند ممکن است در فیلم های زامبی, اما آن را ساخت coronavirus بدتر برای همه

با کروناویروس در سراسر ایالات متحده آمریکایی واکنش های مختلفی. برخی از آنها هوشمند هستند, دیگران بسیار است.

دور ماندن از جمعیت بزرگ, جوراب زنانه ساقه بلند تا در تجویز دارو و مواد غذایی در صورتی که در صفحه اصلی انزوا و شستن دست و اغلب همه عاقلانه در مواجهه با یک بیماری همه گیر است که گسترش از طریق ویروس مملو از قطرات عطسه و یا سرفه با افراد بیمار.

از سوی دیگر احتکار مقادیر زیادی از کاغذ توالت جعبهها از آب بطری یا پنج سال منابع از ضد عفونی کننده دست که اگر پایان نزدیک است غیر منطقی است و سودمند به شهروندان خود را. برای یک چیز, بهداشت عمومی کارشناسان می گویند بهترین راه برای تمیز کردن germy دست به شستن آنها با آب و صابون. آن را نیز می تواند معکوس به انکار ضد عفونی کننده دست به دیگران که می تواند با استفاده از آن برای جلوگیری از گسترش عفونت به شما. و حتی اگر ویروس رفتن نیست دور فردا, دارو برای درمان عفونت کروناویروس است که انتظار می رود در ماه های آینده. واکسن می تواند آماده مدتی در سال آینده.

و پس از آن وجود دارد به سادگی ابلهانه و خودخواه واکنش های مانند سرقت سهام پزشکی facemasks از بیمارستان ها و امکانات پژوهشی به عنوان گزارش شده در ایالات متحده است. این کشور در حال حاضر دارای یک محزون می خوانی عرضه ناکافی facemasks و دنده محافظ به دور از کسانی که کار با افراد بیمار به خطر می اندازد همه.

وحشت در چهره یک بیماری همه گیر ممکن است حس را در داستانی زامبی کتاب مکاشفات یوحنا که در آن 100 ٪ از افراد آلوده به نوبه خود به خوردن گوشت هیولا, اما این نوع خودخواه و غیر منطقی رفتار می تواند بسیار خوبی را coronavirus شیوع بدتر برای هر کس دیگری.

البته مردم باید نگران و فوق العاده-اما گویا اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از پایین آمدن با COVID-19 — برای خود بلکه برای دیگران در جامعه که در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ مانند افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. و این درست است که مقامات بهداشتی باید دلایل خوبی برای بیشتر نگران این ویروس جدید از آنفلوانزای فصلی با وجود این واقعیت است که سابق مسئول کمتری از مرگ و میر در این سال نسبت به دومی. اما واقعیت این است که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که آلوده خواهد شد که در حد متوسط خفیف و یا حتی بدون علائم است. وجود دارد به سادگی هیچ دلیل خوبی برای توده ها به دمدمی مزاجی.

به عنوان تست رمپ تا پس از یک مشکل تاخیر تعداد موارد تایید شده به احتمال زیاد افزایش سرعت. با همان جهانی مرگ و میر. همانطور که این اتفاق می افتد, مردم نیاز به نگه داشتن خود را وحشت سطح در چک.

این به این معنی:

— نه خواستار تست های تشخیصی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اگر شما به خوبی و تا به حال شناخته شده در تماس با یک فرد بیمار. ایالات متحده کمبود تست کیت و اولویت باید با توجه به آن نشانه هایی از بیماری و یا با مستند قرار گرفتن در معرض به عصبی germophobes.

— نمی خرید به “درمان معجزه” چنین آشامیدنی نقره معجون که کشیش تلویزیونی جیم باکر شده است هاوکینگ در خود را نشان می دهد که او ادعا می کند می تواند به درمان مردم از یک COVID-19 عفونت در 12 ساعت. آن را نمی تواند; در واقع هیچ درمانی پیدا شده است. تاپیک رو به یک محل خاص در جهنم برای کسانی که در حال سود بردن از این شیوع.

— در حال شک و تردید از داروهای خانگی به اشتراک گذاشته شده توسط دوستان شما که ظاهرا پیشنهاد حمایت از عفونت مانند تراشیدن موهای صورت (یک اسطوره است که ناشی از تنفسی ایمنی پوستر برای ارائه دهندگان خدمات سلامت از سال 2017) و یا اجتناب از بستنی و سایر مواد غذایی سرد.

— نشان دادن شفقت به جای بی اعتمادی و تحقیر برای کسانی که آلوده می شوند و یا خود quarantining برای محافظت از بقیه از ما.

— و داشتن صبر و شکیبایی با دولت های محلی و مقامات دولتی که در حال دست و پنجه نرم با سخت گیری و تلاش برای راه رفتن روی خط بین خوشنودی و افراطی برای حفاظت از جامعه است. آن را حس برای کل شهرستان به قرنطینه به ایتالیا انجام می شود ؟ ما تنها می دانیم در حقیقت.

با بازار سهام seesawing و ما معمول محل کار یا مدرسه روال مختل ممکن است احساس کمی مانند پایان جهان به عنوان ما آن را می دانم. نیست و ما باید بر این اساس عمل. مراقب باشید بر عهده دارد اما نه در به وحشت همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de