امدادگران به زودی انجام در خانه coronavirus آزمون در ماساچوست

امدادگران در سراسر ماساچوست به زودی قادر خواهد بود برای رفتن به طور مستقیم به خانه های مردم و انجام coronavirus آزمون یک مرحله جدید است که مقامات بهداشتی می گویند کمک خواهد کرد که آنها را شناسایی بیماران بیشتر و آنها را به یک تصویر واضح تر از چگونه گسترده این ویروس است.

“COVID-19 یک بحران بهداشت عمومی و یکی از بزرگترین مشکلاتی که ما در حال حاضر مواجه است که ما در حال تست اندازه کافی بیماران,” گفت: دکتر اسکات گلدبرگ مدیر اورژانس خدمات پزشکی در بریگهام و زنان بیمارستان. “ما نمی دانیم که دامنه مشکل و تا زمانی که ما مردم را آزمایش ما در حال رفتن به می دانم که چقدر بد است و چگونه ما می توانید بهترین آن را حل کند.”

به عنوان بخشی از یک ابتکار عمل مشترک بین همکاران بهداشت و درمان و اورژانس خدمات گلدبرگ در روز شنبه برگزار می شود یک دوره آموزشی در ددهام که در آن او نشان داد یک گروه ارشد پزشکی اورژانس تکنسین با فالون آمبولانس خدمات نحوه اداره آزمون در بیماران ساختگی.

“هر زمان وجود دارد چیزی جدید در مراقبت های بهداشتی فرآیند ما همیشه هیجان زده می شود بخشی از آن گفت:” اندرو DeFrias یکی از ارشد EMTs که شرکت در این دوره آموزشی ، “هر چیزی را برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر ما خوشحال به انجام است.”

ددهام MA: مارس 21, 2020: دکتر اسکات گلدبرگ دارای یک دوره آموزشی در مورد نحوه اداره COVID-19 آزمون به کارکنان پزشکی در فالون آمبولانس در ددهام ماساچوست. (کارکنان عکس نیکلاس Czarnecki/MediaNews گروه/بوستون هرالد)

در طول دوره از یک ساعت گلدبرگ نشان داد که چگونه برای وارد کردن سواب به بینی می شود بیمار را شکست خاص احتیاطی و تا به حال EMT سرپرستان از طریق یک محاکمه اجرا در پاسخ به یک coronavirus تماس بگیرید.

با توجه به گلدبرگ آنها با هدف راه اندازی این طرح در چند روز آینده خواهد شد اما در ابتدا تنها ارسال EMT سرپرستان. در نهایت هر چند او گفت که آن دسته از سرپرستان را آموزش زمینه امدادگران به اداره آنها را به عنوان به خوبی.

“این است که همه قلمرو ناشناخته بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کسی که ما در حال ارسال به طور بالقوه ارتباط برقرار کردن با یک COVID بیمار واقعا دکمههای تا از نظر ایمنی,” گلدبرگ گفت.

اما گلدبرگ گفت که به دلیل coronavirus آزمون در حال حاضر منابع کمیاب او تخمین می زند که آنها تنها قادر خواهد بود برای خدمت به شش تا هشت نفر در هر روز.

“در نهایت یک بار توانایی ما برای تست افزایش می دهد و ما امیدواریم که به زودی اتفاق می افتد — ما می خواهیم تا آماده شود به طوری که ما می توانیم به جامعه و تست مردم به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند” گلدبرگ گفت.

در علاوه بر این به درک بهتر از این دامنه ویروس گلدبرگ گفت: یک دلیل مهم برای اتخاذ این تغییر است و بنابراین به طور بالقوه آلوده مردم نمی بازدید از بیمارستان ها و آلوده کارکنان پزشکی و یا بیماران آسیب پذیر.

“ما می خواهیم به نگه داشتن این اشکال اگر در همه ممکن است. اگر تنها دلیل یک بیمار در بیمارستان برای یک, تست, ما می خواهیم به نگه داشتن آنها را دور و را در آزمون به آنها,” او گفت:.

در علاوه بر این به در دسترس بودن آزمون گلدبرگ گفت: بزرگترین مانع است که آنها مانع از انجام این کار هر چه زودتر این بود که دولت مقررات اجازه نمی دهد برای امدادگران برای انجام آزمون. اما وزارت صحت عامه به روز رسانی پروتکل در شب جمعه و پاک راه را برای آنها را به آغاز خواهد شد.

“در حال حاضر ما در حال مبارزه با یک دشمن ناشناخته. ما هیچ ایده چگونه گسترده COVID دلیل است که ما فقط نمی آزمون به اندازه کافی مردم” گلدبرگ گفت. “من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر مهم تست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de