هفته مد پاریس می رود دیجیتال در سن coronavirus

پاریس — coronavirus همه گیر است القا فوق العاده غیر قابل پیش بینی در حال حاضر به ثبات در هفته مد پاریس. پس از لغو ژوئیه نشان می دهد که برای لباس های مردانه و زنانه, طراحی لباس, مد فرانسه فدراسیون سازمان یافته بی سابقه ای برنامه دیجیتال-تنها وقایع به جای.

بالا خانه ها مانند شانل و دیور و هرمس خود را نشان داد جدید پاییز و زمستان 2020/2021 couture مجموعه و یا خود را در بهار و تابستان 2021 لباس مردانه مجموعه آنلاین در هفته گذشته — اما با هیچ مهمانان مشهور, هیچ رواج editor-in-chief, Anna Wintour, و هیچ یک از معمول دیوانه وار رسانه های سیرک.

هیچ یک از مردم اجازه داده شد برای دیدن لباس در فرد در تمام, در واقع در طول این بر روی صفحه نمایش-نسخه فقط در هفته مد.

فدراسیون تصمیم گرفت در این بهار که به دلیل اجتماعی فاصله دستورالعمل ها در هفته مد پاریس — مشهور برای آن 25 سانتی متر (9 اینچ)-یک-پایین صندلی کمک هزینه — را جست و خیز در فرد نشان می دهد برای یک فصل و بازگشت به حالت عادی و یا حداقل طبیعی جدید در ماه سپتامبر محرومیت موج دوم.

“این بازی uncharted waters این فصل کاملا جدید توپ بازی” اددا سردبیر مجله در-بزرگ جسیکا Michault گفت.

فایل – در این Feb. 26, 2020, فایل, عکس, مدل لباس زنانه خلاقیت برای Kenzo مجموعه مد در زنان در هفته مد پاییز/زمستان 2020/21 ارائه شده در پاریس. (AP Photo/Thibault کامو فایل)

شانل زندگی جریان آن دوخته شده نشان می دهد سه شنبه بعد از خلبانی چنین رویکردی در آن کروز مجموعه در ماه ژوئن. Hermes ارائه شده در آن نشان می دهد به عنوان یک دیجیتال “تجربه” در دو روز جداگانه یک جریان زنده و بار دوم به عنوان یک ویدیو پخش.

والنتینو در ضمن رفت و “سرکش” در این فصل با رونمایی آنلاین دزدکی حرکت کردن پیش نمایش در طول آن اختصاص داده شده couture اسلات شنبه از آنچه در آن وعده داده می شود یک اجرای زنده در رم برای بعد از آن در ماه. آن را می گوید که بعد از آن رویداد را “گرد هم آوردن انسان و دیجیتال لمسی ایجاد یک گفت و گو که در آن نه از آنها را منجر شود.” آن را ندارد گفت: اینکه که به معنی واقعی اعضای عمومی را مجاز به حضور و یا با توجه به جزئیات.

دیجیتال جدید در هفته مد پاریس, تقویم بد نیست برای همه است. به طور معمول وجود دارد یکی رسمی نشان می دهد در هر ساعت اجازه می دهد گاز guzzling اتومبیل به crisscross پاریس حمل و نقل سردبیران و از سالن. اما از آنجا که وجود دارد بدون نیاز به سفر در این فصل جدا از آشپزخانه به اتاق نشیمن و بازگشت به بالا بر روی آب معدنی و قهوه — نشان می دهد شده است فاصله فقط 30 دقیقه به طور موثر دو برابر این مقدار در تقویم را نشان می دهد. جدید شکاف شده اند پر از خانه های کوچک که به طور معمول نمی توانید یک نگاه در و مردانه, تازه مانند ارنست W بیکر Alled-مارتینز سرد TM و Egonlab.

در این Feb. 25, 2020, فایل, عکس, مدل لباس زنانه خلاقیت برای دیور مجموعه مد در زنان در هفته مد پاییز/زمستان 2020/21 ارائه شده در پاریس. (AP Photo/Thibault کامو فایل)

“در این فصل قطعا تغییر کرده است, صنعت مد در حال حرکت رو به جلو به خصوص برای کوچکتر برندها به دیجیتال, خیابان می توانید آنها را بزرگتر دید بودن در تقویم” Michault گفت. در این فصل تقویم دارای یک رکورد 68 مردان نشان می دهد بیش از پنج روز است.

آن را خیلی زود به بگویید که آیا این صدای ناقوس مرگ به صورت سنتی مد نشان می دهد اما برای, haute couture بسیاری از مد منتقدان هشدار می دهند که این رویکرد نمی تواند عدالت را به هنر لوکس, مد, و آن را فقط نمی گرفتن.

“پاریس است که در آن طراحان نشان می دهد ایده ها و ایده ها نمی تواند از طریق مگر در مواردی که نشان می دهد در حال ارائه به تنفس شاهدان که می تواند شهادت با احساسات به زندگی و لباس و چوب بست” گفت: Long Nguyen های مستقل و منتقد که دهه را صرف رعایت مد از ردیف جلو.

“آن را مانند جسمی رفتن به تبت و یا مشاهده آنلاین آن — آن را به همان تجربه است. برای تجاری لباس, دیجیتال, جریان, خوب است, اما طراحی لباس و مد بالا متفاوت است,” او اضافه شده است.

هفته مد پاریس گفته است که فصل آینده در ماه سپتامبر women’s ready-to-wear, وجود خواهد داشت یک بازگشت به حالت “عادی” سبک فیزیکی را نشان می دهد اما با توجه به تهدید مداوم از تجدید حیات از ویروس ها به احتمال زیاد به تغییر راه آنها نمایش گذاشتن لباس های خود را. پاریس خانه ممکن است به اجاره فضاهای بزرگتر به موقف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و یا کاهش مخاطبان اندازه.

“یا علامت های تجاری خواهد شد در سالن های غول پیکر مانند Louis Vuitton یا کوچک و جمع اوری لیست مهمان با مهمان کمتر. یا دیجیتال. هیچ چیز ضربان در یک نمایش مد نشستن در ردیف جلو و دیدن لباس های نزدیک اما چیزی را برای رفتن به به” Michault گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>