پارکینگ توجه به ‘احمق’ راننده آنژو

وجود دارد چیزی در مورد ماشین ها و توانایی های خود را به بدترین مردم.

اما مطلقا هیچ استدلال برای خشم جاده است که می تواند به توجیه این واکنش راننده به یک مورد از بد پارکینگ.

آسیایی, زن Prue, که زندگی, Queenstown, نیوزیلند به حال پارک در انتهای یک بن بست جاده هنگامی که او دریافت تند و زننده توجه داشته باشید در مورد مهارت های پارکینگ.

در حالی که این جاده تا به حال هیچ-پارکینگ خطوط در امتداد آن Prue گفت: دیگر ساکنان و کسب و کار در این نزدیکی هست اغلب کارکنان پارک اتومبیل خود را در نزدیکی یک چمن آستانه و در سراسر پیاده رو به عنوان به خوبی.

اما فقط یک هفته پس از حرکت به منطقه او کشف تکان دهنده نامه بر روی شیشه جلو — گفتن او به “عمل مانند کیوی”.

مرتبط با: درخشان پاسخ به همسایه عصبانی پارکینگ توجه داشته باشید

مرتبط با: مامان گرفتار, توجه داشته باشید در جنگ بیش از نقطه پارکینگ

A woman has shared the racist note left on her car after she parked on the footpath. Picture: Supplied
media_cameraیک زن مشترک نژادپرستانه توجه داشته باشید در سمت چپ بر روی ماشین او پارک شده در پیاده رو. تصویر: عرضه

“توقف پارکینگ در پیاده رو. تنها یک زن آسیایی خواهد بود تا احمق. شما در نیوزیلند زندگی می کنند. قانون مانند یک کیوی. ما کودکان که با استفاده از پیاده رو,” توجه داشته باشید بخوانید ، co.nz گزارش.

این مرد 26 ساله در نقل مکان کرد به Christchurch از چین چهار سال پیش اما هفته گذشته تا به حال نقل مکان به یک آپارتمان جدید در کانون گردشگری برای یک کار جدید گفته او “حیرت زده” توسط همسایه اش واکنش.

“هنگامی که من برای اولین بار آمد به نیوزیلند من فکر کیوی واقعا خوب و دوستانه و لبخند. من فکر نمی کنم هر کس نوشت که توجه داشته باشید که اقدام بسیار کیوی’,” او گفت: انتشار.

Prue رفت و به او می گویند “درک” چرا این فرد عصبانی بود اما او ناراحت شد توسط نژادپرستانه ،

“می تواند وجود داشته باشد بهتر راه برای اجازه دهید من می دانم آن مجاز نیست. من فکر می کردم ‘شرم بر آنها”. آنها بحث در مورد کودکان … رفتار آنها نیست یک مثال خوب برای کودکان,” او گفت:.

در حال حاضر Prue که فاش نمی, او نام خانوادگی نشان داده است او را “ترس” آنها ممکن است به او صدمه دیده و یا آسیب خود را ،

“من واقعا احساس نمی امن در حال حاضر به دلیل این کاغذ,” او گفت:, توضیح او گزارش کرده است عمل تبعیض به پلیس.

اما پاسخ به این توجه باعث شده که تقسیم بزرگ با بسیاری از استدلال است که در حالی که “نژادی کمرنگ” شد — او در اشتباه بیش از پارکینگ خود را.

“توجه داشته باشید در ماشین خصوص پارکینگ می شده اند خوب است. نژادی کمرنگ بود چه آلوده آن” است.

“اگر کسی به پارک اتومبیل خود را در footbath من خیلی عصبانی کردن بیش از حد” یکی دیگر گفت.

در حالی که یکی نوشت: “ترک توجه داشته باشید مانند این است که نشانه ای از ترسو. آنها به وضوح می دانم که او چه کسی است اما به جای مقابله با او آنها را ترک که خط ناخوانا.”

“حتی اگر او در اشتباه است که او پارک شده وجود دارد هیچ بهانه ای به ترکیه. متوقف کردن بهانه ای برای تحت الشعاع قرار دادن این واقعیت که نویسنده از خط و می توانست پیام خود را در سراسر بدون اظهارات نژادپرستانه” شخص دیگری در لباس پوشیدن.

خشم بیش از پارکینگ

در ماه ژانویه یک درایور دیگر باعث خشم بعد از پارکینگ بین دو اتومبیل در یک فاصله ایجاد شده با توجه به جادار پدر و مادر و کالسکه بچه و لکه های.

یکی از نا امید رانندگان در زمان به Facebook, گروه غرب درونی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به شرم ناشی از بی فکری راننده توضیح او “کالایی” به عنوان آن ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای او برای رسیدن به ماشین خود را.

به اشتراک گذاری یک عکس سیاه و سفید اولی به وضوح بیش زرد خط مرزی عصبانی مادر اجازه پاره کردن.

Last month, a mum shamed a ‘selfish’ driver who parked between two family cars in the ‘parents with pram’ spots at Birkenhead Point. Picture: Facebook/Inner West Mums
media_cameraماه گذشته یک مادر خجالت یک خودخواه’ راننده ای که پارک شده بین دو اتومبیل خانواده در والدين با کالسکه’ نقاط در بیرکنهید نقطه. تصویر: Facebook/غرب درونی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

“امروز کسی فکر آن را یک ایده عالی به پارک بین اتومبیل در پدر و مادر با کالسکه بچه در فضا. این فرد سمت چپ صندلی راننده و کودک را درب ماشین من (سمت چپ) مسدود شده,” او نوشت.

“من به اندازه کافی خوش شانس بود با مادر من خیلی به او کمک کرد در غیر این صورت آن شده اند که فاجعه در تلاش برای حرکت ماشین.”

به عنوان یک نتیجه او اجازه پاره کردن راننده در توجه داشته باشید ناخوانا در رژ لب قرمز در پشت پلاستیک رومیزی.

“شما قرار است به انجام این کار. احترام” آن را بخوانید.

این پست را به دست آورد یک پاسخ بزرگ با همکار دانشگاه علوم پزشکی مشهد موافقت راننده به عمد نادیده فضای اضافی کاربران از پدر و مادر با کالسکه بچه و لکه های مورد نیاز برای مانور کودکان و کالسکه بچه در داخل و خارج از اتومبیل.

She left a furious note on the car window after blasting the ‘rude’ parking. Picture: Facebook/Inner West Mums
media_cameraاو در سمت چپ خشمگین توجه داشته باشید در این پنجره ماشین پس از انفجار ‘ادب’ پارکینگ. تصویر: Facebook/غرب درونی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

“من می خواهم که به نام مرکز مدیریت و کلانتر. که وحشتناک” است.

“چه بی ملاحظه مالی” دیگر نوشت.

یکی گفت: “صرف نظر از اینکه این نقطه بود که یک کالسکه نقطه و یا یک ماشین به طور منظم ، مسدود کردن یک درایور دیگر در مانند این است که بسیار بی ادب. آنها خوش شانس هستید همه آنها بود فوق العاده بزرگ توجه داشته باشید در ماشین خود را.”

“هیچ کلمه ای برای این سطح از حق” شخص دیگری mused.

“این مسخره است که یک ادم سفیه و احمق” دیگری گفت.

آیا شما فکر می کنم آن است که تا کنون قابل قبول به پارک بد است ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.

در اصل منتشر شده به عنوان پارکینگ توجه به ‘احمق’ راننده آنژو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>