مجلس اجتناب موهای بحث لبنی لایحه

سیاست خودی برای May 14: کانادا یک چهره جدید از پاسخگویی به اقتصاد رو به بهبودی طولانی و مرز بسته باقی می ماند ،

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

در آنچه به عنوان شمارش آهسته اخبار روز برای نخست وزیر جاستین ترودو نشان داد چند قطعات اطلاعات در مورد مرحله بعدی کمک های اضطراری. PM گفت: دانش آموزان می توانند درخواست خود را برای سود ماهانه شروع فردا. او همچنین اشاره کرد که 120,000 شرکت هایی که استخدام یک ترکیب دو میلیون کانادایی تایید شده اند برای فدرال یارانه دستمزدو بیش از 500,000 کسب و کارهای کوچک باید امن اضطراری وام. ترودو همچنین خاطر نشان کرد کسب و کار است که اگر آنها واجد شرایط نیست برای هر برنامه های امداد در جدول توسعه اقتصادی منطقه ای سازمان های در حال تقسیم 1 میلیارد دلار تزریق برای پر کردن شکاف های باقی مانده. (بخوانید ترودو کامل سخنان.)

چهره جدیدی از دولت پاسخگویی به زودی کارن هوگاندولت نامزد به جای اواخر مایکل فرگوسن به عنوان حسابرس کل کانادا. هوگان کار کرده است در سارنوالی پس از سال 2006 و زندگینامه یادداشت ها نشان می دهد او به طور کامل دو زبانه.

فرگوسن یک هارپر دوران منصوب که به طور منظم ناودان دولت های هر دو خطوط سیاسی بود که در ابتدا برای انتقاد فاقد تسلط در فرانسه. پس از مرگ ناگهانی خود را در ماه فوریه 2019, ترودو چپ موقعیت خالی برای بیش از یک سال. طولانی اتفاق آرا موافقت حرکت تصویب توسط مجلس در تاریخ 20 آوریل در نهایت دولت را مجبور به ارائه یک نامزد برای مجلس تصویب.

آیا شیر بحث: دیروز عوام شده از طریق دیگری اورژانس هزینه های لایحهC-16برای کسانی شمارش—که تغییر فقط یک بخش از کانادا لبنی کمیسیون عمل می کنند. متن فعلی اجازه می دهد تا فدرال وزیر دارایی به گسترش وام به کمیسیون است که می تواند اضافه کردن به $300 میلیون در هر زمان داده شده. C-16 قابل توجه در آن اختصار افزایش این تعداد به 500 میلیون دلار. به عنوان شده است, های اخیر خود, سفارشی, نمایندگان مجلس با تصویب این لایحه در روز بود.

استفان ماهر صرف هفته حفر به پیامدهای وحشتناک کشتار جمعی در نوا اسکوشیا به پایان رسید که با 22 زندگی از دست داده است. در حال حاضر, ماهر, گزارش که اطلاعات جدید است “بالا بردن سوالات جدی در مورد راه RCMP رفتار کابوس یورش.” برخی از مقامات مجری قانون او می نویسد: در حال حاضر شاید اگر حداقل برخی از مرگ و میر می تواند مانع شده اند. ماهر می پرسد شش کلید سوالات پاسخ داده نشده در مورد قتل.

چقدر می تواند به اقتصاد کانادا واقعا بهبود می یابند ؟ Jason کربی نوشتن در maclean’sمی گوید کانادا است پایدار یک فروپاشی اقتصادی است که بسیاری از اقتصاددانان هشدار می دهند را به رکود بزرگ به نظر می رسد اهلی در مقایسه ،

به عنوان هفته از coronavirus محدودیت هایی که کشیده روی آن را تبدیل به بیشتر از همیشه آشکار است که امید بازگشت سریع به راه کارهای قبل از—افسانه V شکل بازیابی—از سوال. “این است که افکار واهی و پوچ به این باور است که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی در تابستان می گوید:” بنیامین تل معاون اقتصاددان ارشد با CIBC.

به عنوان اتاوا و استان ها پاسخ به هر چه بحران در انتظار کربی خواسته شش اقتصاددانان چگونه برای نجات اقتصاد. آنها برای یک پان-طرح ملی برای بازگشایی, برای کسب و کارتابستان از هزینه های زیربنایییک فروش تعطیلات مالیاتی برای مصرف کنندگان و بیشتر (شما فقط باید به کلیک بر روی خود را برآورده سازد econo-تعمیر).

The Globe and Mail , به گزارش کانادا-آمریکا مرز بسته شدن غیر ضروری سفر تمدید خواهد شد یکی دیگر از ماه ژوئن 21, اما آنها یافت ارشد منبع ناشناس که پیش بینی “بحث سخت” خواهد آمد قبل از توسعه آینده زمانی که “احتمال وجود خواهد داشت دیدگاه های مختلف در زمانی که شروع به بلند کردن محدودیت” در هر دو طرف مرز.

باید چسبیده به خانه جدید ما عادی است ؟ تورنتو سابق بالا شهر, برنامه ریز, councillor rob frodمی نویسد: در maclean’s که برای تمام مشکلات تحمیل شده بر شهری کانادایی در میان همه گیر این غیر منتظره دوران کاهش رفت و آمد و کوچکتر ردپای می تواند ارائه کیفیت بهتر از زندگی در دراز مدت است.

ما می توانید شروع به کاهش وابستگی ما به نفت حرکت به سمت decarbonized شهرستانها که در آن پیاده روی و دوچرخه سواری واقعی حمل و نقل را انتخاب کند. ما می توانیم شروع تولد دوباره زندگی عمومی در شهرها به عنوان مکان هایی برای, مردم برای طبیعت و برای سلامتی ما.

اخبار جهانی انداخته یک نظرسنجی ایپسوس ثروت باد اورده دیروز گزارش داد که بسیاری از کانادایی ها خوب هستند به تأخیر انداختن انتخابات تا همه گیر آرام بیشتر و بیشتر از ما در حال از دست دادن عزم ما در سخت فیزیکی, فاصله, و اکثریت قریب به اتفاق از کانادایی ها بی اعتمادی دولت چین.

در تازه ترین تصویر از هفته مایکل Fraiman—یک نویسنده به طور منظم از این خبرنامه—میریزد نور در کبک غیر عمدی آزمایش در روانشناسی کودک کودکان و نوجوانان به عنوان بازگشت به مدارس سراسر استان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de