مسافران ترک کشتی لنگر انداخت خاموش ژاپن پس از قرنطینه به پایان می رسد

توسط MARI یاماگوچی و پرورش klug تعلق گرفت.

یوکوهاما ژاپن (AP) — حدود 500 مسافر در سمت چپ الماس شاهزاده کشتی کروز چهارشنبه در پایان بسیار انتقاد دو هفته قرنطینه که موفق به متوقف کردن گسترش ویروس جدید در میان مسافران و خدمه.

قرنطینه را بدترین بازیکن میدان شد و تاکید کرد که مقامات ژاپنی اعلام 79 بیشتر موارد آوردن مجموع در کشتی به 621. نتایج هنوز در انتظار برای برخی از مسافران و خدمه در میان اصلی 3,711 مردم در هیئت مدیره.

دولت ژاپن همواره مورد سؤال بوده است بیش از آن تصمیم به نگه داشتن مردم در کشتی که برخی از کارشناسان به نام کامل ویروس انکوباتور. الماس شاهزاده خانم است که اکثر عفونت ها در خارج از چین که در آن بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 پدید آمده در اواخر سال گذشته.

بسیاری از دولت های خارجی اجازه نمی دهد که مسافران از کشتی بازگشت مگر اینکه آنها را از طریق یکی دیگر از دوره قرنطینه پس از آن قابل توجه بود برای دیدن مسافران پیاده به تاکسی و ناپدید می شوند به یوکوهاما جایی که کشتی لنگر انداخت.

ژاپنی, سربازان کمک اسکورت برخی از مسافران از جمله یک مرد مسن در یک صندلی چرخدار که عینک ماسک برگزار شد و عصا. برخی کردم در اتوبوس برای حمل و نقل به ایستگاه قطار. برخی از مردم هنوز هم در کابین خود دست تکان دادند خداحافظی خود را از بالکن به کسانی که در حال حاضر پردازش شده است.

“من کمی نگران هستم اگر من خوب به کشتی, اما آن را بسیار دشوار جسمی” 77 ساله از سایتاما در نزدیکی توکیو که خاموش کردم با همسرش گفت Kyodo News. “در حال حاضر ما فقط می خواهم به جشن می گیرند.”

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو در ابتدا گفت: کسانی که با منفی ویروس آزمايش انجام ژاپنی قرنطینه نیاز و آزاد بودند به راه رفتن و رفتن به خانه بر حمل و نقل عمومی. او گفت: مسافران تنها خواسته بهداشت با دقت برای چند روز و اطلاع مقامات بهداشتی در صورتی که هر گونه علائم یا نگرانی.

اما پس از جلسه با کارشناسان در روز بعد او خواست سابق مسافران به خودداری از غیر ضروری گردش کنید و سعی کنید به ماندن در خانه برای حدود دو هفته است.

“COVID-19 نیست 100% شناخته شده و بسیاری از مردم با آلوده کردم در الماس شاهزاده خانم. در نظر گرفتن این عوامل را در نظر ما معتقدیم در نظر گرفتن احتیاط بیشتری کمک خواهد کرد برای جلوگیری از خطر عفونت های آینده,” او گفت:.

برخی از مسافران گفت: در توییتر آنها دریافت بهداشتی اشکال در صبح درخواست اگر آنها تا به حال علائمی مانند سردرد و تب یا سرفه. مسافران که آزمایش منفی بود و هیچ علائم هنوز هم تا به حال به خود درجه حرارت بدن بررسی می شود قبل از خروج.

مسافران شد با ارائه یک گواهی مبنی بر منفی خود را آزمون نتایج و تکمیل شده است.

هنوز Masao Sumida یک 84 ساله مسافر از چیبا در نزدیکی توکیو گفت: NHK تلویزیون او نگران بود و مردم در اطراف او ممکن است شک و تردید است. “من می دانم که من تست منفی اما من می ترسم مردم ممکن است سعی کنید به دور ماندن از من,” او گفت:.

Mitsuo Kaku, یک استاد در دانشگاه توهوکو آزمایشگاه از بیماری های عفونی گفت: در NHK که خطر انتقال ویروس توسط کسانی که آزمایش منفی کم است اما مسافران که این کشتی باید “استفاده کافی احتیاطی” برای محافظت از خود و مردم در اطراف آنها را برای حدود دو هفته بیشتر.

حدود 500 مسافر در حال ترک کشتی توسط چهار شنبه شب و مقامات به صرف سه روز آینده پیاده حدود 2000 دیگران است. الماس شاهزاده خانم قرنطینه پس از یک مسافر که در سمت چپ این کشتی پیش از آن در هنگ کنگ داشت به ویروس.

اعضای خدمه که نمی تواند محدود به اتاق خود را به این دلیل که آنها مشغول به کار هستند انتظار می رود به اقامت در کشتی.

موسسه ملی بیماری های عفونی گفت: در گزارش روز شنبه که خدمه به حال شده است به طور کامل جدا شده در طول دوره قرنطینه. آن گفت: قرنطینه شد موثر در کاهش انتقال در میان مسافران و افزایش موارد نسبت به پایان بود و بیشتر در میان خدمه یا مسافران در مشترک کابین.

“لازم به ذکر است که با توجه به ماهیت کشتی های فردی جدا از تمام کسانی که در داخل امکان پذیر نخواهد بود ،

برخی از کارشناسان پزشکی که با کمک قرنطینه باید گفت ضد عفونت اقدامات اغلب درهم و برهم در کشتی. چهار کارکنان بهداشتی — قرنطینه رسمی پزشک و پیراپزشک که در زمان آلوده مسافر به بیمارستان و وزارت بهداشت رسمی — آلوده شد.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: کنترل سلامت سازمان دیده بان برای خدمه شروع شد بلافاصله از آنجا که آنها می تواند گسترش یافته و در انزوا نگه داشته و با استفاده از خالی مسافر اتاق.

قبل از قرنطینه در کشتی به پایان رسید و ایالات متحده تخلیه بیش از 300 آمریکایی ها قرار داده و آنها را در قرنطینه در ایالات متحده آمریکا برای از 14 روز. کره جنوبی روز چهارشنبه بازگشت هفت نفر از کشتی کروز قرار دادن شش کره جنوبی و یک ژاپنی اعضای خانواده به قرنطینه.

استرالیا تخلیه حدود 180 نفر در اوایل روز شنبه خواهد بود که ماندن به مدت دو هفته در یک مرکز در نزدیکی شهر شمالی داروین. و اجاره Cathay اقیانوس آرام پرواز حمل 106 مسافر وارد هنگ کنگ خواهد شد که قرنطینه آنها در حومه شهر مسکن دولت بلوک.

دیگر مسافران خارجی بودند به برداشت چارتر پرواز های ارسال شده از کانادا و ایتالیا است.

دولت آمریکا گفت: آمریکایی ها که باقی مانده در هیئت مدیره به جای بازگشت در چارتر پرواز نمی خواهد اجازه داده می شود به ازای حداقل دو هفته پس از آنها به ساحل می آیند. دولت های دیگر چیدن تا مسافر سیاست های مشابه.

___

یاماگوچی از توکیو گزارش داد. آسوشیتد پرس نویسنده ماریا چنگ در لندن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر