پاتریک Marleau می دهد پنگوئن عمق جلو

23 دقیقه پیش

آن را اغلب شما می توانید اضافه کردن یک 1,100-نقطه گلزن به فهرست خود را.

سپس دوباره زمانی که او 40 سال و تنها 20 1,186 امتیاز او تعلق بیش از این دوره از زندگی حرفه ای او آمده اند در این فصل قیمت نیست بیش از حد طاقت فرسا است.

و هنگامی که او را در ساخت یک لیگ حداقل $700,000 در دو طرفه قرارداد آن را در واقع بسیار ساده تر از آن خواهد بود و تحت شرایط دیگر.

هنگامی که پنگوئن داد تا مشروط دور سوم به پیش نویس انتخاب در سال 2021 به San Jose Sharks برای چند وقت همه ستاره و قهرمان المپیک در پاتریک Marleau آنها ندارد به ورشکسته استخر خود را از دارایی های به دست آوردن او را.

پس از همه آنها لازم نیست او را به یک حق رای دادن آیکون راه او در سن خوزه. آنها در حال حاضر یک تعداد انگشت شماری از کسانی که در محل.

پنگوئن ها به سادگی نیاز Marleau به یک همکار.

و این که چگونه او را به احتمال زیاد شروع به کار خود را به عنوان یک عضو از پنگوئن ها.

زمانی که Marleau پیوست, تیم جدید خود را روز شنبه برای عمل در ال سگوندو کالیفرنیا او نبود سیدنی کرازبی در جناح چپ یا اوگنی Malkin جناح چپ.

او در اوان Rodigues’ جناح چپ در خط سوم.

انتساب است که نشان می دهد تعادل پنگوئن ها را به دنبال در سراسر گروه خود را از جلو به ظاهر از لحظه مایک سالیوان به عنوان سر مربی در دسامبر 2015.

احتمالا اگر پنگوئن ها تا کنون وارد شده توسط بی سابقه شیوع سلامت نیک Bjugstad و جارد McCann خواهد شد تا با Marleau در محکم خط سوم از سه نفر اول سابق دور میدارد.

که تعادل این است که چگونه این تیم عمل کرده است طی پنج فصل است.

در 2015-16 پس از سالیوان جایگزین مایک جانستون در ماه دسامبر پنگوئن در نهایت مرتب کردن خطوط خود را در راه است که تا به حال اصلی خود را در offseason کسب فیل Kessel بود مستقر در یک خط که نیست کرازبی یا Malkin.

به جای Kessel در نهایت حل و فصل در یک گروه سه نفره که شامل نیک بنینو در وسط. همراه با کارل Hagelin که سه نفر تشکیل مشهور HBK خط که اساسا شد این تیم را در خط دوم در حالی که Malkin, مبارزه از طریق اثرات آرنج آسیب سوم-خط مرکز برای تمام مفاهیم و اهداف.

حتی شکست در ازدواج با جرثقیل Brassard درست بود که پیگیری به عنوان مربیان سعی کردم که او را در مرکز خط با Kessel و برخی از ترکیبی که شامل هر دو Bryan زنگ و یا به تازگی دوباره به دست آورد کونور Sheary پایین کشش از 2017-18 فصل است. کشاله ران آسیب به Brassard از خط خارج این برنامه.

زمانی که مشخص شد Brassard بود amendable به خدمت به عنوان یک سوم خط مرکز برای تمامیت 2018-19 فصل او jettisoned به Florida Panthers به عنوان بخشی از یک فوریه تجارت که فرود آمد Bjugstad و McCann.

در حالی که پنگوئن بودند تحقیر قرار postseason یک دور رفت و برگشت در دست New York Islanders, Bjugstad و McCann نشان داد برخی از وعده به عنوان آنها استفاده می شود در زمان در پایین-شش نقش.

صدمات — Bjugstad خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر جلو — نه مجاز پنگوئن به واحد Bjugstad و McCann در قوی در خط سوم برای بسیاری از این فصل است. اما این طراحی که حاوی در پیش فصل همراه با پاتریک Hornqvist می تواند در آستانه متوجه بودن به عنوان Bjugstad است, توسط, ترین, حساب, عقب گرد کردن به بازی شکل او به عنوان بهبود از یک هسته آسیب عضلانی.

اگر Bjugstad, McCann و Marleau می توانید همه همیشه خط تا در یک بازی نتیجه آنها می تواند اجازه می دهد سالیوان برای استقرار خود را چابک خط عروسکی Blueger براندون Tanev و ژاک استون-ریس — در حال حاضر با کنار نامعلومی آسیب — به عنوان چهارمین خط.

چنین ترکیب می تواند در حال حاضر کافی matchup مشکلات حتی عمیقترین از مخالفان در NHL.

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>