میهن پرستان C David Andrews ‘آماده برای بازگشت’ پس از فصل از دست داد به لخته شدن خون

مانند هر کس دیگری این روزها پرستان مرکز David Andrews آماده است تا دوباره روی پای خود و بازگشت به حالت عادی.

او فقط نشسته و در حاشیه زندگی کمی طولانی تر.

در مصاحبه با 247Sports اندروز گفت که او “آماده برای بازگشت” پس از نشستن 2019 فصل با لخته شدن خون در ریه های خود. Pats قرار داده اندروز در مجروح رزرو در ماه اوت گذشته, هر چند او باقی ماند و با این تیم و با حضور کاپیتان جلسات در طول فصل. اندروز به اشتراک گذاشته او در ابتدا در برخورد با درد قفسه سینه و مشکل در تنفس در اردوگاه های آموزشی و حتی سرفه خونی.

در پایان فصل وجود دارد امتداد بازی اندروز خواهد کار را از طریق و سپس به طور کامل فراموش کرده ام.

“همه از این بود که تا حدودی تقصیر من فقط گنگ و هل دادن از طریق آن. من فکر کردم من بیمار بود و من واقعا احساس نمی مانند خودم” اندروز گفت. “این بود که مثل من بد اردوگاه. من فقط نداشتن سازگار اردوگاه.”

همه نشانه ها در حال حاضر نقطه به نقطه 27 ساله در حال بازگشت به قلب پرستان’ خط حمله در سال 2020 است. او اعتبار خود را بازیابی به یک تیمی سابق پزشکان و حمایت از Pats سازمان است.

“من در واقع به نام من سابق (کالج) هم تیمی Clint جوش بعدی. او در واقع برخورد با این, این offseason, بنابراین من به نام او بلافاصله از آنجا که من می دانستم که او تا به حال برخورد با آن است. او بزرگ بود و به من معرفی یک پزشک به عنوان به خوبی. کلینت بود و فقط به من. من واقعا تا به حال هیچ ایده چگونه آن خطرناک بود.”

اندروز بعد افزود: “میهن پرستان بودند خیلی خوب برای من این بود که واقعا نا امید کننده سال به دلیل ورزشکاران می خواهید به رقابت بپردازند. من محدود بود آنچه که من می تواند انجام دهد اما من واقعا با تمرکز بر بازسازی بدن من و تلاش برای تبدیل منفی به مثبت. من به بخشی از این تیم رو به تماشای فیلم با بچه ها. من به رهبری یک پاس عجله جلسه در هر هفته. من هنوز یک کاپیتان کردم و برای حضور در جلسات است.

“من به صرف زمان بیشتری را با همسر من است. شده است های مختلف سال است. من آماده هستم تا به عقب بر گردیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im